Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Uncharted ve Journey'i ÜCRETSİZ olarak alarak PS5'in beklemesini kolaylaştırın

Uncharted ve Journey'i ÜCRETSİZ olarak alarak PS5'in beklemesini kolaylaştırın

Umutsuzca bekleyen PlayStation 4 oyuncularıPS5Sony tarafından harika bir ücretsiz hediye verildi. Bunun nedeni, Japon konsol üreticisinin, herhangi bir PS4 sahibinin hemen PlayStation Store'da oturum açıp Uncharted: The Nathan Drake Collection and Journey'i ücretsiz olarak indirebilmesini sağlamasıdır.

Evet, bu doğru, tamamen ücretsiz. Ücretsiz Uncharted: The Nathan Drake Collection and Journey kopyanızı almak için, PlayStation Store'da 15 Nisan saat 20:00 PDT (Birleşik Krallık için 16:00 04:00) ile 5 Mayıs 2020 saat 20:00 arasında PlayStation Store'da oturum açın. PDT ve oyunları bedava indirin.

İki ücretsiz oyun,Sony'nin 'Evde Oyna' girişimi, iki bileşeni olan:

İlk olarak, PlayStation topluluğunun evde eğlenmesine yardımcı olacak ücretsiz oyunlar sağlamak; ve son olarak, finansal zorluklar yaşayan daha küçük bağımsız oyun stüdyolarının tüm oyuncular için harika deneyimler oluşturmaya devam etmesine yardımcı olmak için bir fon oluşturmak. '


Bunun, yalnızca oyuncular için mevcut kilitlenme durumunu kolaylaştırmaya yardımcı olmakla kalmayıp aynı zamanda küçük oyun üreticilerinin bu zorlu koşullarda harika oyunlar yapmaya devam etmesini kolaylaştıran Sony'nin gerçekten harika bir girişim olduğunu düşünüyoruz.

Ayrıca, Sony'nin ücretsiz olarak dağıttığı oyunlar da en iyi dolarlar; The Nathan Drake Collection, Uncharted: Drake's Fortune, Uncharted 2: Between Thieves ve Uncharted 3: Drake's Deception'ı muhteşem yeniden düzenlenmiş durumda sunuyor.


Üstüne üstlük dördüncü bir başlık olan Journey, gizemli olduğu kadar hareketli olduğu kadar da ünlü bir macera olan Journey de alırsınız. Oyunun yaşamı onaylayan mesajı zamansız ve belki de şimdi her zamankinden daha önemli.

Bugünün en iyi Sony PlayStation 4 Pro fırsatları 674 Amazon müşteri yorumu PlayStation 4 Pro 1TB Console ... Amazon Prime 564 $ Siyah paketi görüntüle Sony PlayStation 4 Pro 1TB ... Amazon Prime 569,99 $ PlayStation 4 Pro 1 TB Konsolunu Görüntüle Amazon Prime 593,88 $ Görüntüle 130'dan fazla kontrol ediyoruz en iyi fiyatlar için her gün milyon ürün
  • Disney + hemen şimdi ücretsiz olarak çanta