Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • PS5'i beklemeyi kolaylaştırın: Bu basit numara ile PS4 konsolunuzu ARTIRIN

PS5'i beklemeyi kolaylaştırın: Bu basit numara ile PS4 konsolunuzu ARTIRIN

İkisi dePS5veXbox Series X2020 kış tatili sezonuna kadar dışarıda değilsiniz, yani çoğumuz muhtemelen sarılıp Noel ağacının altına gelene kadar göremeyeceğiz. Pek çok oyuncu, söylentilere göre bu yıl Şubat ayında bir PS5 gösterimi göreceklerini umuyordu, ancak PlayStation 5 açıklanmadan ay geldi ve geçti.


Ve 8K desteği, yüksek kare hızları ve süper hızlı yükleme süreleri sağlayan bir katı hal sürücüsü ile PS5 konsolu, nihayet piyasaya sürüldüğünde mevcut nesil donanımı sudan çıkaran gerçek bir canavar olacak. PlayStation hayranları için herhangi bir resmi açıklamayı beklemeyi zorlaştırıyor.

Neyse ki, PlayStation hayranları mevcut oyunlarının tadını çıkararak zaman geçirmenize yardımcı olabilir. sony-ps4-review-Pingtwitters-official-playstation-4-reviewveya sony-ps4-pro-review-Pingtwitters-official-playstation-4-pro-reviewperformansını optimum seviyelere çıkarmaya yardımcı olan şık bir numaranın maksimum nezaketiyle konsolide edin.

  • Marvel filmleri sırayla nasıl izlenir - tamamen ücretsiz
  • Bu basit numara ile ŞİMDİ Birleşik Krallık'ta Disney + izleyin

Youtube kanalıJohn GlasscockPS4, PS4 Pro ve PS4 için çalışan bir yöntemi paylaştı.PS4 İnceBu, performansını artıracaktır, ancak ilk adım kapalı olduğundan emin olmak olduğu için konsolunuzu açmaya zahmet etmeyin - ve hayır, dinlenme modu sayılmaz.

Süreç, bir düzenli olarak yapmanız gereken bir bilgisayarı birleştirmeye benzer. Dosyalar zamanla parçalanabilir ve bu onları sadece düzene sokar. Bu PS4 numarası, konsolunuzu güvenli modda başlatmanızı ve benzer bir sonuç için veritabanını yeniden oluşturmanızı sağlayacaktır. Ve endişelenmeyin, kaydettiğiniz veriler ve oyunların hepsi iyi olacak!


Videodaki adımları izleyerek çözebileceğiniz yaygın konsol sorunları da vardır. Yavaş yükleme süreleri yaşıyorsanız, kare hızlarında düşüş yaşıyorsanız veya PS4'ünüz diskleri okumakta zorlanıyorsa, bu, evi temizlemeniz gerektiğinin bir işaretidir.

Güvenli moddayken & ldquo; PS4'ü Başlat & rdquo; & ldquo; Veritabanını Yeniden Oluştur & rdquo; yerine yoksa aslında tüm verilerinizi silersiniz. Ama bu çok basit ve parmaklarınız için yağ çubukları olmadıkça, gerçekten yanlış gidemez.


Yeniden oluşturma işlemi biraz zaman alabilir ve devam ederken konsolunuzu kapatamazsınız (veya kapatmamalısınız), bu yüzden kullanmayacağınız zaman bunu yapmak için zaman ayırdığınızdan emin olun.

Tamamlandığında, umarım PS4'ünüz öncekinden daha sorunsuz ve verimli çalışır. Her iki ayda bir bu bakıma devam edin ve bir PS5'e bile ihtiyacınız olmayacak!


Günümüzün en iyi ps4 pro fiyatları 687 Amazon müşteri yorumu CONSOLE PS4 1To PRO G BLACK -... Amazon Prime £ 437,99 Sony PlayStation 4 Pro'yu Görüntüleyin ... eBay449,99 GörünümSony PlayStation 4 Pro 1TB ... eBay£ 499 GörünümGod of War paketi Düşük Stok Sony PlayStation 4 Pro 1TB ... Amazon £ 799,99 Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi ps4 fiyatları 543 Amazon müşteri yorumu Düşük Stok Sony PlayStation 4 500GB ... Amazon Prime £ 339,49 Sony PlayStation 4 Konsolunu Görüntüle ... Amazon £ 349,99 PlayStation 4 500 GB Konsolunu Görüntüle -... Amazon £ 449,99 Sony PlayStation 4 Standard'ı Görüntüleyin ... Amazon 455,90 £ Daha Fazla Fırsat Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz en iyi fiyatlar için
  • PS5 VE PS5 Pro, Xbox Series X'i geride bırakmak için bu yıl piyasaya sürülecek

Kaynak:YouTube (John Glasscock)