Close

Marshall Kilburn II incelemesi

Marshall Kilburn II fırsatları

Marshall'ın hoparlörleri ve kulaklıklarının bazı nedenlerden dolayı biraz kötü bir replikleri var, ancak genellikle mükemmel ses çıkardıklarını hissediyorum. 'Ayırt edici' görünümlerinin önerdiği gibi, kulağa oldukça iyi geliyorlar, ancak diğer müzik türleri için de mükemmel bir şekilde iyiler ve daha sessiz, daha 'düşünceli' veya 'karmaşık' müzik çalarken hiçbir şekilde incelikten tamamen yoksunlar. . Bununla birlikte, muhtemelen Mötörhead (veya Madonna) ile Mozart'tan daha mutlular, ancak çoğu insan için bu iyi, diye düşünmüştüm.

Marshall Kilburn II: tasarım

İlk Kilburn ile karşılaştırıldığında, bu stil aslında oldukça abartısız

Marshall'da her zamanki gibi stil, rock konserindeki gitar amfilerini yansıtıyor. Ancak, KISS üyeleri gibi giyinmeyen insanların yaşam alanlarında daha çağdaş bir görünüm elde etmek için krom detaylarını geri çevirmişler, birkaç priz ve düğmeyi kaldırmışlardır.


Eski Kilburn'un 3,5 mm'lik bir hattı vardı.veGitarınıza takmak için bir soket ki bu pek kullanılmadı sanırım. Bu yalnızca ikincisine sahiptir ve aksi takdirde saf bir Bluetooth hoparlörüdür. Ses kalitesi, hem sürücüleri hem de DRM'yi veya muhtemelen her ikisini de iyileştirerek ve ayrıca - en azından uyumlu bir müzik çalar kullanırken (Android, iOS değil, mümkün olduğunca basit bir şekilde ifade etmek gerekirse) - uyumluluk ekleyerek güçlendirildi düz eski vanilya Bluetooth'tan daha yüksek kalitede akışa izin veren apt-X Bluetooth ile.

Pil ömrü '20 saatin üzerinde', ki bu çok fazla ve 3.2kg'da biraz ağır olsa da, çok sağlam bir kayış var.


Kilburn II: Islanıyor


Daldırma değilse, o zaman en azından 'su damlalarına' direnç eklenmesi de bir nimettir. Bu, onu banyonuza, tabii ki banyonun hemen üzerinde olmasa da, cılız bir rafa koyabileceğiniz anlamına gelir.

Marshall Kilburn II: ses

KIIburn, rock yapmaya hazır mısın ?! Ah o ne? Sen?

Öyleyse, basın bülteninden şunu anlayın: 'Kilburn, İngiliz mühendis Alan Blumlein'in orijinal stereofonik ses fikri ile inşa edildi. Kilburn II, stereo kayıtların uzamsal içeriğini ayırarak boyutu geliştirir ve sinyali her yöne yansıtılabilecek şekilde yeniden birleştirir. Deneyim, piyasadaki diğer taşınabilir hoparlörlerden tamamen farklıdır ve dinleyiciyi müziğine çeken ve onlara iç veya dış mekanlarda gerçek 360 ° ses deneyimi sağlayan zengin, çok yönlü bir sesle sonuçlanır. '


Şimdi, bunun bir kelimesini anlamadım, ama kesinlikle Kilburn II'nin kulağa gerçekten iyi geldiğini ve nispeten küçük bir konuşmacı için oldukça geniş bir ses alanına sahip olduğunu söyleyeceğim.

Sesi artırın ve çok mutlu ve hatta sesi daha da güçlendirmek ve ince ayar yapmak için eski tarz 'bas' ve 'tiz' düğmeleri var. Bununla birlikte, daha önce de belirtildiği gibi, Kilburn II çok ince veya gergin olmadan daha sessiz anların üstesinden gelebilir.

Özellikle her türden rock, dans ve elektronik müzikle, boyutuna göre harika bir ses veren hoparlördür. Ders kitabı.

Marshall Kilburn II: karar

Marshall Kilburn II: Paranıza değer mi?

Kilburn II'nin aynı gün çıkması oldukça komik.Ultimate Ears Megaboom 3. Bunun nedeni, görünüşte aynı ürün türü olmalarına rağmen, aslında çok farklı olmalarıdır.

Megaboom 3 daha ucuzdur, gerçekten taşınabilir ve tamamen su geçirmezdir. Kilburn II, taşınabilirliğe sözde bir hizmet veriyor - kesinlikle evin içinde yeterince kolayca hareket ettirebilirsiniz, ancak muhtemelen onunla sahile yürümeyeceksiniz. Su geçirmez olmaktan ziyade sadece orta derecede su sıçramasına dayanıklıdır. Ve 80 sterlin daha pahalı.

Ancak öte yandan, kulağa çok daha iyi geliyor ve stil biraz daha yetişkin. Tembel olsaydım, Megaboom'un genç bir konuşmacı olduğunu ve daha olgun bir izleyici kitlesi için Kilburn olduğunu söylerdim ama açıkçası ikisi arasında belirli bir seyirci geçişi olacak. Ama muhtemelen genel olarak doğrudur.

Kilburn II'nin sorunu Megaboom 3 değil. Gerçek şu ki, ana akım oyun olan Sonos One'dan 70 £ daha pahalı ve uzmanların tercihi olan Addon Pro C3 ile yaklaşık aynı fiyat. Bu, ürünün kalitesini düşürmez, ancak birimlerin değiştirilmesi açısından biraz zor bir duruma sokar.