Close

Bu süper kahraman oyun koltuklarına hayret edin

Kaptan Amerika, Örümcek Adam, Demir Adam ve Karınca Adam, oyun koltuğu şirketi AndaSeat sayesinde artık oturabileceğiniz adamlardan sadece birkaçı. Marvel'in en sevilen süper kahramanlarından bazılarını arkanıza getirmek için Disney ile bir ortak çalışma başlattı. AndaSeat daha önce en epik oyun oturumlarında bile sizi desteklemek için tasarlanmış bazı lezzetli görünümlü sandalyelerden sorumluydu - ancak bu seçim başka bir şey.


Sandalyelerin hepsi benzersiz bir şekilde göz alıcı olsa da pratik olacak şekilde tasarlanmıştır; AndaSeat'in iddiasına göre, uzun oturma süreleri için neyin rahat ve destekleyici olduğuna ilişkin 10 yıllık araştırma sayesinde, duruşunuza göre özelleştirmek için biraz ayarlama bekleyebilirsiniz. Ve dürüst olalım, bugünlerde evden çalışan insanların yaptığı iyi bir sandalyeye yatırım yapmak için daha iyi bir zaman olamazdı. Ayrıca kılavuzumuza da göz atmak isteyebilirsiniz.en iyi ofis koltuklarıdaha fazla iş odaklı bir şeye ihtiyacınız varsa ve daha da fazla seçeneğimiz varen iyi oyun koltuklarırehber de.

AndaSeat'in gelecekte ürün yelpazesini biraz daha genişlettiğini görmek isteriz. WandaVision hakkındaki hype ileDisney +Şu anda, Scarlett Witch temalı bir sandalyeye oldukça fazla talep olacak gibi görünüyor. Peki 2022'de sinema ekranlarına dönecek olan Captain Marvel nerede? Ve elbette, gelecek yıl yine Ant-Man'i sahneye çıkaracağı yeni bir filmle geri dönen The Wasp var.

Demir Adam oyun koltuğu

(İmaj kredisi: AndaSeat)

Her neyse, sandalyelere geri dönelim: her birine bir dizi aksesuar dahildir. Hem boyun hem de bel desteği için sandalyelerle özenle eşleşen temalı bir minder var. Şirket ayrıca harika bir fikir olan bir paspas atıyor. Tekerlekli sandalyeler zemini yırtma eğilimindedir, bu nedenle bu, pahalı oyun koltuğunuzun daha da pahalı zemininizi mahvetmesine engel olur.


Sandalyeler 5 yıl garanti ve 49 günlük iade/iade politikası içerir. Fiyatlandırma - aşağıda - en çok tanımladığınız kahramana göre değişir ve Spider-Man hayranları kendilerini desteklemek isteyebilir.

  • Karınca adam: 399,99 ABD Doları / 299,99 ABD Doları / 499,99 Avustralya Doları
  • Demir Adam: 469,99 ABD Doları / 349,99 ABD Doları / 699,99 ABD Doları
  • Kaptan Amerika: 529,99 $ / 399,99 £ / 799.99 $
  • Örümcek Adam: 549,99 ABD Doları / 429,99 ABD Doları / 819,99 ABD Doları

ABD süper kahraman hayranları Amazon'dan veya doğrudan AndaSeat'tan satın alabilir. Birleşik Krallık ve Avustralyalı müşteriler doğrudan AndaSeat'ten satın alabilirler.


Günümüzün en iyi AndaSeat Ant Man Edition, AndaSeat Spider Man Edition, AndaSeat Iron Man Edition ve AndaSeat Captain America Edition fırsatlarıANDASEAT ANT MAN EDITION... AndaseaT 299 £ Görünüm ANDASEAT IRON MAN SÜRÜMÜ... AndaseaT 349,99 £ Görünüm ANDASEAT KAPTAN AMERİKA ... AndaseaT 399,99 £ Görünüm ANDASEAT ÖRÜMCEK ADAM SÜRÜMÜ... AndaseaT 429,99 £ GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz