Close
  • Ana
  • /
  • Diğer
  • /
  • Maske makyajı: leke tutmayan ve uzun süre kalıcı olacak ürünler

Maske makyajı: leke tutmayan ve uzun süre kalıcı olacak ürünler

Yüz maskeleri artık birçok yerde zorunlu olduğundan, makyajımızı mükemmelleştirmek artık çok daha zor. Leke tutmaz aşınmayı ve nihai kalma gücünü garanti eden en iyi ürünleri nasıl seçeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Kabul edelim, maske takmak yeni yapılmış cildimizle tam olarak uyum sağlamaz. Yamalı fondöten, lekeli allık ve lekeli ruj; çok güzel bir manzara değil! Ve sonra maskenin kendisi var; birçoğu kolayca yıkanabilir olmasına rağmen, birine para harcamak istemezsiniz, sadece makyaj ve ter izleriyle lekelenmesini istersiniz.

Kilitleme kısıtlamalarından kurtulduğumuzda, makyajımızı geri alan birçoğumuz şimdi yüzlerimizi bir kez daha boyama şansını kucaklıyoruz. Tabii ki, hiçbir iş veya sosyal planımız olmadığında çıplak yüzleşmek çok daha kolaydı ama şimdi makyajla ilişkimiz değişti. Sonunda dışarı çıkabilmek, çoğumuz için kozmetik ürünlerimizdeki örümcek ağlarını fırçalama ve onları bir kez daha iyi bir şekilde kullanma zamanının geldiği anlamına geldi.

Yeni güzellik eğiticileri ve cilt bakımı hileleriyle dolu sosyal medyada, konu makyajı maskelemek olduğunda en çok neyin işe yaradığı konusunda büyük bir heyecan var. Nihai hedef, uzun süre yıpranan, leke tutmayan ve ciltte maskeye karşı sürtünmeye neden olmayan bir üründür.


Maske makyajı: dikkate alınması gereken şeyler

Leke tutmaz

En iyi maske makyajı için alışveriş yaparken dikkate alınması gereken iki ana nokta vardır. Öncelikle ve en önemlisi, ürününüzün leke tutmadığından emin olun! Yüz maskeleri makyajı kolayca bozabilir, bu nedenle aktarmaya dayanıklı ürünler arayın.


Fondöten, ruj, göz kalemi ve hatta kaşlarınız, bir lekeyi düzeltmek çok zor olabilir ve kendinizi dağınık hissetmenize neden olabilir. Bununla birlikte, güzellik endüstrisi bu sorunu - özellikle Covid'den beri - fark etti ve leke tutmayan makyajı piyasada daha da kullanılabilir hale getirdi.

Uzun ömürlü kullanım


Kusursuz ve uzun ömürlü bir görünüm elde etmek için yüz makyajının sabit kalması gerekir. Gözyaşları, ter ve hatta yağmur damlaları - ürünleriniz elementlerle karşılaştığında yerinde kalabilmelidir. Yalnızca su geçirmez değil, aynı zamanda uzun süreli bir güvence sağlayanları arayın. Altıdan 24 saate kadar kullanımda, hile yapmayı garanti eden pek çok ürün var.

Sır, malzemelerdedir. Her ikisi de ürünün cildinizde kalmasına yardımcı olan polimer veya yumuşak balmumu ve güçlü boyalar içeren ürünleri arayın. Unutmayın, tüm sıkı çalışmanızın ardından, ayar spreyi veya pudra kullandığınızdan emin olun!

Bugün satın alabileceğiniz en iyi maske makyajı:

(Resim kredisi: IT Cosmetics)

1. BT Kozmetikleri Cildiniz Ama Daha İyi Ayarlayan Sprey

Makyajınızın havalanmamasını sağlayacak sihirli bir sabitleme spreyi

Satın alma nedenleri
+ Makyajınızda 16 saate kadar kilitlenir + Hyaluronik asit ve aloe vera ile aşılanarak cildi besler
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI çok yakın püskürtülürse sırılsıklam olabilir14 ABD doları NORDSTROM.com'da görüntüleyinMacy's'de $ 14 Görüntüle28 ABD doları QVC'de görüntüle

Spreyi ayarlamanın, makyajınızın uzun ömürlü olmasını sağlamanın ve görünüşünüzü tamamladıktan sonra yüz maskenize sürtünmemesini sağlamanın anahtarı olduğunu biliyoruz. Ve piyasadaki yüzlerce ayar spreyi arasında bu kesinlikle en iyilerinden biridir.


Makyajın tam yüzüne takılan ve otobüs yolculuğu için maske olan sprey, ürünlerin yerinde kalmasını sağlamak için yapması gereken her şeyi yaptı. Tekrar makyaj yapılmasına gerek yoktu ve maske çıkarıldıktan sonra bile yüzün alt kısmı parlıyordu ve üzerinde hiçbir kalıntı bırakmıyordu.

Ürün ayrıca giymek için süper ferahlatıcıdır, özellikle de bir maske sizi havasız hissettiriyorsa, muhteşem bir narenciye kokusuna sahip olduğundan ve cildi hiç kurutmadığından, aslında onu nemlendirmede tam tersi şekilde çalışır!

(Resim kredisi: Trish McEnvoy)

2. Trish Mcevoy 24-Saat Göz Farı Ve Astarı

Çubukta lüks

Satın alma nedenleri
+ Herhangi bir hareket olmaksızın bütün gün yerinde kalır + Süper şık bir altın çubukla gelir
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok iyi ve etkili bir göz makyajı temizleyicisine ihtiyacınız var BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Maske takmak sıcak bir iş olabilir, bu nedenle isteyeceğiniz son şey, göz makyajınızın ter atmasıdır, bu nedenle uzun ömürlü ve ödün vermeyen bir şey için ulaşılması gereken ürün budur! Sonuçta, maske makyajı tamamen gözleri vurgulamakla ilgilidir - şimdi yüzümüzün geri kalanı bir örtü ile maskelenirken her zamankinden daha fazla.

Bu kremsi, pigment açısından zengin göz farı kalemi harika bir üründür. Maksimum kalma gücü ile sonsuz gölgeleme ve göz belirleme seçenekleri için kapak veya kirpik çizgisi üzerinde sorunsuzca kayar. Hem gece hem de gündüz için mükemmel şekilde uyan parıltılı tonuyla kullanımı kolaydır ve kırışmaz. Aslında göz kapağına o kadar iyi oturur ki, onu diğer renklerle karıştırmak istiyorsanız, çabucak yapmanız gerekir. Bunun kalıcı gücü var!

(Resim kredisi: Mu-Lac)

3. Mu-lac Mühür Anlaşma

Uzun ömürlü bir pazarlık satın alma

Satın alma nedenleri
+ Yalnızca doğal malzemelerle yapılmıştır + Makyajı mükemmel şekilde ayarlar
Kaçınılması gereken nedenler
-Dikkatli değilseniz, toz biraz dağınık olabilir Bugünün en iyi Modelsiz fırsatları Mu-lac'tan 16,20 £ karşılığında satın alınFiyat bilgisi yok Mu-lac'tan 16,20 £ karşılığında satın alınEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Anlaşmayı mühürlemek, ürün üzerinde yazdığı şeyi hemen hemen yapar. Makyajınıza yapıştırır ve gün boyu sabit kalmasını sağlar. Bir ayar spreyi ile aynı şekilde çalışmasına rağmen, herhangi bir makyajın tomurcuklanmasını durdurmak açısından, yağlı ciltler için bir pudra daha iyidir ve hoş bir mat görünüm bırakır.

% 100 doğal içeriklerle formüle edilen pudra uygulaması, yüz maskesinin altına takılan parlak kırmızı rujun bile yerinde kalmasını sağladı. Sadece nazikçe dudakların üzerine noktaladınız ve maske ile ürün arasında pamuğa bulaşmasını önlemek için bir bariyer oluşturdu. İçerikler arasında cilde lüks ipeksi bir görünüm veren yenilikçi bir hammadde olan mika ve ipek mika, doğal sabitleyici ve sebum dengeleyici özelliklere sahip kaolin ve çinko ve cilt için yumuşak ve nemlendirilmiş argan, jojoba ve ayçiçeği yağları bulunur. Lezzetli.

(Resim kredisi: Marc Jacobs)

4. Marc Jacobs Güzellik Le Marc Dudak Kremi Ruj

Yüz maskesi altında sürülmez

Satın alma nedenleri
+ Bütün gün sürer
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARINI lekeleyebilir Amazon'a bakın

Sadece maskeler ağzı tamamen kaplamakla kalmaz, rujlar da en kirli makyaj malzemelerinden bazılarıdır, bu nedenle bozulmadan kalan en iyi ürünü bulmak büyük bir girişimdi. Bu Marc Jacobs biri, kesinlikle suratınızı asacak!

Bir dizi farklı tonda mevcut olan en karanlık olanın bile maske taktıktan sonra yerinde kaldığını keşfettik. Sadece bu da değil, dudaklarda o kadar zengin ve kremsi bir dokuya sahip ki, aynı zamanda besleniyormuş gibi hissediyor.

Rujun bonus uzun ömürlülüğü, üç kat öğütülmüş ve nemlendirici bileşenlerle zenginleştirilmiş konsantre renk artırıcı pigmentlerden gelir - nihai uzun süreli renk ve nem verir.

Hafif vanilya tadı ve kokusu onu her yönden kazanan yapar.

(Resim kredisi: Body Shop)

5. The Body Shop Dudak Ve Yanak Lekesi

Mükemmel pembe ışıltı sağlar

Satın alma nedenleri
+ İki ürün bir arada + Ucuz ve neşeli
Kaçınılması gereken nedenler
-Renk eksikliği Bugünün en iyi Model fırsatları Yok 8 £ Fiyat bilgisi yok The Body Shop'tan 8 £ satın alın En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bu çift amaçlı sıvı leke, mükemmel bir şekilde çalıştığı için kesinlikle yeni makyaj rutininize dahil edilmelidir! Sonuçta, hem yanağı hem de dudak bölgesini kaplayan yüz maskeleri ile hem lekelenmeme hem de uzun ömür söz konusu olduğunda işe yarayan bir ürün bulmak tüm doğru kutuları işaretler!

Normal bir pudra allıktan farklı olarak, bu, parmağınızla hem yanaklara hem de dudaklara kolayca uygulanabilir ve birkaç kaydırmadan sonra her ikisinin de doğal bir oluşturulabilir renk patlaması olur. Nihai sonuç olan doğal görünümlü pembe ışıltıyı sevin.

(Resim kredisi: Lancome)

6. Lancome Teint Idole Ultra Aşınma Vakfı

Bir maske altında giyilebilecek en iyi fondöten!

Satın alma nedenleri
+ 45 renkte mevcuttur + Şişe uzun süre dayanır
Kaçınılması gereken nedenler
-Yok! BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 47 $ Macy's'de Görüntüle 47 $ Macy's'de Görüntüle $ 47 Macy's'de Görüntüle

Yüz maskeleri ve fondöten söz konusu olduğunda, doğru kombinasyonu bulmak çok zor olabilir. Maskenizin altına hapsolmuş ısı ile birinin sürtünmesi birleştiğinde, tüm temel ürünlerde kolayca tahribat yaratabilir. Ancak bu ürün, pek çok nedenden ötürü cennettir. Çok sayıda renk tonu, herkes için uygun olduğu anlamına gelir ve fondöten, cakey hissetmeden tam koruma sağlar.

Gün boyunca yüz maskesini takıp çıkarmak, vakıf bir kez bile hareket etmedi. 24 saat lekesiz ve ücretsiz bir fondöten olduğunu söylüyor ve sizi temin etmeme izin verin, kesinlikle öyle! Hareket halindeyken rötuş yapmaya gerek yok ve cilt gün boyu kusursuz ve rahat bırakıldı

(Resim kredisi: Stila)

7. Stila Tüm Gün Kalıcı Sıvı Ruj

Maskeye geçmez

Satın alma nedenleri
+ Geniş renk yelpazesi + En az altı saat açık kalır
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 20 $ 'da Macy's $ 22 Amazon'da Görüntüle22 ABD doları NORDSTROM.com'da görüntüleyin