Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Mass Effect Legendary Cache Collector's Edition tam bir rezalet – işte nedeni

Mass Effect Legendary Cache Collector's Edition tam bir rezalet – işte nedeni

Biliyor musun... Artık bundan bıktım. Oyuncuların hobileri söz konusu olduğunda bir gezintiye çıkarılmasından ve özellikle de kısa süre önce piyasaya sürülen Mass Effect Legendary Cache gibi sadece ismen efsanevi olan koleksiyoncu sürümleri için onları cüzdanlarına oymak söz konusu olduğunda bıktım.

Yani, hepimiz gördük, değil mi? Dünya'yı vaat eden ve daha sonra gerçekten teslim edildiğinde, oyunun üstünde birkaç parça plastik ve kağıt bulunan devasa bir cüzdan oyuğu olduğu ortaya çıkıyor ve bir şekilde yüzlerce dolar gibi görünecek şekilde giyinmiş. harcamak.

Ancak Mass Effect Efsanevi Önbellek, işleri tamamen yeni bir seviyeye taşıyor. Bunun nedeni, biraz plastik, kağıt ve metal bir teneke kutulamasıdır.ve sonra 149,99 $ talep ediyorayrıcalık için oyuncuların nakit parası. Demek istediğim, gerçek oyunun kendisini dahil etme onuruna bile sahip değil.

Evet bu doğru. Bu, gerçek video oyununu bile içermeyen bir koleksiyoncu sürümüdür. Olmasına rağmenilginçYukarıdaki tanıtım resminde bunun belirtilmediğini ve bunun yerine görebildiğimizi not etmek içinarkabirlikte verilen çelik kitaptan. Steelbook'lar ve özellikle çok pahalı özel sürümlerdeki çelik kitaplar oyunlar içeriyor değil mi? Hayır, Mass Effect Legendary Cache koleksiyoncu baskısının gösterdiği gibi, öyle değil.


Açık olmak gerekirse, bu 149,99 $ harcandı veboşSteelbook'a bakın, açın, içinde oyun olmadığını görün, büyük alıcının sizi gezintiye çıkardığınız için pişmanlığını hissedin ve sonra rafa geri koyun.

Oh, ve bu 149,99 $ fiyat noktası - bu efsanevi koleksiyoncu sürümü ücretsiz olarak teslim edildiğinde Amerika Birleşik Devletleri'nde geçerli olabilir, ancak Amerika Birleşik Devletleri dışındaki Mass Effect hayranları için durum böyle değil. Birleşik Krallık'ta yaşıyor ve cüzdanınızı plastik bir kask, boş bir çelik kitap ve birkaç parça kağıt için boşaltmak mı istiyorsunuz? O halde, 75$'lık 'sabit ücretli nakliye' için hazırlıklı olsanız iyi olur.


Yani, bu nakliye seçeneği eklendiğinde, Birleşik Krallık'taki tutkulu Mass Effect hayranları aslında 224,99 dolarlık varilden aşağıya bakıyorlar.olumsuzluk150 dolar.

Ama bekle. En azından oyun için dijital bir kodunuz var, değil mi? Tamam iyi. Oyuncular, oyunun içerdiği dijital kodu çelik kitaba koyabilir ve daha sonra oyunun keyfini PC veya konsolda çıkarmadan önce bunun bir koleksiyoncu sürümü oyun diskiymiş gibi davranabilir.


Hayır, yanlış. Çünkü bu efsanevi koleksiyoncu baskısı bunu bile içermiyor. Çok açık olmak gerekirse,Mass Effect Collector's Edition kutusunda herhangi bir formatta oyun yok.

VeoLegendary Cache'ye sahip olan ve Mass Effect Legendary Edition oyununu gerçekten oynamak isteyen oyuncuların daha sonra gidip satın almaları gerektiği anlamına gelir.üstünekoleksiyoncu baskısı. Mass Effect Legendary Edition oyununun fiyatı? Şu anda Steam'de oyun, ABD'de 59,99 ABD Doları ve İngiltere'de 54,99 Sterlin'den ön siparişe açıldı ve İngiltere fiyatı 74,69 dolardan dolara dönüştü.

Bu nedenle, İngiltere'deki bir oyuncunun Legendary Cache'i ve oyunun bir kopyasını satın alması için tam fiyat, 299,68 $'ı aşan bir banka bakiyesidir. Bu, 300 dolardan sadece bir sent eksik. Yeni nesil ile aynı fiyatXbox Serisi Skonsol.

sen olsan bileNSAmerika Birleşik Devletleri merkezli ve ücretsiz gönderim için uygun, hem Efsanevi Önbelleği hem de oyunun kendisini satın almak sizi 209,98 $ geri getirecek. Ve seni bilmem ama benim için öyleçokparadan.


Bakın, koleksiyoncu baskılarının çok pahalı olduğunun ve dünyanın herhangi bir yerindeki tek bir tesiste yapılma eğiliminde olduklarının farkındayım, bu yüzden herkes en ucuz posta ücretlerini alamıyor. Ayrıca, plastikten yapılmış olmasına rağmen, N7 kask replikası olan Legendary Cache'nin en önemli parçasının da farkındayım.yapmakiyi bir uyum ve bitiş uygulanmış gibi görünüyor (blog yapımı bunu açıkça gösteriyor).

Bununla birlikte, bana göre, Mass Effect Legendary Cache, video oyunu koleksiyoncularının sürümleri için yeni bir düşük emsal oluşturdu, çünkü bazı yayıncıların açıkça yanabileceklerini düşündüklerini gösteriyor.olumsuzlukonlara asıl oyun dahil ve oyuncular yine de onları satın alacaklar, daha sonra oyunun kendisi için cüzdanlarını daha da boşaltacaklar.

Bu, birçok oyuncu için 224,99 $'lık Mass Effect koleksiyoncu sürümüdür ve oyunsuzdur. Cidden, oyun yok. Kutuya dijital veya başka bir oyun dahil değildir. Oyun yok. Banka bakiyenizi boşaltmaya hazırlanırken bunu kendinize söylemeye devam edin.

Ama hey, en azından N7 Kabul Mektubu kağıdına sahipsin, değil mi?

Hayır, gerçekte, bence yeni bir düşük emsal oluşturuldu ve Mass Effect Efsanevi Önbellek durumunda, BioWare tam Renegade gitti.

  • PS5 nereden alınır