Close

Master & Dynamic MH40 incelemesi

Master and Dynamic MH40 fırsatları 217 Amazon müşteri yorumu Image 1/4

Master & Dynamic MH40 incelemesi


Master & Dynamic MH40 incelemesi
Resim 2/4

Master & Dynamic MH40 incelemesi

Master & Dynamic MH40 incelemesi
Resim 3/4

Master & Dynamic MH40 incelemesi

Master & Dynamic MH40 incelemesi
Resim 4/4

Master & Dynamic MH40 incelemesi

Master & Dynamic MH40 incelemesi

Tasarım retro mükemmellik, ancak bu lüks kuzu derisi kulaklıklar göründükleri kadar iyi ses çıkarıyor mu? Master & Dynamic MH40 incelememizde öğrenin


Dr Dre sayesinde kulaklıklar artık ayakkabı kadar gardırobumuzun bir parçası ve burada Pingtwitter'te artık moda 'kulaklarımızdan çıkan telefonlar var. Master & Dynamic, kabaca popüler olanlarla uyumlu bir şekilde fiyatlandırılan bir tasarımcı kulaklık serisinin en yenisidir.Beats Studiove her çift bir öncekinden daha şık görünüyor.

Nocs NS900 Canlı,Sennheiser momentumuveTed Baker Rockallgörünmesini istediğiniz kulaklıklardan stüdyo sesi vaat ediyor. Ancak, onları yastıklı kutularından kaldırırken bile, retro-radikal Master & Dynamic MH40 yeni bir ölçüt oluşturacakmış gibi görünüyor ...


Master & Dynamic MH40: Boyutlandır ve inşa et

Alüminyum çerçeve üzerinde döner kulak kapaklarına sahip işlevsel, ancak sofistike tasarım zamandan bağımsızdır ve sergide bir Chippendale kanepeden daha fazla pelüş deri vardır. Metrodan daha incelikli ve Dre's Beats Studio'dan çok daha az sokaklı bir görünüm, ancak altın kaplama fiş adaptöründen çelik bağlantı parçalarına kadar bu kutular sadece kaliteyi yansıtıyor. Bronz ve gümüş seçeneğini seçtik, ancak tamamen siyah MH40'lar aynı derecede iyi görünüyor.

Kulak üstü kulaklıklar için aşırı büyük değillerdir (200 mm x 185 mm x 50 mm) ve bardaklar katlanarak kanvas taşıma çantasına oldukça düz bir şekilde yerleştirilir. Yedek kablo, içinde seyahat etmek için kendi deri kılıfını alır.


Master & Dynamic MH40: Konfor

Tüm bu metal bileşenler, bir yük oluşturabilecek kadar ağır bir 360 g'a kadar çıkıyor, ancak neyse ki yumuşak kuzu derisi kulak pedleri ve ayarlanabilir deri bant, onları şaşırtıcı derecede rahat hale getirmek için bir araya geliyor.

Master & Dynamic MH40: Özellikler

Bu kulak üstü kulaklıklar, etkileyici 3 hz - 65.000 hz frekans aralığına sahip 45 mm neodim sürücülü kapalı kapak tasarımı kullanır.

Made for iPhone / iPad rozeti, yine metal parçalardan yapılmış hat içi mikrofon ve uzaktan kumandayı ifade eder. Kulaklıkların üzerinde de metal bir sessiz düğmesi var.

Master & Dynamic MH40: Ses kalitesi

Bu fiyata, kulaklıkların da iyi ses vermesi gerekiyor ve şükür ki MH40'ı dinlemek bir zevk. Ton dengesi, sıkı bas hatları ve güçlü perküsyon ile sıcak bir sese doğru eğilirken, diğer tarafta hızlı bir tiz tepkisi net bir performans sağlar. Ancak Beats Studio, bu yaklaşımı tamamen ritim odaklı müziği göz önünde bulundurarak daha da ileri götürürken, MH40 daha etkileyici bir orta aralıkla daha nötrdür, bu nedenle daha geniş bir tür yelpazesine uygundur. Örneğin, akustik ve caz sesi burada evde.


Ayrıca oldukça hassastırlar, bu yüzden onları ilk taktığınızda sesin tamamen açık olmadığından emin olun. Bardaklar tam oturur ve iyi bir izolasyon sağlar ve çok düşük seviyede olduğu kadar ayrıntılı ses verirler.

Tam olarak yönetmedikleri şey, AKG 712 gibi profesyonel arkası açık kulaklıklardan bekleyebileceğiniz geniş açık kafanızın dışında bir deneyimdir. Özellikle klasik müzikle, ses alanı daha küçük hissedilir ve tiz, orkestrayı gerçekten aynı şekilde açmak için yüksek frekanslılık.

Yani tam olarak referans düzeyinde kulaklıklar değiller, ancak benzer şekilde Ted Baker Rockall'a göre daha iyi bir bas tepkisi ve üstün bir yapı kalitesi ve Beats Studio'dan daha nötr bir denge sunan akranlarıyla olumlu bir şekilde karşılaştırıyorlar.

Master & Dynamic MH40: Karar

Kulaklıklar çok kişisel bir satın alımdır ve anotlanmış alüminyum ve kuzu derisi gibi birinci sınıf malzemelerin kullanılması, bu kulaklıkları takmadan önce bile cazip hale getirir. Üstün yapı kalitesi ve zamandan bağımsız tarzı, son Beats Studio'nun yaptıktan sonra uzun süre kalmasını sağlayacaktır. çöp sahasına kaçınılmaz yolculuk. Alüminyum parçaları kadar sağlam bir ses performansına sahip olan bu şık kutular, bir moda ifadesinden çok daha fazlasıdır.

Master & Dynamic MH40 çıkış tarihi: Şimdi çıktı (ABD'de)

Master & Dynamic MH40 fiyatı: 399 $