Close
  • Ana
  • /
  • Fitness Teknolojisi
  • /
  • Matador SEG30 Parçalı Sırt Çantası incelemesi: ucubeleri organize etmek için şık bir spor çantası

Matador SEG30 Parçalı Sırt Çantası incelemesi: ucubeleri organize etmek için şık bir spor çantası

Matador SEG30 Segmented Backpack fırsatları Amazon Türkiye

Matador SEG30 Segmented Backpack incelemesi TL;DR: Kirli iç çamaşırlarını antrenman sonrası atıştırmalıklarından ayrı tutmak isteyenler için en iyi spor çantası.


Hâlâ hiçbir yere seyahat edemememize ve çoğunlukla evde egzersiz yapıyor olmama rağmen Matador SEG30 Segmentli Sırt Çantası'nı incelemeyi dört gözle bekliyordum. Bununla birlikte, kaliteli sırt çantalarını seviyorum ve ayrıca SEG 30'un en azından kağıt üzerinde ihtiyaçlarıma uygun görünmesi için eşyalarımı düzenli tutmayı seviyorum.

Ve Matador SEG30 Segmentli Sırt Çantası özel bir spor çantası olmasa da - kesinlikleen iyi spor çantası– protein çubukları, egzersiz ayakkabıları vb. dahil tüm spor ekipmanlarınız için harika bir taşıyıcı olarak çalışır. Bunun nedeni, çantanın tasarlanma şeklidir: yalnızca içinde bulduğunuz o çürük telefon ceplerini değil, yediden az olmayan düzenleyici cebe sahiptir. ensırt çantaları.

Hayır, Matador SEG30'un 30 litrelik hacminin tamamı dört ana cep kullanılarak doldurulabilir. Ya da tüm eşyalarınızı ana bölmeye atabilir ve terli çoraplarınızın spor salonu su şişenize dokunması konusunda endişelenmeyin. Seni canavar.

Matador SEG30 Segmentli Sırt Çantası incelemesi: fiyat ve bulunabilirlik

Matador SEG30 Segmentli Sırt Çantası şu anda şu adresten satın alınabilir:ABD149,99 $ önerilen perakende satış fiyatı için.


Birleşik Krallık'ta Matador SEG30 Segmentli Sırt Çantası'nı şu adresten satın alabilirsiniz:Vahşi Sınırlar£139,95 için.

Matador SEG30 Segmentli Sırt Çantası incelemesi


(İmaj kredisi: Matador)

Matador SEG30 Segmentli Sırt Çantası incelemesi: tasarım

Matador SEG30 Segmentli Sırt Çantası, 'minimalist' bir organizatör olarak tanıtılıyor, çünkü esas olarak minimalist çantaların hala tüm öfkesi olduğunu varsayıyorum. Bu minimalist tasarımın ne anlama geldiğini söylemek zor ama SEG30'un biraz soyulmuş bir kalitesi var: tamamen siyah dış ve boru şeklindeki şekil, şıklığı ile göze çarpıyor.

Havalı görünmenin yanı sıra, Matador SEG30 Segmented Sırt Çantası'nı oldukça işlevsel buldum. Yukarıda bahsedildiği gibi, ön kısımdaki dört adet fermuarlı bölme, 30 litrelik çanta hacminin tamamını doldurmak için kullanılabilir ve her bölümün içinde yukarıdan aşağıya daha fazla yer vardır. Yani üst kısımdaki 'Kısım 1' sadece 4 litre iken, alt kısımdaki 'Kısım 4' 12 litredir.


Çantanın yan tarafındaki ana fermuar, aynı alana erişmenizi sağlar, ancak bir bütün olarak ve daha da iyisi, 'kapaklı' bir açıklıktır, böylece çantada ne olduğuna dair iyi bir genel bakış elde edersiniz. Bu ceplerin yanı sıra üst kısımda tutacağın hemen altında telefon/cüzdan vb. için küçük bir cep ve çantada özel bir dizüstü bilgisayar cebi bulunmaktadır. Aaaaa ve ayrıca su şişeleri için ayrı bir bölme var. SEG30'da her şeye yer var derken yalan söylemiyordum.

Matador SEG30 Segmentli Sırt Çantası incelemesi

(İmaj kredisi: Matador)

Matador SEG30 Parçalı Sırt Çantası incelemesi: kullanılabilirlik

Matador SEG30 Segmentli Sırt Çantası'nın ana çekiciliğinin segmentler olduğunu biliyorum ama gerçekten hoşuma giden şey, çantanın çevresine dağılmış tüm tutamaçlar, bu da ne olursa olsun tutamakları kullanarak çantayı iki elle kaldırmayı mümkün kılıyor. pozisyon buydu. Üstte, altta ve yanda olmak üzere iki kulp vardır, böylece SEG30'u istediğiniz gibi taşıyabilirsiniz.

Tabii ki, bir sırt çantası olduğu için omuz askıları da var ve bununla ilgili makalemi okursanızspor çantası nasıl paketlenirDoğrusu, konu spor malzemeleri taşımak olduğunda sırt çantalarını spor ayakkabılara tercih ettiğimi çok iyi biliyorsun: sırt çantaları ağırlığı iki omuza eşit olarak dağıtarak daha iyi bir duruş sergilemene yardımcı oluyor. Göğüs kemiği kayışı, çantanın yerinde kalmasını sağlar ve bisiklet sürerken de kullanışlı olabilir.


Matador SEG30 Segmentli Sırt Çantası, 'UTS su geçirmezlik' özelliğine sahip 420D naylon dıştan yapılmıştır ve yalan söylemeyeceğim, 'UTS'nin ne anlama geldiğinden emin değilim ama bu teknoloji görünüşe göre 100D Robic Dynatec dokuma iç astarları da koruyor, böylece su geçirmezler de . Bununla birlikte, herhangi bir bölmeye ıslak bir havlu koymayı denemedim, bu yüzden her bir cebin suyu ne kadar iyi tuttuğunu doğrulayamıyorum. Terli spor salonu malzemelerini içeride tutmak için yeterince kapalı görünüyorlar.

Günübirlik bir geziye çıkarken fark ettiğim bir şey, daha yumuşak ceplerin, örneğin yiyecek kapları ve kulaklıkların aksine, giysi ve havlu gibi yumuşak eşyaları saklamak için daha uygun olduğudur. patlattımSkullcandy Kırıcı Evoüst bölmelerden birinde, alt bölmeler eşyalarla dolu değildi ve alt ceplerin 'gerisine düştü', bu da işlem sırasında daha az görünür olmasını sağladı. İçinde birkaç farklı elektronik parçanız olduğunda, onları bulmak için cepleri katlamanız gerekebilir. Önemli bir şey değil, sadece küçük bir gözlem.

Matador SEG30 Segmentli Sırt Çantası incelemesi

(İmaj kredisi: Matador)

Matador SEG30 Parçalı Sırt Çantası incelemesi: karar

Benim gibi bir çanta meraklısıysanız, Matador SEG30 Segmentli Sırt Çantası'nı seveceksiniz: şık, iyi tasarlanmış ve inanılmaz derecede çok yönlü. Bir günlük gezi ve ayrıca bir hafta sonu için aldım ve her iki durumda da hiçbir şikayeti olmadı. Aksine, SEG 30'un hem hafif hem de esnek olmasını sevdim; İnsanlar seyahatlerimde çantama iltifat bile etti, sık sık başıma gelen bir şey değil.

Çantanın bir dezavantajı fiyatıdır: 150$ bir çanta istemek için çok fazla, ne kadar harika olursa olsun ve birçokları için, tüm harika özellikler bile fiyatı haklı çıkarmak için yeterli olmayacaktır. Yine de fiyatına göre spor çantası, günlük gezi çantası, bisiklet sırt çantası veya aklınıza gelen her şey olarak kullanılabilecek harika bir çanta alacaksınız.

Son olarak, Matador SEG30'u almak için bir nedene daha ihtiyacınız varsa, size şunu hatırlatmama izin verin.sırt çantaları üstün spor çantalarıdır, duffels ile karşılaştırıldığında. Nuff' dedi.

Matador SEG30 Segmented Backpack incelemesi: ayrıca düşünün

Pahalı çantalardan bahsetmişken: En az iki yıldır Cotopaxi Allpa 35L Seyahat Paketini almayı düşünüyorum: Matador SEG30 Segmentli Sırt Çantası kadar seksi görünüyor ama renkli bir şekilde. SEG30'dan biraz daha büyük ve daha pahalı ama çocuk-oh-boy, iyi görünüyor mu ya da ne?

Özellikle bisikletçiyseniz Chrome BLCKCHRM 22X Yalta 3.0'ı yeterince öneremem. SEG30'dan daha serttir, ancak taşıma çantası olarak ikiye katlanan çıkarılabilir bir astarı vardır (!) ve muhtemelen bir atom patlamasına da dayanabilir.

Fiyatlar - Matador SEG30 Segmentli Sırt Çantası:▼