Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Yatak Firmasının Anma Günü satışı, belirli şiltelerde %50'ye varan indirim sunuyor

Yatak Firmasının Anma Günü satışı, belirli şiltelerde %50'ye varan indirim sunuyor

Yatak Firması Anma Günü satışı resmi olarak devam ediyor ve önümüzdeki hafta ve tatil hafta sonu boyunca seçkin yatak ve yatak takımlarında %50 indirim sunan bir sersemlik.

Anma Günü şilte satışları, yılın en iyilerinden bazılarıdır.en iyi yatak fiyatlarıSerta, Sleepys, Beautyrest ve daha fazlası dahil olmak üzere büyük markalarda. Çeşitli ürünlerde indirimler %20 ile %50 arasında değişse de, belirli modellerde 500$ veya daha fazla fiyat düşüşüyle ​​buradaki tasarruflar çok büyük.

Bugünden tasarruf etmek için, yeni yatağı her zamankinden daha ucuza almak için hemen şimdi Yatak Firması Anma Günü satışına gidin. Anma Günü hafta sonu öncesinde 250'den fazla şilte fiyatlarında indirim yapılırken, önümüzdeki birkaç gün içinde yatakta daha fazla fırsat ortaya çıkacağından emin olun!


Yatak Firması Anma Günü Satışı
Seçkin yataklarda şaşırtıcı %50 indirim sunan alışveriş yapanlar, kendileri için doğru olan yatağı mükemmel fiyata bulmak zorunda. Bazı şilteler fiyat etiketlerinden 500 dolardan fazla düşerken, bu yeni şilteyi ucuza almaya başlamak için şimdiden daha iyi bir zaman olamaz. Önümüzdeki günlerde daha fazla şilte satışı bekliyoruz!


Yatak Firmasının Anma Günü indirimi var mı?

Kesinlikle! Yatak Firmasının Anma Günü satışı, mevcut en iyi yatak fırsatlarından birine sahiptir. Bu yıl Yatak Firması, tatil hafta sonu boyunca seçili yataklarda %50'ye varan indirim sunuyor.


İhtiyacınız olan yeni bir yataksa, Yatak Firması şu anda bakmanız gereken yer olabilir. Amerisleep'in %30 indirimli indirimi gibi diğer yatak markaları indirimler sunarken, Yatak firması çok daha geniş bir standart yatak yelpazesini satışa sunuyor.

Anma Günü yatak almak için iyi bir zaman mı?

%100 evet! Çoğu yatak markası Anma Günü ve İşçi Bayramı'nı birincil satışları olarak gördüğünden, aslında indirimde bir yatak satın almak için en iyi zamanlardan biridir. Ancak Yatak Firması, şimdiye kadarki en iyi indirimlerini sunarak Anma Günü satışlarını bir adım öteye taşıyor.


Yatak Firmasının Anma Günü indirimi ne kadar sürer?

Yatak Firması Anma Günü indirimi, 31 Mayıs'a kadar devam edecek ve tüm yıl boyunca en iyi yatak fırsatlarından bazılarıyla Mayıs ayının büyük bir bölümünü kapsıyor.


Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın:

Diğer büyük haberlerde, bir zaman dilimiAmazon Başbakan Günübu yıl belli oldu. Büyük etkinliğin Haziran ayında gerçekleşmesini bekleyin, ancak o zamana kadar en son haberler, erken fırsatlar ve diğer harika teklifler için Prime Day merkezimize gidin.