Close
  • Ana
  • /
  • Diğer
  • /
  • Dördüncüsü sizinle olsun – Star Wars gününü kutlamanın yolları

Dördüncüsü sizinle olsun – Star Wars gününü kutlamanın yolları

4 mayıs olduYıldız Savaşları1979'dan bu yana ve dünyanın dört bir yanındaki hayranlar için gün, milyonlarca adanmış kutlamak için kendi yollarını buluyor. İlginç bir şekilde, ilk üçleme ve ön bölümlerin tümü Mayıs ayında açıldı, ancak hiçbiri aslında 4'ünde.


Disney 2012'de franchise'ı devraldığında ve bir dizi özel etkinlikle Disneyland ve Walt Disney World parklarında resmi bir kutlama yaptığında gün yeni bir hayat patlaması yaşadı.

Bu yıl, yüz yüze toplantılar hala karanlık tarafın işi olarak görülse de, günün tadını çıkarmanın birçok yolu var. Tek başınıza eğlenmeniz için, Dört Mayıs'ınızı iyi bir hale getirmek için yapılacak en iyi şeyleri bir araya getirdik.

Yıldız Savaşları Günü

(Resim kredisi: Disney)

Disney+ hayran sanatının devralınması

Özel hayran çizimleri, Star Wars gününü kutlamak için bugünden 9 Mayıs Cumartesi gününe kadar Disney+'daki tüm Star Wars açılış sayfalarını bir kez daha kaplayacak. Geçen yılki eserler arasında Raplh Mc Quarrie'nin 1975 yılındaki tablosu C3PO ve R2-D2'nin görünümüne ilham kaynağı olmuş, Doug Chiang ve diğerlerinin Mandaloryalı ve Klon Savaşları için konsept eserler ve ayrıca Jason Palmer'ın 2019'daki Star Wars kongresinden duvar resmi yer alıyordu.


Yıldız Savaşları Günü

Star Wars: Kötü Parti


(İmaj kredisi: DisneyPlus)

Disney+ Kötü Grup

Disney+ ayrıca yeniStar Wars: Kötü Parti4 Mayıs'ta yayınlanan animasyon dizisi The Clone Wars'ın devamı niteliğinde, The Bat Batch adlı bir klon ekibinin maceralarının izini sürüyor. Bu klonlar, klon ordusunun diğer üyelerinden farklıdır ve özel becerilere sahiptir.

Yıldız Savaşları Günü


Simpsons kısa - Güç Uykusundan Uyanıyor'da Maggie Simpson

(İmaj kredisi: DisneyPlus)

Simpsons Yıldız Savaşları kısa

Maggie Simpson, 4 Mayıs'ta Disney+'da gösterime girecek özel bir Star Wars kısa prömiyeri olan The Force Awakens from its Nap'te başrolde. . Family Guy'ın Blue Harvest, Something Something Dark Side ve It's a Trap'ı yenecek mi? Bekleyip görmemiz gerekecek.

Disney+ ayrıca, Star Wars konumlarına (Hoth, Tatooine ve Sorgan dahil) yönelik bir dizi sanal uçuş turlarının yanı sıra Millennium Falcon ve bir Imperial Star Destroyer'ın iç ve dış kısımlarında araç geçişleri sunuyor.

Sky Q'daki ünlü alıntıları kullanın

Sky Q, Star Wars günü için zengin Star Wars içeriğine erişmek için bir kez daha sesli komutlarını kullanıyor. '4'ü seninle olsun', 'Hayır, ben senin babanım', 'Uzun zaman önce çok çok uzak bir galakside' ve daha niceleri sizi kendine özel Star Wars Günü sayfasına götürecek, Sky Cinema ve Disney+ dahil olmak üzere Sky Q genelinde ihtiyacınız olan tüm filmleri ve şovları içerir.


Alexa'ya sor

Amazon'un Alexa sesli asistanına bir dizi Star Wars tabanlı komut eklendi. Hayranları memnun edecek bir dizi yanıt için şu isteklerden birini deneyin: 'Alexa, Chewbacca gibi konuşun', 'Alexa, Darth Vader gibi konuşun', 'Alexa, Jabba the Hut gibi konuşun', 'Alexa, konuşun' R2-D2 gibi', 'Alexa, Gücü kullan', 'Alexa, Güç seninle olsun', 'Alexa, dördüncüsü seninle olsun', 'Alexa, C-3PO gibi konuş', “Alexa, bir fırtına askeri için biraz kısa değil misin”, “Alexa, Luke Skywalker gibi konuş”, “Alexa, bunlar aradığın droidler değil”, 'Alexa, şöyle konuş Jar Jar Binks”, 'Alexa, bana bir Star Wars alıntısı ver', 'Alexa, bu ay değil', 'Alexa, amiral, bu bir tuzak', 'Alexa, Prenses Leia gibi konuş', 'Alexa' , Yoda gibi konuşun“Alexa, Han Solo gibi konuşun”

Yıldız Savaşları Günü

(Resim kredisi: Amazon)

Filmleri izle

Belki de Star Wars gününü kutlamanın en iyi yolu,epik 13 film seansı. İster indirin, ister yayınlayın veya eski DVD'lerinizi bulun, klasikleri, yeni nesli ve aradaki şüpheli olanları yeniden ziyaret etmek için ideal zaman. Henüz yapmadıysanız, onları da sıralamanın zamanı gelmiş olabilir (İmparatorluk hala benim 1 numaram).

En iyi PS4 oyunları 2019

Yıldız Savaşları Jedi: Düşmüş Düzen

(İmaj kredisi: EA)

oyunları oyna

Filmleri yeniden izlemeye hazır değilseniz, kendinizi kaptırabileceğiniz harika Star Wars oyunları var. Ve bunlara sahip değilseniz, şimdi satın almanın tam zamanı.Yıldız Savaşları Jedi: Düşmüş Düzen12 Mayıs'a kadar PS4, Xbox One, Origin ve Steam'de %70'e varan indirim. Ayrıca Fallen Order, Battlefront II ve Squadrons paketini de Xbox ve Origin'de indirimli olarak alabilirsiniz.

En İyi Lego Star Wars setleri - Mos Eisley Cantina

(İmaj kredisi: Lego Grubu)

Ürünü Satın Al

Ayrıca, web'de internet üzerinden sunulan indirimler ve özel ürünlerle Star Wars donanım zulanıza eklemek için harika bir zaman.en iyi Star Wars Lego'sugözleme kalıpları için. Amazon, özel bir LEGO Razor Crest ve Star Wars tişört aboneliği ile tamamlanan, Star Wars ekipmanlarına ayrılmış bir sayfaya sahiptir. Otterbox, Amazon Echo Dot için cihazı The Mandalorian'dan Grogu'ya dönüştüren ve Build-a-bear'ın Grogu ayısında %20 indirim sağlayan bir stand oluşturdu. GameStop ayrıca Star Wars oyuncakları ve koleksiyon ürünlerinde %50'ye varan indirime sahiptir.

Yıldız Savaşları Günü

kanepede sarı

(Resim kredisi: Google)

Grogu ile fotoğraf çekin

The Mandalorian serisinden “The Child”, Grogu, Aralık ayında 50 yeni AR yaratıcısından biri olarak Google'ın Arama uygulamasına eklendi, ancak henüz denemediyseniz, şimdi tam zamanı. Google Arama uygulamasında, iOS veya Android'de Grogu, The Child veya Baby Yoda'yı arayarak bulabilirsiniz. Bilgi kutusunda “3D görüntüleme” Bu daha sonra kamera görünümünüze animasyonlu bir AR Grogu yerleştirecek ve onu masanıza, kanepenize ve hatta köpeğinize çekmenize izin verecek.