Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • Meacodry ABC 10L Nem Alma Cihazı incelemesi: kompakt ama süper verimli

Meacodry ABC 10L Nem Alma Cihazı incelemesi: kompakt ama süper verimli

Meacodry ABC 10L Nem Alma Cihazı fırsatlarıMeacoDry ABC 10 Litre... Klima Direkt £ 129,98 Görünüm MeacoDry ABC 10 Litre... Cihazlar Doğrudan £ 129,98 GörünümMeaco MeacoDry Nem Alma Cihazı... Amazon Prime £139,99 Görünüm Meaco Dry ABC 10L... Homebase £140 Görünüm En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz.Meacodry ABC 10L Nem Alma Cihazı

Meacodry ABC 10L Nem Alma Cihazı, şimdiye kadar icat edilen en seksi teknoloji parçası olmayabilir, ancak küf ve nemli parçalardan çok daha seksi. Ve bunları engelleyecektir.

Nemden etkileniyorsanız, nemden muzdarip bir mülke taşındıktan sonra miras alarak veya sadece günlük yaşam yoluyla bir nem alma cihazına yatırım yapmak akıllıca bir hareket olabilir. Giysi kurutmak, yemek pişirmek ve duşta çok uzun süre kalmak, kendi yoğunlaşma ve daha geniş nemli sorunlarınızı üretmenin yaygın yollarıdır.

Yetersiz havalandırma ile birleştiğinde havadaki aşırı nem, çok geçmeden hafif görünen ama daha da önemlisi sağlığınız için iyi olmayan küfler üretebilir. Bunlardan birini satın almaken iyi nem gidericilerPiyasada bulunması bu sıkıcı sorunun üstesinden gelmeye kesinlikle yardımcı olacaktır. Hiçbir makine büyük nemli sorunları bir kez ve sonsuza kadar ortadan kaldıramazken, en yeni makineler havadaki nemi en aza indirmek için mükemmel bir iş çıkarıyor.

Meacodry ABC 10L Nem Alma Cihazı


(İmaj kredisi: Meaco)

Meacodry ABC 10L Nem Alma Cihazı: nedir?

Ardından, ürünlerimizde en üst sıralarda yer alan bir model olan Meacodry ABC 10L Nem Alma Cihazı'na girin.En İyi Nem Alma Cihazı kılavuzuçünkü birçok eve çok yakışıyor. Bu, paranın satın alabileceği en büyük nem alma cihazı değildir, ancak ortalama veya daha küçük özelliklerde nemle mücadelede harika bir iş çıkarır. Birleşik Krallık'ta yaşıyorsanız, bu model bu nedenle mütevazi meskeniniz için ideal olabilir.

Bu, 12 litrelik versiyonu da bulunan 10 litrelik bir kompresör nem alma cihazıdır ve her ikisi de tasarım temasında varyasyonlar sunar. Pekala, bu temelde siyah, mavi, yeşil, beyaz veya gümüş kaplama içeren farklı renkli bir ızgara seçeneğine kadar uzanıyor. Ünitenin gövdesi hangisini seçerseniz seçin beyaz kalır.


Bu arada, Meaco'nun kendisinden satın alırsanız, 15 sterline bir tekerlek seti ekleyebilirsiniz. Seçiminiz ne olursa olsun, kutudan çıktığı anda kullanıma hazır bir nem alma cihazıdır.

Meacodry ABC 10L Nem Alma Cihazı


(İmaj kredisi: Meaco)

Meacodry ABC 10L Nem Alma Cihazı: özellikler

Evinizdeki nemin üstesinden gelmek için bir nemlendirici satın aldıysanız, yapılandırmak için çok sayıda kontrole sahip olmak pek olası değildir. Meacodry ABC 10L Nem Alma Cihazı burada bir yıldız dönüşüdür. Belirtildiği gibi, kutudan çıkarın ve yapacak çok az şeyiniz var, fişi prize takmak dışında. İhtiyacınız olan tüm kontroller, cihazın üst kısmındaki bir panele monte edilmiştir, böylece tam olarak içindedirler. görüş ve güven verici bir şekilde açıktır.

Bu arayüzde ilk kez bir tur atmak, son derece basit olan temel kontrolleri ortaya çıkarır. Bir kez denedikten sonra, Meacodry ABC 10L Nem Alma Cihazı'nı farklı odalar için kurmak çok kolay. Bunun merkezinde, tercih ettiğiniz nem giderme seviyesini yapılandırmanıza izin veren nem ölçer düğmesi bulunur. Hedef bağıl nemi %5'lik artışlarla ayarlamak mümkündür; bu, makinenin makul bütçe çekiciliği göz önüne alındığında oldukça kesindir.

Ya daha güçlü bir ayar ile tercih etmenize ya da Meaco'yu daha uzun süre arka planda çalkalayarak bırakmanıza izin veren ikiz fan hızları seçeneğini de beğendik. Bu iyi bir denge.

Benzer bir notta, üniteyi zamanlayıcı aracılığıyla kurmak mümkündür, bu nedenle yalnızca istediğiniz zaman çalışır. Bazı odalar günün farklı saatlerinde diğerlerinden daha nemli olduğu için bu kötü bir fikir değil. Örneğin, akşam yemeğinde mutfakta çok fazla buhar var, ancak aynı şey, aile üyelerinizin ne zaman duşa girmeye karar verdiğine bağlı olarak banyoya da uzanıyor.


Meacodry ABC 10L Nem Alma Cihazı

(İmaj kredisi: Meaco)

Meacodry ABC 10L Nem Alma Cihazı: Performans

46 cm yüksekliğinde ve 30 cm genişliğindeki oldukça kompakt tasarımı göz önüne alındığında, aldatıcı derecede güçlü iç kısımlar mülkünüzden her gün 10,26 litre nem çekebilir. İçerideki kompresör oldukça sessiz ve arka planda çalıştırmanız gerekiyorsa kesinlikle müdahaleci değil, nemden kurtulma şekli şaşırtıcı derecede etkileyici.

Şaşırtıcı bir şekilde söylüyoruz çünkü bu ünite, çoğu odanın içinde devralmadan yerine yerleştirilebilir. Alanın tam olarak bol olmadığı kompakt bir dairede yaşıyorsanız, bu gerçek bir nimettir. Odalarınızda havadan emilen nemi toplayan ve arada bir boşaltılması gereken 2,6 litrelik bir kap bulunmaktadır. Bu gereksinimin sıklığı, açıkça ne kadar nemin çıkarılması gerektiğine bağlıdır, ancak doğal olarak onu çöpe atmayı alışkanlık haline getirmek iyidir.

Kullanışlı, hazne dolduğunda ünite otomatik olarak kapanır ve böylece zeminin ıslanma olasılığını da ortadan kaldırır. Yine de kapasitesini unutmayın, çünkü daha önce de belirttiğimiz gibi, başa çıkmanız gereken daha büyük bir nem sorununuz varsa, bu nem alma cihazı modelinin Meaco'dan daha büyük varyasyonları mevcuttur. Aynı kullanım kolaylığını sunarlar, ancak su toplama bölümünde çok daha fazla kapasiteye sahiptirler. Meaco, bu arada daha fazla güce ihtiyacınız varsa, o zamandan beri bir MeacoDry ABC 20L modelini çıkardı.

(İmaj kredisi: Meaco)

Peki, Meacodry ABC 10L Nem Alma Cihazı iyi mi?

Bu özel Meaco modeli, nemden kurtulma kapasitesi açısından şaşırtıcı değildir. Bu gerçek bir asker. Meaco, piyasadaki en iyi nem gidericilerden bazılarını üretmektedir ve bu küçük taş istisna değildir. Çok müdahaleci olmadan taşınabilir çekiciliğini seviyoruz ve elbette, daha büyük odalarınız ve/veya üstesinden gelmeniz gereken daha fazla nem varsa, tema üzerinde daha büyük bir kapasite varyasyonu elde etme seçeneği var.

Meacodry ABC 10L Nem Alma Cihazı, 40dB'nin altında kalan gürültü seviyeleri sayesinde başınızı ağrıtmadan mükemmel bir performans sergiliyor. Cihaz ayrıca, üreticinin 15,2p/kWh bazında saatte sadece 2,45 peni değerinde elektrik kullanacağını vurgulayarak çalıştırması ucuz.

Tasarımda, tek seferde altı saatlik tam bir seans çalıştırarak nemli giysilerin asılı kalmasıyla başa çıkmanıza yardımcı olabilecek bir çamaşır kurutma modu da dahil olmak üzere zarif dokunuşlar var. Kış aylarında pis bir dairede mahsur kalırsanız, bu gerçekten kullanışlı bir özelliktir. Benzer şekilde, çocuk kilidi, bu tür bir makinenin, bu kontrollerin gerçekte neler yapabileceğini kendileri görmek isteyen gençlerin erişiminde olabileceği göz önüne alındığında, pratik bir düşüncedir. Genel olarak, şiddetle tavsiye edilir.

Fiyatlar - Meacodry ABC 10L Nem Alma Cihazı:▼