Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Anma Günü 4K monitör fırsatları zaten var mı? Bu BenQ 32' FreeSync oyun monitöründe 100$ indirim kazanın

Anma Günü 4K monitör fırsatları zaten var mı? Bu BenQ 32' FreeSync oyun monitöründe 100$ indirim kazanın

İle birlikteAnma Günü satışlarıÖnümüzdeki birkaç hafta içinde başlayacak olan alışveriş meraklıları, İnternet'teki en iyi ürünlerle ilgili erken Anma Günü fırsatlarını ve tekliflerini bulabilirler.


Newegg, tatil hafta sonundan çok önce Anma Günü tasarrufları sunan bir BenQ 4K FreeSync oyun monitörü için mükemmel bir fırsat sunuyor.399,99 dolara satışta, bu BenQ 4K oyun monitörü, süper akıcı 60FPS oyun için FreeSync uyumluluğu ve ultra hızlı 4 ms tepki süresi sunar.

Bazılarını sunanen iyi oyun monitörleriYüksek performanslı oyun için BenQ 4K oyun monitörleri, ultra akıcı bir oyun deneyimi sunmak için en yeni FreeSync uyarlanabilir V-Sync teknolojisine sahiptir.

BenQ EW3270U 32' 4K FreeSync Oyuncu Monitörü

Şimdi: $399.99 | Şuydu: 499,99 $ | Tasarruf: 100$ (%20)
AMD'nin FreeSync uyarlanabilir V-Sync uyumluluğuna sahip bu 4K oyun monitörü, 4 ms tepki süreleri ve yırtılmasız görsellerle ultra akıcı bir oyun deneyimi sunar. Şimdi 100 $ indirim, bu, yükseltmek isteyenler için bir oyun monitöründe sağlam bir anlaşma.Fırsatı Görüntüle


BenQ monitörleri şu anda alabileceğiniz en iyilerden bazılarıdır ve oyununuzu bir sonraki seviyeye taşımak için sahip olunması gereken özellikler sunar. AMD FreeSync uyumluluğu, ultra hızlı 4 ms tepki süresi ve tam 4K UHD çözünürlük desteği, mümkün olan en iyi görselleri ve oynanışı elde etmenizi sağlar.

EW3270U 4K oyun monitörü ayrıca daha derin, daha zengin siyahlar ve daha canlı renkler için HDR desteğine sahiptir. 1440p'nin altındaki herhangi bir şeyde oyun oynuyorsanız, bu monitör görsel ve tepkisellikte büyük bir gelişme olacaktır. Fiyatına göre bunlardan birien iyi 4K monitörlerelinize alabilirsiniz.


Fiyat için, bu anlaşma harika bir fiyata sağlam bir ekran sunuyor. 4K oyun monitörleri hala daha pahalı, ancak BenQ'nun 32' ekranındaki bu anlaşma 4K'ya dalmayı biraz daha kolaylaştırıyor. Yine de FreeSync uyarlanabilir V-Sync teknolojisinden yararlanmak için en yeni AMD GPU'lardan birini çalıştırdığınızdan emin olmak isteyeceksiniz.

Daha fazla oyun monitörü fırsatı6 Walmart müşteri yorumları☆☆☆☆☆ İndirimli Fiyat Scepter E255B-1658A 25' 165Hz... Amazon Prime $198.97 $181.01 Teklifi Görüntüle İndirimli FiyatAsa E255B-1658A 24.5 '... Walmart 299,99 $ $ 181,01 Fırsatı Görüntüleİndirimli Fiyat Samsung - Odyssey Gaming CRG5... Best Buy $249.99 $229,99 Teklifi Görüntüle İndirimli Fiyat Dell 24 Oyun Monitörü:... Dell $319.99 $239.99 Teklifi Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bugünün En Sıcak Fırsatları


En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!


Editörün Önerileri

Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın!

İki aydan kısa bir süre kala,en iyi Anma Günü satışları2021 yılı için uygun satış rehberimizde. Teknoloji, akıllı ev, dış mekan ve daha pek çok konuda erken fırsatlar ve teklifler ile önümüzdeki iki ay boyunca düzenli olarak güncellenecektir.


Diğer büyük haberlerde, bir zaman dilimiAmazon Başbakan Günübu yıl sızdırıldı! Büyük etkinliğin Haziran ayında gerçekleşmesini bekleyin, ancak o zamana kadar en son haberler, erken fırsatlar ve diğer harika teklifler için Prime Day merkezimize gidin.