Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Anma Günü Apple Watch fırsatları Amazon'a erken geliyor: Series 6 akıllı saatinde 50 $ indirim

Anma Günü Apple Watch fırsatları Amazon'a erken geliyor: Series 6 akıllı saatinde 50 $ indirim

Amazon, sınırlı bir süre için Apple Watch Series 6'yı satıyor ve bugün mevcut olan en popüler akıllı saatlerden birinde 50 $ indirim sağlayan fırsatlar sunuyor.


349,99 dolardan başlayan fiyatlarla, Amazon'un Apple Watch Series 6 fırsatlarından birini sunuyoren iyi elma izleAkıllı saatler çok cazip bir fiyatla piyasaya sürülecek.

Şimdi: $349.99 | Şuydu: 399,99 $ | Tasarruf: 50$ (%12)
Apple'ın amiral gemisi akıllı saatini şimdi Amazon'da satışa çıkarın. 349,99 dolardan başlayan fiyatlarla Amazon, belirli modellerde çeşitli indirimlerle hem GPS hem de GPS + Hücresel sürümlerini çeşitli renklerde sunuyor.Fırsatı Görüntüle

Eylül 2020'de piyasaya sürülen Series 6, Apple Watch serisinin mevcut amiral gemisidir. Her zaman açık retina ekran, çok çeşitli sağlık sensörleri ve mükemmel bir uygulama yelpazesi sunar.


Apple Watch Series 6, hem 40 mm hem de 44 mm kasa boyutlarında, hem GPS hem de GPS + Cellular versiyonlarında ve alüminyum, paslanmaz çelik ve titanyum kasa seçenekleriyle gelir. Ayrıca ruh halinize ve tarzınıza uygun çok çeşitli bant renkleri ve stilleri mevcuttur.

Amazon'un satışı bir dizi renk içeriyor ve fırsatlar, Apple Watch Series 6'yı bugüne kadar gördüğümüz en düşük fiyat olan 349,99 dolardan başlıyor. Apple Watch Series 6 GPS + Cellular modelini de alabilirsiniz.449 dolara satışta.


Bugünün en iyi Apple Watch Series 6 fırsatları İndirimli Fiyat Yeni Apple Watch Series 6... Amazon Prime $399 $324,98 İndirimli Fiyatı Görüntüle Yeni Apple Watch Series 6... Amazon Prime $399 $324,98 Anlaşmayı Görüntüle İndirimli FiyatApple Watch Series 6 GPS,... Walmart 423,95 dolar $ 324.98 Fırsatı Görüntüle Apple Watch Serisi 6 elma 399 $ Fırsatı GörüntüleDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bugünün En Sıcak Fırsatları

En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın:

Sadece iki ay kaldı, ön izlemesini alınen iyi Anma Günü satışları2021 yılı için uygun satış rehberimizde. Teknoloji, akıllı ev, dış mekan ve daha pek çok konuda erken fırsatlar ve teklifler ile önümüzdeki iki ay boyunca düzenli olarak güncellenecektir.

Diğer büyük haberlerde, bir zaman dilimiAmazon Başbakan Günübu yıl sızdırıldı! Büyük etkinliğin Haziran ayında gerçekleşmesini bekleyin, ancak o zamana kadar en son haberler, erken fırsatlar ve diğer harika teklifler için Prime Day merkezimize gidin.