Close
 • Ana
 • /
 • Fırsatlar
 • /
 • Anma Günü cihaz satışları 2021: bu hafta sonu cihazlarda en iyi fırsatlar

Anma Günü cihaz satışları 2021: bu hafta sonu cihazlarda en iyi fırsatlar

Anma Günü cihaz satışları, ev sahiplerine nihayet bu mutfak yükseltmelerini ucuza tamamlamaları için mükemmel bir şans sunuyor. Tatil hafta sonu boyunca, internetteki perakendeciler buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi ve daha fazlasını içeren cihazlar için mutlaka görülmesi gereken fırsatlar sunuyor.

Daha da iyisi, çoğu büyük cihaz, önceki nesillerin yanı sıra son serilerinde de fiyatları düşürüyor. Bu, en son teknoloji ürünü makineler de dahil olmak üzere bu hafta sonu satışta olan her türlü cihazda büyük tasarruf anlamına geliyor. Bu nedenle, ister en yeni ve en iyisine ihtiyacınız olsun, ister daha eski bir modelle başa çıkabilecek durumda olun, hemen hemen herkes için uygun teklifler var.

Ancak en büyük tasarruf, paket tekliflerinde olacak ve daha fazla satın alın, daha fazla tasarruf edin. Örneğin, Lowe's alıyorbüyük cihaz alımlarında 500 dolara kadar indirimhafta sonu boyunca ne kadar harcadığınıza bağlı olarak. Bu gibi teklifleri göz önünde bulundurmak isteyeceksiniz.

Bununla birlikte, alışveriş yapanlar bağımsız cihazlarda da harika teklifler bulabilirler! Aletler Bağlantı Anma Günü satışı gibi tasarruf etkinlikleri paslanmaz çelik akıllı cihazlarda bazı önemli indirimler sunarkenHome Depot'un Anma Günü indirimiFrigidaire, Samsung ve daha pek çok konuda harika teklifler sunuyor.


Bu yüzden arkanıza yaslanın ve bugün mevcut olan en iyi Anma Günü cihaz satışlarından ve fırsatlarından bazılarına göz atın ve daha fazla fırsat ortaya çıktıkça hafta sonu tekrar kontrol ettiğinizden emin olun.

En İyi Anma Günü cihaz satışları 2021


Cihaz Bağlantısı
Çok çeşitli küçük ve büyük ev aletleri sunan Appliances Connection, bu hafta sonu bir tasarruf deposudur. 99$ üzerindeki siparişlerde ücretsiz teslimatın yanı sıra bu hafta sonu seçili cihazlarda 500$'a kadar tasarruf edin.


En iyi satın alım
500 $'a varan indirimli Samsung cihaz paketleri, anında indirimler ve satın alınan ücretsiz hediye kartları ile Best Buy, cihaz fırsatları ve teklifleri için bu hafta sonu en iyi yerlerden biri.

Ev Deposu
Anma Günü hafta sonu boyunca yüzlerce küçük ve büyük cihazda anında indirimler ve tasarruflar bulun. Alışveriş yapanlar bu hafta sonu Samsung, LG, Frigidaire ve daha fazlasında belirli cihazlarda %40'a varan indirimlerle fırsatlar bulacaklar.


Lowe'un
İndirimdeki çok çeşitli büyük beyaz eşya paketlerinin yanı sıra, tatil hafta sonu boyunca %40'a varan indirimlerle mikrodalgadan buzdolabına, fırına ve daha fazlasına kadar her şeyi bulun.

Anma Günü satışları 2021: Pingtwitter'ün Anma Günü hafta sonu kılavuzları

Bu yılki Anma Günü indirimleri için en iyi rehberlerden bazılarını bir araya getirmek için yorulmadan çalışıyoruz, bu nedenle şu anda devam eden bu diğer sıcak fırsatlardan bazılarına göz atın veya şuraya gidin:en iyi Anma Günü satışlarıTV'ler, oyun dizüstü bilgisayarları, iş dizüstü bilgisayarları, şilteler ve daha fazlasıyla ilgili fırsatları bulabileceğiniz rehber!

 • Anma Günü satışları 2021- bu yılın en iyi fırsatlarının tam özeti
 • Home Depot Anma Günü indirimi 2021- tek bir yerde en iyi fırsatların tümü
 • Lowe'un Anma Günü indirimi 2021- ev aletleri ve ev bolca fırsatlar
 • Best Buy Anma Günü indirimi 2021– Teknoloji sitesi genelinde Anma Günü fırsatları

Best Buy'da Anma Günü cihaz fiyatları

Best Buy, Ninja, Oster, Insignia, Keurig, GE, Whirlpool ve daha fazlasında indirimlerle bu Anma Günü hafta sonu hem küçük hem de büyük ev aletlerinde indirimler yapıyor. Ülke genelindeki bazı Best Buy mağazaları planlı mağaza içi danışmanlık hizmeti sunarken, tatil hafta sonu Best Buy mağazasına gitmekten kaçınmak isteyenler için hem eve teslim hem de arabaya teslim seçenekleri hala mevcut.

Best Buy'da En İyi Anma Günü Küçük Cihaz Satışları

 • Küçük ev Aletleri:hava fritözleri, karıştırıcılar ve daha fazlasından tasarruf edin
 • Hava Fritözleri:Cuisinart, Ninja ve Insignia'da fiyat düşüşü
 • Mutfak aletleri:soğutucular, kahve makineleri ve daha fazlası

Best Buy'da En İyi Anma Günü Büyük Cihaz Satışları

 • Bulaşık makineleri:Samsung, LG, KitchenAid ve daha fazlasından tasarruf edin
 • Mikrodalgalar:GE, Sharp, LG ve daha fazlasında fiyat düşüşü
 • Çamaşır makineleri:üstten ve önden yüklemeli yıkayıcılar ve kurutucular için fırsatlar
 • Fırınlar:GE, KitchenAid, Samsung ve daha fazlasında tasarruf

Home Depot'ta Anma Günü cihaz satışları

Bu Anma Günü hafta sonu Home Depot'ta çok daha geniş bir satış yelpazesi bulacaksınız, her şeyde Anma Günü indirimleri.bulaşık makineleriilebuzdolapları. Home Depot bile teklif ediyor%40'a varan indirimli komple mutfak paketleriBu Anma Günü hafta sonu, bu yüzden o mutfağı yakın zamanda yeniden şekillendirmek istiyorsanız, şu anda şansa atlamak isteyebilirsiniz!

Home Depot'ta En İyi Anma Günü Küçük Alet Satışı

Home Depot'ta En İyi Anma Günü Büyük Cihaz Satışları

Lowes'ta Anma Günü cihaz satışları

Lowe's, aşağıdakiler dahil olmak üzere küçük ve büyük cihaz kategorilerindeki tasarruflarla, cihazlardaki en iyi fırsatlardan bazılarına sahip olacak.%40'a varan indirimli buzdolaplarıbirlikteMikrodalga fırınlarda %40'a varan indirimAnma Günü hafta sonu boyunca. İster yeni bir fırına ihtiyacınız olsun, ister tüm mutfağınızı yepyeni akıllı cihazlara dönüştürmek isteyin, Lowe's, Anma Günü beyaz eşya satışları için mutlaka görülmesi gereken bir perakendeci olacak.

Lowe's'ta En İyi Anma Günü Aletleri Satışı


Anma Günü beyaz eşya satın almak için iyi bir zaman mı?

Evet! Aslında, Anma Günü cihaz satışları, ev ürünleri söz konusu olduğunda yılın en iyi tasarruf olaylarından bazılarıdır.

Diğer büyük satışlar gibiKara CumaveAmazon Başbakan GünüÇok çeşitli fırsatlar sunan Anma Günü, yılın aletleri için en çok satan gündür. Çoğu perakendeci, cihaz seçimlerinde bir tür anında indirim sunar, ancak neredeyse hepsinde bir satın al, daha fazla tasarruf, daha fazla tasarruf tarzı olacak.

Örneğin, bazı perakendeciler – örneğin Appliances Connection veyaLowe'un– tek seferde 2.499$ değerinde cihaz satın aldığınızda 500$'a varan anında indirimler sunun.

Beyaz eşya için en iyi Anma Günü indirimleri kimde?

Bu hafta sonu çok sayıda sağlam cihaz satışı var, ancak büyük tasarruf etmek isteyenler için sadece birkaçı gerçekten görülmeye değer.

Yeni başlayanlar için, Aletler Bağlantı Anma Günü satışı, hafta sonu boyunca en büyük ve en çeşitli teklife sahip olacak. Bu satış, aralarından seçim yapabileceğiniz en büyük beyaz eşya seçiminin yanı sıra satışa sunulan paket paketlerin yanı sıra anında indirim tekliflerinin bir karışımını içerir.

Lowe'un Anma Günü satışıAncak, atlanacak bir şey değil. Appliances Connection'a benzer şekilde, Lowe's tatil hafta sonu boyunca bazı harika büyük cihaz paketi fırsatları da sunuyor.

Yine de, söz konusu cihazlar olduğunda hafta sonu alışveriş yapacak çok şey var, bu yüzden en çok nerede tasarruf edeceğinizi öğrenmek için bu kılavuza göz atın.


Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın:

 • Yeni MacBook Pro M1X sızıntısı, beklediğimiz profesyonel dizüstü bilgisayar
 • Apple Watch'ın umutsuzca bir Android rakibine ihtiyacı var ve yeni Oppo Watch bu olabilir
 • Hoşçakal Peloton! 40 SECONDS daireye sığdıran CAROL Bisikleti denedim