Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Anma Günü'nü yenen fırsatlar, Backcountry'de %55'e varan indirimle kadın yürüyüş botları sunuyor

Anma Günü'nü yenen fırsatlar, Backcountry'de %55'e varan indirimle kadın yürüyüş botları sunuyor

Mayıs burada ve bunun anlamıAnma Günü fırsatlarıyakında başlayacak ve alışveriş yapanlara beyaz eşyadan giyime, elektronikten ve daha fazlasına kadar her şeyde büyük tasarruf etme şansı sunacak.

Backcountry, Anma Günü'ne parasının karşılığını veren kadın yürüyüş botlarında harika fırsatlar sunuyor.seçili stillerde %55'e varan indirimColumbia, Sorel, Merrell, Danner ve daha fazlası dahil olmak üzere büyük markalardan.

İlkbaharın yaklaştığı ve yazın hemen köşede olduğu, Backcountry'nin satışı, indirimden ucuza yeni bir çift yürüyüş botu almak için mükemmel bir fırsat. Bazılarının yer aldığıen iyi kadın yürüyüş botlarıinanılmaz ucuz fiyatlarla satışta, bir çift yeni öncü almak için daha iyi bir zaman olamaz.


Backcountry

Seçili kadın yürüyüş botlarında %55'e varan indirim
Columbia, Sorel ve Merrell gibi markaların en iyi stillerinden bazılarını içeren Backcountry indirimi, kadın yürüyüş botlarında Anma Günü fırsatlarına erken bir bakış sunuyor. Burada bulunacak büyük tasarruflar var, kaçırmayın!

Şimdiye kadarki en iyi tekliflerden bazıları, Sorel Slimpack III dantel çizmelerde %55 indirim içeriyor.67,48 dolara satışta, bu botlar soğuk havalar için mükemmel, mütevazı ve sade bir görünüm sunuyor.


Ayrıca az önce piyasaya sürülen Saloman Vaya Blaze TS botlarında da mükemmel bir indirim var.69,99 dolara satışta, mükemmel miktarda destek ve yalıtım sağlayan sağlam bir çift soğuk hava yürüyüş botu.

Şu anda indirimde olan tüm mevcut stilleri görmek için Backcountry indirimine gidin ve mevcut stil seçeneklerine yapılan ilavelere göz atın. Anma Gününe sadece birkaç hafta kaldı ve önümüzdeki günlerde daha erken fırsatlar ve teklifler görmeyi bekleyebilirsiniz.Bugünün En Sıcak Fırsatları

En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!


Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın:


İki aydan kısa bir süre kala,en iyi Anma Günü satışları2021 yılı için uygun satış rehberimizde. Teknoloji, akıllı ev, dış mekan ve daha pek çok konuda erken fırsatlar ve teklifler ile önümüzdeki iki ay boyunca düzenli olarak güncellenecektir.

Diğer büyük haberlerde, bir zaman dilimiAmazon Başbakan Günübu yıl sızdırıldı! Büyük etkinliğin Haziran ayında gerçekleşmesini bekleyin, ancak o zamana kadar en son haberler, erken fırsatlar ve diğer harika teklifler için Prime Day merkezimize gidin.