Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Kameralı drone'larda Anma Günü satışları başladı! DJI Mavic Air 2 4K Fly More kameralı drone paketinde 300 $ tasarruf edin

Kameralı drone'larda Anma Günü satışları başladı! DJI Mavic Air 2 4K Fly More kameralı drone paketinde 300 $ tasarruf edin

İle birlikteAnma Günü satışlarıSonunda ağ üzerinden ilerliyor, peşinde olduğunuz o yeni drone için alışveriş yapmak için mükemmel bir zaman. Adorama, bugün satışta olan bir 4K kameralı drone için açık ara en iyi fırsatlardan biri olan DJI Mavic Air 2 4K Fly More paketinde mutlaka görülmesi gereken bir indirim sunuyor.


1.399$'a tek satış, DJI Mavic'in Air 2 4K drone'u yılın en büyük fiyat düşüşlerinden birini alıyor. Eksiksiz paket, şık bir akıllı kontrolör, yedek bıçaklar ve daha fazlası dahil olmak üzere pilotların havaya girmesi gereken her şeyle birlikte gelir.

Biri olarak derecelendirildien iyi dronlarBugün mevcut olan DJI Mavic Air 2, yaklaşan pilotlar ve profesyonel el ilanları için bazı mükemmel yeteneklere sahip bozulmamış bir makinedir.

DJI Mavic Air 2 4K Drone Fly More Combo Kit

Şimdi: $1,399 | Oldu: $1.737 | Tasarruf: 338$ (19%)
DJI'nin akıllı kontrolörü de dahil olmak üzere Air 2 4K drone kiti, 4K drone yakalama konusunda ciddi olan herkes için sağlam bir kurulum. Bu paket, en kısa sürede çıkmak için gereken her şeyle birlikte gelir ve 300 doların üzerinde indirim kesinlikle kontrol etmeye değer bir anlaşmadır.Fırsatı Görüntüle


Özellikle saniyede 60 kare kayıt yapabildiğinden, bu fiyata muhtemelen en iyi görüntü ve video kalitesini sunan bu fırsat, hobi arayanlar için kaçırılmayacak bir fırsat.

Bu dronun neden bu kadar popüler olduğu hakkında daha fazla bilgi edinmek için Pingtwitter'lere gidinDJI Mavic Air 2 incelemesiBu drone'u hem yeni gelenler hem de profesyoneller için satın alınması gereken bir şey yapan şeyin tam bir görünümü için.


Bu eksiksiz kombo kit cazip bir teklif olsa da, yalnızca drone kiti de internette indirim alıyor. DJI Mavic Air 2 4K drone ile ilgili en iyi fırsatları aşağıda bulabilirsiniz!


Bugünün En Sıcak Fırsatları


En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!

  • Lowe'un Anma Günü İndirimi 2021- tatil hafta sonu öncesinde en iyi fırsatlara göz atın
  • Home Depot'un Anma Günü İndirimi 2021– veranda mobilyaları, dış mekan aletleri ve daha fazlasıyla ilgili fırsatlar
  • Best Buy Anma Günü İndirimi 2021- TV'lerden, cihazlardan, elektronik cihazlardan ve daha fazlasından tasarruf edin

Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın:

Bir haftadan az bir süre kaldı,en iyi Anma Günü satışları2021 yılı için uygun satış rehberimizde. Teknoloji, akıllı ev, dış mekan ve daha pek çok konuda erken fırsatlar ve teklifler ile önümüzdeki iki ay boyunca düzenli olarak güncellenecektir.


Diğer büyük haberlerde, bir zaman dilimiAmazon Başbakan Günübu yıl sızdırıldı! Büyük etkinliğin Haziran ayında gerçekleşmesini bekleyin, ancak o zamana kadar en son haberler, erken fırsatlar ve diğer harika teklifler için Prime Day merkezimize gidin.