Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Anma Günü satışları yakında başlayabilir, ancak bugün DJI Mavic'in Air 2 4K Fly More kamera drone paketinde 300 $ indirim var

Anma Günü satışları yakında başlayabilir, ancak bugün DJI Mavic'in Air 2 4K Fly More kamera drone paketinde 300 $ indirim var

SüreAnma Günü satışlarıÖnümüzdeki birkaç hafta içinde başlayacak olan Adorama, DJI Mavic Air 2 4K Fly More paketinde mutlaka görülmesi gereken bir indirim sunuyor.


1.399$'a tek satış, DJI Mavic'in Air 2 4K drone'u yılın en büyük fiyat düşüşlerinden birini alıyor. Eksiksiz paket, şık bir akıllı kontrolör, yedek kanatlar ve daha fazlası dahil olmak üzere pilotların havaya girmesi gereken her şeyle birlikte gelir.

DJI Mavic Air 2 4K Drone Fly More Combo Kit

Şimdi: $1,399 | Oldu: $1.737 | Tasarruf: 338$ (19%)
DJI'nin akıllı kontrolörü de dahil olmak üzere Air 2 4K drone kiti, 4K drone yakalama konusunda ciddi olan herkes için sağlam bir kurulum. Bu paket, en kısa sürede çıkmak için gereken her şeyle birlikte gelir ve 300 doların üzerinde indirim kesinlikle kontrol etmeye değer bir anlaşmadır.Fırsatı Görüntüle

Biri olarak derecelendirildien iyi dronlarBugün mevcut olan DJI Mavic Air 2, 4K kameralı drone için bazı mükemmel yeteneklere sahip bozulmamış bir makinedir.


Bu fiyata muhtemelen en iyi görüntü ve video kalitesinden bazılarını sunan, özellikle saniyede 60 kare kayıt yapabildiğinden, bu fırsatı hobi arayanlar için kaçırmak zor.

Bu dronun neden bu kadar popüler olduğu hakkında daha fazla bilgi edinmek için Pingtwitter'lere gidinDJI Mavic Air 2 incelemesiBu drone'u hem yeni başlayanlar hem de profesyoneller için satın alınması gereken bir şey yapan şeyin tam bir görünümü için.


Bu eksiksiz kombo kit cazip bir teklif olsa da, yalnızca drone kiti de web'de indirim alıyor. DJI Mavic Air 2 4K drone ile ilgili en iyi fırsatları aşağıda bulabilirsiniz!

Bugünün en iyi DJI Mavic Air 2 4K drone fiyatlarıDJI Mavic Air 2 An 799 $ Fırsatı Görüntüle DJI Mavic Air 2 elma $ 799.95 Fırsatı GörüntüleDJI - Mavic Air 2 Drone ile... Best Buy $799.99 Teklifi GörüntüleDJI Mavic Air 2 Drone QVC $ 999,99 Fırsatı GörüntüleDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bugünün En Sıcak Fırsatları


En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!

  • Düz Konuşmaya geçtiğinizde Apple iPhone SE'de 100 $ indirim kazanın
  • TP-Link akıllı prizlerle Kasa'da %25 tasarruf edin

Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın:

Sadece iki ay kaldı, ön izlemesini alınen iyi Anma Günü satışları2021 yılı için uygun satış rehberimizde. Teknoloji, akıllı ev, dış mekan ve daha pek çok konuda erken fırsatlar ve teklifler ile önümüzdeki iki ay boyunca düzenli olarak güncellenecektir.


Diğer büyük haberlerde, bir zaman dilimiAmazon Başbakan Günübu yıl sızdırıldı! Büyük etkinliğin Haziran ayında gerçekleşmesini bekleyin, ancak o zamana kadar en son haberler, erken fırsatlar ve diğer harika teklifler için Prime Day merkezimize gidin.