Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Anma Günü TV fırsatları burada! Sony'nin A8H 55' OLED 4K TV'sinde 400 $ tasarruf edin

Anma Günü TV fırsatları burada! Sony'nin A8H 55' OLED 4K TV'sinde 400 $ tasarruf edin

Mayıs ayının sonunda burada, Anma Günü satışları yavaş ama emin adımlarla başlıyor ve tasarruflu alışveriş yapanlara tatil hafta sonu öncesinde inanılmaz fırsatlar bulma şansı veriyor.


Best Buy, bu fırsatlardan birini, indirimlerden birinden 400 $ alarak sunuyor.en iyi OLED TV'lerbugün müsait!1.499,99 dolara satışta, pazarlık arayanlar, tam özellikli bir Sony Bravia 55' OLED 4K Smart TV'yi inanılmaz bir fiyatla alabilirler.

Sony Bravia A8H Serisi 55' UHD OLED 4K Akıllı TV

Şimdi: $1,499.99 | Oldu: $1.899,99 | Tasarruf: 400$ (%21)
Kristal netliğinde Triluminos OLED ekrana sahip Sony'nin A8H 4K TV'si, Sony'nin Görüntü İşlemcisi X1 Ultimate, piksel kontrast artırma, 4K X-Reality PRO ve daha fazlasını içeren görüntü iyileştirme özellikleriyle yüklü olarak gelir. Bir oyun TV'si olarak, bu bebeğin yapabileceklerinin eşi benzeri yok.
Fırsatı Görüntüle

Bazıları olarak tanınanen iyi oyun TV'leri, Bravia ekran serisi, kullanıcılar için inanılmaz bir oyun deneyimi sunar.PS5ve Xbox konsolları. Olağanüstü OLED ekran, düzgün bir oyun deneyimi için net ve net görüntü kalitesini ultra duyarlı kare hızları ve yanıt süreleriyle birleştirerek yalnızca heyecana katkıda bulunur.


Ancak bir akıllı TV olarak A8H, modern bir ekrandan beklediğimiz her şeyi sunar. Amazon Alexa, Google Asistan ve Apple Airplay ile uyumlu olan izleyiciler, sadece birkaç kelimeyle müzik çalabilir, binlerce uygulamaya, TV bölümüne ve filme erişebilir.

Fiyat için, Sony'nin A8H'si, OLED ekranı ve çok sayıda akıllı özelliği ile Smart TV'lerin birinci sınıf alanına giriyor. Başlangıçta 1.899$ olarak etiketlenmiş olsa da, Best Buy'ın 400$'lık indirimi, bu TV'yi hedef tahtasına koymanız için çok ihtiyaç duyulan bir teşvik sağlıyor.


1.499 $'lık Sony Bravia 55' 4K OLED TV, giriş fiyatından fazlasını hak ediyor. Karşılaştırılabilir OLED ekranlar fazladan 500 $ veya daha fazla para harcayacak olsa da, Bravia serisi benzer bir deneyimi biraz daha ucuz bir fiyat noktasında sunmayı başardı. Bu anlaşma, teklifi daha da güzelleştirerek bu TV'yi aşağıdakilerden birine yükseltmek isteyen herkes için mükemmel hale getiriyor.en iyi televizyonlaroyun için kullanılabilir.


Bugünün En Sıcak Fırsatları


En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!


Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın:

İki aydan kısa bir süre kala,en iyi Anma Günü fırsatları2021 yılı için uygun satış rehberimizde. Teknoloji, akıllı ev, dış mekan ve daha pek çok konuda erken fırsatlar ve teklifler ile önümüzdeki iki ay boyunca düzenli olarak güncellenecektir.


Diğer büyük haberlerde, bir zaman dilimiBaşbakan Günübu yıl sızdırıldı! Büyük etkinliğin Haziran ayında gerçekleşmesini bekleyin, ancak o zamana kadar en son haberler, erken fırsatlar ve diğer harika teklifler için Prime Day merkezimize gidin.