Close
  • Ana
  • /
  • Arabalar
  • /
  • Mercedes-Benz A45 AMG incelemesi: Uygulamalı

Mercedes-Benz A45 AMG incelemesi: Uygulamalı

Mercedes-Benz A45 AMG fırsatları Resim 1/5

Mercedes-Benz A45 AMG incelemesi


Mercedes-Benz A45 AMG incelemesi
Resim 2/5

Mercedes-Benz A45 AMG incelemesi

Mercedes-Benz A45 AMG incelemesi
Resim 3/5

Mercedes-Benz A45 AMG incelemesi

Mercedes-Benz A45 AMG incelemesi
Resim 4/5

Mercedes-Benz A45 AMG incelemesi

Mercedes-Benz A45 AMG incelemesi
Resim 5/5

Mercedes-Benz A45 AMG incelemesi


Mercedes-Benz A45 AMG incelemesi

Süper araba avcısı olarak hot hatch sorulacak çok şey. Ama gittiler ve bunu gerçekten çılgın yeni Mercedes-Benz A45 AMG ile yaptılar

2.0 litrelik motora sahip sıcak bir hatchback mi? Tam olarak roman değil. Aslında, dört tekerlekli eğlence için klasik bir tarif. Ama bu nedir? 355bhp. 4,6 saniyede 62 mil / saate sıfır. Tüm tekerlekten çekiş. Ve motor kaputunda bir 'Benz rozeti. Kemerini taksan iyi olur çünkü yeniMercedes BenzA45 AMG, şimdiye kadar kullandığınız hiçbir hot hatch'e benzemez.


Mercedes-Benz A45 AMG: Özellikler

Aile için ücretsiz bir sandalet seti olan elektrikli ve hibrit eko arabaların tüm öfke olduğunu mu düşündünüz? Sonra beyninizi yeniden başlatın. Mercedes-Benz A45 AMG, kaba sağlıkta bir performans otomobil endüstrisinin totemidir. Ama işte komik olan kısım. En yeni nesil eko-savaşçıların geliştirdiği tekno hileler, Mercedes'in kaygan küçük A-Serisi hatchback'i gerçek bir kötü çocuğa dönüştürmesine yardımcı oldu.

Bu çabanın çoğu, çok küçük motorlardan makul bir homurtu çıkarmayı içeriyordu. Bu felsefeyi sağlıklı bir 2.0 topak için uygulayın, dört tekerlekten çekiş ve bilgisayar kontrollü bir vites değiştirme şanzımanı ekleyin ve sonuç, süper arabaları öldürebilecek mantıklı bir aile koşusu. Oh ve bu küçültülmüş motor teknolojisi, seyirde de 40mpg üzerinde ve 50mpg'ye yakın bir kombine mpg'ye dönüşür. İnanılmaz.

Tabii ki, bu aynı zamanda sadece bir A-Serisi. Ancak bu iyi bir şey çünkü bu, A45 AMG'nin Mercedes'in en küçük modeli tarafından sunulan tüm iyileştirmeler ve araç içi teknolojiyle birlikte geldiği anlamına geliyor. Ve pratik ve aile dostu beş kapılı bir kabukta paketlenmiştir. Kağıt üzerinde, her nedenle ve dört mevsim için performans arabası.

Mercedes-Benz A45 AMG: Teknik özellikler

EN YÜKSEK HIZ 155MPH (SINIRLI - TEST EDİLDİĞİ GİBİ 168MPH)
0-62MPH 4.6 SANİYE
MOTOR 1.991CC DÖRT SİLİNDİRLİ BENZİNLİ TURBO
DİŞLİ KUTUSU PADDLE SHIFT'Lİ 7 VİTESLİ ÇİFT DEBRIYAJ
GÜÇ 355BHP
TORK 332LB / FT
YAKIT TÜKETİMİ 40.9MPG
KARBON EMİSYONLARI 161G / KM
AĞIRLIK 1.555KG


Mercedes-Benz A45 AMG: Teknoloji

Mentalist turbo motora, dört tekerlekten çekişe ve robo kontrollü 7 vitesli şanzımana değindik. Bu sadece daha hızlı gitme kiti. Kendinizi aktif olarak kontrol edilen A Sınıfı güvenlik ekstralarından oluşan bir baraj için hazırlayın.

Dikkat Asistanı, Çarpışma Önleme Asistanı, Şeritte Kalma Asistanı, Distronic Cruise Control, bir kör nokta uyarı sistemi ve hatta sizin için köşeleri eşleştiren farlar var. Bir arka kamera ve aktif bir park yardım özelliği de park yerlerinden sokulmaya yardımcı olur. İçeride, yüksek çözünürlüklü ekrana ve tam iPhone entegrasyonuna sahip en yeni Mercedes COMAND sistemi var.

Mercedes-Benz A45 AMG: Performans ve sürüş

Süper araba katili olarak hot hatch, akılda kalıcı gibi görünen ancak gerçek dünyada tutmayan klişelerden biridir. Şimdiye kadar. Sadece en yeni ve en büyük süper arabaların bu en zihinsel Mercedes'e ayak uydurabileceğini söylediğimizde bize inanın. O zaman bile, Jenson Button veya onun cinslerinden biri olsanız iyi olur.

Bunun nedeni, gerçek yollarda 350bhp'nin üzerinde, dört tekerlekten çekiş ve bir paddle-shift vites kutusunun kompakt pakette birleşiminin yıkıcı bir şekilde etkili olmasıdır. Aynı derecede önemli olan, A45 AMG hissiyatla köpürüyor. Aslında BMW'nin arkadan itişli M135i'den daha eğlenceli. Nihai sürüş makinesi için çok fazla.

Mercedes-Benz A45 AMG: Karar

Bataklık standardı Mercedes A-Serisi, otomobilden biraz daha şık ve daha sportif etkileyici bir aile hatchbackidir.Audi A3ve BMW 1 Serisi rekabeti. Ancak bu yeni AMG modeli bir canavar.

Çabuk bonkers, çantalar dolusu eğlence ve teknolojiyle dolu, şu anda satın alabileceğiniz en iyi çok yönlü araçlardan biri.

Mercedes-Benz A45 AMG fiyatı: BAZ FİYAT 38,190 £ OTR (taban fiyat), 51,590 £ (test edildiği gibi)