Close
  • Ana
  • /
  • Açık Havada
  • /
  • Merrell Ontario 85 Wool Mid Su Geçirmez yürüyüş botu incelemesi: Retro tarz modern yürüyüş teknolojisiyle buluşuyor

Merrell Ontario 85 Wool Mid Su Geçirmez yürüyüş botu incelemesi: Retro tarz modern yürüyüş teknolojisiyle buluşuyor

Merrell Ontario 85 Wool Mid Su Geçirmez yürüyüş botu, performans ve stil arasında bulmaya eğilimli olduğumuz uzun ömürlü boşluğu kapatır. Çoğu durumda, şunlardan birini seçin:en iyi kadın yürüyüş botlarıen iyi performansı gösteren önyüklemeyi tercih ederek görünüşü görmezden gelmeniz gerektiği anlamına gelir. Bu durumda değil. Bu bot, bir tenis ayakkabısı giymek kadar rahat hissettiriyor ancak su geçirmez teknolojisi, her türlü arazide mükemmel tutuş ve Merrell’in topuğa özel 'Hava Yastığı' özelliği ekleyerek, ayaklarınız sertleştiğinde darbeyi emiyor.


Ortadan yükselen bot, alışma dönemine gerek kalmadan kutudan çıkar çıkmaz rahattır. Kutudan yola ve ardından ofise kadar, bu bot, işlev ve stil açısından her yönüyle bir galibiyettir.

Bugünün en iyi Merrell Kadın Ontario 85 Wool Mid Su Geçirmez fiyatları Merrell Ontario 85 Wool Mid ... Backcountry.com139,95 ABD doları GörünümMerrell Kadınlar Ontario 85 ... REI.com140 GörünümBenzer Amazon US Amazon'u Görüntüleyin Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Merrell Ontario 85 Wool Mid Su Geçirmez yürüyüş botu incelemesi: Tasarım

Merrell Ontario 85 Wool Mid Su Geçirmez yürüyüş botu, giydiğinizde daha çok bir tenis ayakkabısı gibi hissediyor. Krampon, ayağın sabit durmasına ve botta sabit kalmasına yardımcı olmak için topuk kapama desteğine sahip esnek bilek desteğine sahiptir.

Su geçirmez membran nemi dışarıda tutar, ancak ısının dışarı çıkmasına izin vererek ayağın rahat ve kuru kalmasını sağlar. Çamur veya kara tutunmayan kavrama gücü için botların 3 mm'lik çıkıntıları vardır. Bu aynı zamanda, arabanın veya evin her yerinde iz kiri izlememeniz için onları temizlemeyi kolaylaştırır. Kramponun içindeki ek, Merrell’in Kinetic Fit BASE'idir ve destek için şekillendirilmiştir, ancak botta kullanmak istediğiniz kendi tabanlıklarınız veya ortezleriniz olması durumunda da çıkarılabilir.

Resim 1/3

en iyi kadın


(Resim kredisi: Merrell)
Resim 2/3

en iyi kadın

(Resim kredisi: Merrell)
Resim 3/3

en iyi kadın

(Resim kredisi: Merrell)

Orta taban, darbeyi emen ve denge sağlayan Merrell'in Air Cushion teknolojisine sahiptir. Hafif EVA köpük orta taban, denge ve rahatlık için iyi çalışır. Kadın botları çifti için 1 pound ve 9 ons ağırlığındadır, bu da onları orta yükseklikteki bir yürüyüş botu için nispeten hafif hale getirir. Taban, mükemmel çekiş ve dayanıklılık için bir Vibram Megagrip'tir.


D halkalı bağcık sistemi, bu yürüyüş botlarının son derece kolay ve hızlı bir şekilde giyilip çıkarılabileceği anlamına gelir, her yürüyüş botunun iddia edebileceği bir şey değildir. Ayrıca, özellikle kalın yürüyüş çoraplarını yerleştirmenize olanak tanır. Bununla birlikte, bu tasarım, bağcıkları son metal kancaya yerleştirmek ve botları bağlamak için hızlı ellerle gerginliği sıkmanın biraz çaba gerektirdiği anlamına da gelir.

Merrell Ontario 85 Wool Mid Su Geçirmez yürüyüş botu kadın, erkek ve çocuk modellerinde mevcuttur. Kadınlar ve erkekler için iki renk seçeneği mevcuttur ve çocuklar için çizmeler üç seçenek halinde gelir. Zaman zaman, Merrell yeni renk şemalarıyla Ontario 85'in özel bir baskısını yapar.

Merrell Ontario 85 Wool Mid Su Geçirmez yürüyüş botu incelemesi: Konfor ve performans

Test notlarımızda Merrell Ontario 85 Wool Mid Su Geçirmez yürüyüş botunun rahatlığı hakkında rapor edilecek hiçbir olumsuzluk yoktu. Topuk bölgesindeki hava yastığı gibi, yumuşak EVA köpük iyi tamponlanmış bir sıçrama için yapılmıştır. Bağlama sistemi gerginliği ayarlamak ve botları hızlıca açıp kapatmak için harikaydı.

Ayak bileği desteği, çoğu yürüyüş botundan daha esnekti ve bazıları daha az ideal bulabilir. Büyük bir sırt çantasına sahip uzun ve çok günlük bir yürüyüş macerası için, daha sağlam yürüyüş botlarımıza ulaşma eğilimindeyiz, ancak Merrell Ontario 85, daha küçük yürüyüş gezileri ve atletik ayakkabılarında biraz stil isteyenler için harika. .


Merrell Ontario 85 Wool Mid Su Geçirmez yürüyüş botunu satın almalı mıyım?

Merrell Ontario 85 Wool Mid Su Geçirmez yürüyüş botu, bu inceleme için kapsamlı bir şekilde test edildi, ancak yaklaşan maceralarınız için bir çifte yatırım yapmalısınız? Kesinlikle belirli bir stile sahip, iyi ayak desteği ve çeşitli yüzeylerde mükemmel çekiş gücüne sahip bir bot. Tüm gün süren yürüyüşlere çıkmayı planlıyorsanız, yastıklı orta tabanın, keşif seferini başarılı kılmak için ihtiyacınız olan tüm konforu sağladığını görmelisiniz.

En sevdiğiniz sağlam yürüyüş botlarının yerini alacaklar mı? Sadece siz karar verebilirsiniz, ancak Merrell Ontario 85 Wool Mid Su Geçirmez yürüyüş botu hem parkurda hem de arazide giymek için iyi görünümlü bir bottur.

Bugünün en iyi Merrell Kadın Ontario 85 Wool Mid Su Geçirmez fiyatları Merrell Ontario 85 Wool Mid ... Backcountry.com139,95 ABD doları GörünümMerrell Kadınlar Ontario 85 ... REI.com140 GörünümBenzer Amazon US Amazon'u Görüntüleyin Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz