Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Microsoft Black Friday fırsatları 2020: Ne beklemeli ve şimdi en iyi fırsatlar

Microsoft Black Friday fırsatları 2020: Ne beklemeli ve şimdi en iyi fırsatlar

Microsoft'un Kara Cuma İndirimi 2020


(Resim kredisi: Microsoft)

Tüm Microsoft fırsatlarını ve tekliflerini görün

Bugünün En İyi Fırsatları

Xbox Fırsatları

Dizüstü Bilgisayar Fırsatları


Bu yıl, bazılarıen iyi Black Friday fırsatlarıdüşündüğünüzden çok daha erken hazır olacak. Prime Day'in gecikmesiyle, hem çevrimiçi perakendeciler hem de mağazalar, yıllık Kara Cuma satışlarına doğrudan atlayarak Prime Day eylemini sürdürüyor.

Microsoft'un Kara Cuma satışının bir süre başlaması beklenmiyor, ancak burada bulacağınız fırsatların ve tekliflerin çoğuMicrosoft'un anlaşma sayfasıbugün aslında geçen yılki en iyi Black Friday anlaşmalarıyla eşleşiyor ve bazı durumlarda yeniliyor. Ayrıca, nereye bakacağınızı biliyorsanız, Kara Cuma'yı geride bırakan bazı fırsatlar bulabilirsiniz.


🌟Görülmesi Gereken Fırsat:Microsoft Surface Pro 7'de 200 dolara kadar tasarruf edin

Pazarlık avcıları için bu, Kara Cuma tasarruflarından yararlanmak için 27 Kasım'a kadar beklemeniz gerekmediği anlamına gelir. Microsoft'un en popüler ürünlerinden bazılarında bugün tasarruf edebilirsiniz.Surface Pro 7'de indirimler, büyükXbox Game Pass Ultimate'da fiyat düşüşleri, dizüstü bilgisayarlar600 $ 'a varan indirimve daha fazlası.


Arayan müşterileren iyi Noel hediyeleriBununla birlikte, arkadaşlarınız ve aileniz için bazı inanılmaz fırsatlar bulabilir, ancak Kara Cuma veSiber Pazartesidaha çeşitli olabilir. Microsoft'un mevcut anlaşma teklifleri oldukça büyük ve bu Kara Cuma'nın her zamankinden daha büyük ve daha iyi olmasını bekliyoruz.

Microsoft'un Kara Cuma satışından ve bu yılki tatil alışverişinizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için Pingtwitter, büyük gün boyunca mevcut en iyi teklifleri kapsayacak. Bu sayfayı sık sık yer imlerine eklediğinizden ve kontrol ettiğinizden emin olun, bugün düzenli olarak Microsoft'un en iyi fırsatları ile güncelleyeceğiz ve Black Friday satış etkinliğine öncülük edeceğiz.

Başlamak için hızlı gezinme menüsünü kullanabilir veya Microsoft'un bugünkü en iyi fırsatlarını görmek için kaydırmaya devam edebilirsiniz.

Microsoft erken Black Friday fırsatları: hızlı bağlantılar


(Resim kredisi: Microsoft)

Bu listeyi bugün Black Friday'e kadar olan en iyi anlaşmalarla güncel tutacağız. Yeni fırsatlar, harika teklifler ve Microsoft'un en iyi Black Friday fırsatlarını geldiklerinde sık sık kontrol ettiğinizden emin olun!

Microsoft'un erken Black Friday fırsatları: Xbox anlaşmaları

(Resim kredisi: Xbox)

Tabii ki, Xbox Black Friday anlaşmaları bu yıl atlanacak bir şey olmayacak. Yeni ileXbox Series XYakında piyasaya çıkacak olan Xbox One X oyunlarını, konsollarını ve aksesuarlarını yılbaşı alışverişi sezonunda satışta bulacaksınız.

Microsoft'un çevrimiçi mağazası,en iyi Xbox fırsatları, bu yüzden Kara Cuma ve Siber Pazartesi günlerine yaklaştıkça sık sık tekrar kontrol ettiğinizden emin olun.

Xbox Game Pass Ultimate:Bugün sadece 1 $ 'a kaydolun
Bugün şimdiye kadarki en ucuz fiyata Xbox Live dünyasına girin. Microsoft, şu anda sadece 1 $ karşılığında Xbox Live Gold ve 100'ün üzerinde yüksek kaliteli oyuna erişim içeren bir aylık Xbox Game Pass Ultimate sunuyor! Etraftaki en iyi çevrimiçi oyun topluluklarından birinin bir parçası olma şansınızı kaçırmayın.
Anlaşmayı Görüntüle

Xbox Adaptive Controller:Aksesuarlarda% 30'a kadar tasarruf edin
Sınırlı hareket kabiliyetine sahip oyuncular, Xbox uyarlamalı oyun kumandasını ellerine aldıklarında, belirli uyarlanabilir oyun kumandası aksesuarlarında% 30'a kadar tasarruf edebilir. Yalnızca 99 $ 'dan başlayan fiyatlarla, Logitech'in uyarlanabilir oyun kiti, tek elle kullanılan kumanda kolları, güç kaynakları ve daha fazlası dahil olmak üzere ek aksesuarlardan tasarruf edin.Anlaşmayı Görüntüle

Turtle Beach Battle Buds Kulak İçi Oyun Kulaklığı
Oldu: 29.95 $ | Şimdi: 19,95 $ | Tasarruf: 10 $ (% 33)
Microsoft'un mağazasından sınırlı bir süre için Turtle Beach oyun kulaklığını% 33 indirimli alın. Şimdi sadece 19,95 ABD doları olan bu kulak içi kulaklık, arka plan gürültüsü olmadan kristal netliğinde iletişim için yüksek kaliteli bir mikrofona ve inanılmaz ses çalma özelliğine sahiptir. Bu fiyata yanlış gidemezsin.Anlaşmayı Görüntüle

Bugünün en iyi Microsoft Xbox One X fırsatları 3 Amazon müşteri yorumu Xbox One X 1TB Konsol Microsoft US399 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleXbox One X Fallout 76 Paketi ... Macy'nin 499,99 $ İndirimi Düşük Stok Microsoft Xbox One X 1 TB ... Amazon Prime 698 $ Anlaşmayı Görüntüle Xbox One X 1TB Konsol -... Amazon Prime 799 $ Anlaşmayı Görüntüle Daha Fazla Fırsat Göster 130 milyonun üzerinde kontrol ediyoruz ürünler her gün en iyi fiyatlarla Günün en iyi Microsoft Xbox One S teklifi 150 Amazon müşteri yorumu Xbox Game Pass Ultimate: 24 ... Amazon $ 359,76 Anlaşmayı Görüntüle Battlefield 1 Xbox One paketi Xb1 Sistemi 500 Gb Battlefield Amazon Prime 399 $ Anlaşmayı Görüntüle Xbox One S 1TB Konsolu - Tom ... Amazon Prime 399,99 $ Anlaşmayı Görüntüle Xbox One S Paketi ve ... QVC519,96 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Microsoft'un erken Black Friday fırsatları: dizüstü bilgisayar fırsatları

(Resim kredisi: Microsoft)

İster bir Surface Pro'da ucuz bir teklif almayı umuyor olun, ister bir dizüstü bilgisayarda harika bir fırsat bulmak istiyorsanız, Microsoft'un Kara Cuma satışı bakmanız gereken yer olacaktır. Birinci ve üçüncü taraf dizüstü bilgisayarların en büyük seçimlerinden biriyle, bazılarıen iyi dizüstü bilgisayar fırsatları27 Kasım'da yılın tam burada olacak.

Acer TravelMate P6 NX.VKLAA.001 14 'Dizüstü Bilgisayar
Oldu: 1.499 $ | Şimdi: 899 $ | Tasarruf: 600 $ (% 40)
Acer TravelMate P6, kişisel, öğrenci ve iş kullanımına uygun, güçlü bir dizüstü bilgisayardır. Excel'den Photoshop'a kadar her şey için kaputun altında bol miktarda beygir gücü bulunan Acer'ın TavelMate P6'sı, bu anlaşma ile kolayca 1000 $ 'ın altındaki en iyi dizüstü bilgisayarlardan biri haline geliyor. Yeni bir dizüstü bilgisayara ihtiyacınız varsa kesinlikle kontrol etmeye değer, ancak tavsiye ederizekstra depolama alanı için bir sabit disk kapma.
Özellikler: Intel i7-8565U | 16 GB RAM | 512 GB SSD | 14 inç FHD 1920x1080Anlaşmayı Görüntüle

Acer TravelMate X3 NX.VHJAA.004 Dizüstü Bilgisayar
Oldu: 999 $ | Şimdi: 599 $ | Tasarruf: 400 $
899 $ hala bütçenizin biraz dışındaysa, Acer'ın TravelMate X3 dizüstü bilgisayarına geçebilirsiniz ki bu daha da ucuzdur! Şimdi sadece 599 $ olan TravelMate X3, bankayı bozmadan kaputun altında önemli bir güç sunuyor. Bu fiyata harika bir çok yönlü dizüstü bilgisayar!
Özellikler: Intel i5-8250U | 8 GB RAM | 256 GB | 14 inç FHD 1920x1080Anlaşmayı Görüntüle

Acer Swift 3 SF314-55 14 'Dizüstü Bilgisayar (Gümüş)
Oldu: 999 $ | Şimdi: 599 $ | Tasarruf: 400 $ (% 40)
Bu katil Acer Swift 3 14 'FHD dizüstü bilgisayarını şu anda sadece 599 $' a satın alın, bu da standart perakende fiyatından 400 $ muazzam bir indirimli. Kişisel ve okul kullanımına uygun sağlam, her yönden bir dizüstü bilgisayar olan Acer's Swift 3, bu fiyata kesinlikle çalınacak. Gitmeden önce alın!
Özellikler: Intel i5-8265U | 8 GB RAM | 256 GB SSD | 14 inç FHD 1920x1080Anlaşmayı Görüntüle

Bugünün en iyi dizüstü bilgisayar fırsatları Önerilen Perakendeci Surface Pro 7 - Platinum, ... Microsoft US749,99 Anlaşmayı GörüntüleApple 13.3 'MacBook Air ile ... BHPhoto849 ABD doları Anlaşmayı Görüntüleİndirimli Fiyat Microsoft Surface Pro 7 –... Amazon Prime 1,329,98 $ 899 $ Teklifi Görüntüle Öğrenciler Macbook satın alıyor, Airpods İndirimli Fiyat Al Macbook Air - 1,1 GHz ... Apple999 $ 899 Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Kara Cuma Satış Kılavuzları

Şimdi 27 Kasım'a kadar Pingtwitter,en iyi Black Friday indirimlerisezonun en büyük perakendecileri için eksiksiz rehberlerle yılın. Aşağıdaki kapsamlı anlaşma kılavuzlarımızdan birkaçına zaten göz atabilirsiniz!

Kara Cuma 2020 ne zaman?

Kara Cuma 2020 olacak27 Kasım Cuma.

Şükran Günü'nün ardından Kara Cuma satışları genellikle Şükran Günü akşamı başlar ve ertesi gün devam eder. Bu yıl perakendeciler işleri biraz farklı yapıyor.

Birçoğu Black Friday satışlarını uzatıyor veya erken başlıyor, Home Depot ve Best Buy gibi bazı perakendeciler Black Friday satışlarını bu ayın başlarında başlatıyor!


Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak, en sevdiğiniz ürünler için en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın.

Pingtwitter'leri de kontrol ettiğinizden emin olunen iyi Black Friday fırsatlarıhub da! Başlangıç ​​zamanları, en iyi fırsatlar, neler beklenmesi gerektiği ve daha fazlasıyla ilgili güncellemeler ile yılın en büyük satış etkinliğini yakından takip edeceğiz!

Ayrıca şu sayfamıza da göz atabilirsiniz:en iyi Siber Pazartesi fırsatlarıYılın en büyük çevrimiçi alışveriş gününe erken başlamak için rehber! En iyi fırsatları nerede arayacağınızı, nelere dikkat etmeniz gerektiğini ve daha fazlasını öğrenin!

Son olarak, bir tatil hediyesi alışverişi ilhamı bulmayı umuyorsanız, şuraya gidin:en iyi Noel hediyeleribugün rehber! Bu tatil sezonunda en yeni ürünleri ve trendleri ele alacağız.