Close
  • Ana
  • /
  • Bilgi Işlem
  • /
  • Microsoft, hafif Microsoft Teams masaüstü uygulamasını başlatmaya hazırlanıyor - ve bu hızlı

Microsoft, hafif Microsoft Teams masaüstü uygulamasını başlatmaya hazırlanıyor - ve bu hızlı

Microsoft'un, alt uç cihazlarda performans yükseltmeleri getirmek için mevcut masaüstü uygulamasının yerini alacak yepyeni, ince bir Microsoft Teams sürümünü sunmaya hazırlandığı bildiriliyor.

Evet, gerçekten de konu Microsoft Teams olduğunda, her şey video vegrup aramaları için cazip yükseltmelerbu manşetlere çıkıyor. Daha hareketli, hafif masaüstü uygulaması haberleri - önemli bir çoğunluğu temsil eden - ve bilgi işlem ihtiyaçlarını karşılamak için daha az ağır özelliklere sahip, sessiz bir şekilde daha yüksek kaliteli donanımlara sıçramak istemeyen alt uç tüketiciler için harika.

Bu nedenle Microsoft, Microsoft Teams'in, daha düşük bütçeli cihaz kullanıcılarının işlem sorunlarına veya performansta önemli düşüşlere katlanmak zorunda kalmadan Microsoft Teams platformunu çalıştırmasını sağlayan Progressive Web App PWA sürümünü duyurdu. Duymayı sevdiğiniz bir haber.

Microsoft Ekipleri


(Resim kredisi: Microsoft)

Proje hala emekleme aşamasında, teknik gelişiminin yükünü çekiyor ve bildirildiğine göre dahili olarak Microsoft Teams Alpha takma adıyla biliniyor.

Microsoft Teams Alpha, tarayıcının adres çubuğuyla yollarını ayıran Microsoft Edge (Chromium) WebView etrafında tasarlanmıştır ve Microsoft Teams'in bağımsız bir pencerede açılmasına olanak tanır.


Rapora göre, sözdebir miktarMicrosoft Teams sürümü, performansa özel olarak öncelik vermek için uygulamanın olağan düzeltmelerinden vazgeçecektir. Menü çubuğu, müzik aracı ve uzantı sekmesi gibi özellikler, bu önemli performans düzeylerini düşürmemelerini sağlamak için bu nedenle gizlenir.

gibi son yeniliklerin olup olmadığına dair bir haber yok.geçmiş geçiş aracıeski sekmelerde daha kolay gezinmenizi sağlayan bu özellik mevcut olacak, ancak bunun gibi bir özelliğin, özellikle kullanılabilirliği iyileştirdiği için Microsoft Teams'in daha diyet sürümünde mevcut olduğunu görmeyi umuyoruz.


Bununla birlikte, değişiklikler, düşük kaliteli ve hafif cihazların, zayıflatılmış programı kolaylıkla idare edebilmesi gerektiği anlamına gelir; dahası, Microsoft Teams PWA tabanlı web uygulamasının 'daha iyi yükleme performansı' sunması, tüm masaüstü platformlarını desteklemesi ve azaltılmış bellek ve CPU kullanımı nedeniyle daha sorunsuz çalışması bekleniyor.

Şu anda, Microsoft'un daha hafif Microsoft Teams'i ne zaman duyuracağına dair bir onay yok, ancak markaların ürünleri bizim markamız gibi daha düşük özellikli donanımlara göre uyarladığını görmek özellikle canlandırıcı. best-laptop-2020-best-laptops-available-nows-under-500veya sitemize daha ucuz girenleren iyi öğrenci dizüstü bilgisayarları.

Bugünün en iyi Microsoft Microsoft Surface Pro fırsatları 1 Amazon müşteri incelemesi ☆☆☆☆☆ İndirimli FiyatMicrosoft Surface Pro Walmart $ 999 559 $ Görünümİndirimli fiyatMicrosoft Surface Pro 12.3'... Walmart 799 $ 598.99 $ GörünümDüşük Stok Microsoft Surface Pro (5.... Amazon Prime 649 $ İndirimli Fiyatı Görüntüle Microsoft Surface Pro (5.... Amazon Prime 1.099,99 $952,99 $) Daha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Kaynak:WindowsSon