Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Microsoft Surface Book 2 dizüstü bilgisayar fırsatları, fantastik bir ultra taşınabilirliği daha ucuz hale getiriyor

Microsoft Surface Book 2 dizüstü bilgisayar fırsatları, fantastik bir ultra taşınabilirliği daha ucuz hale getiriyor

Doğru dizüstü bilgisayarı seçmek büyük bir karardır ve özellikle belirli bir tür arıyorsanız. Bulmak için birçok farklı ultra taşınabilir dizüstü bilgisayarı test ettik.en iyi hafif dizüstü bilgisayarlarve Microsoft'un Surface Book 2'si 2021'de en iyisi ile orada.


Microsoft, bir süredir Surface markası altında dizüstü bilgisayarlar yapma işinde ve gittikçe daha iyi hale gelmeye devam ediyor. Sunulan iki farklı boyut vardır – 13,5 inç ve 15 inç – ve her ikisi de en iyi işlemcileri, bir sürü RAM ve depolama alanını ve güçlü grafikleri içerecek şekilde yükseltilebilir.

bizim beş yıldızımızdaMicrosoft Surface Book 2 incelemesi, bir dizüstü bilgisayardan (güç) en iyi bitleri alarak ve bunu bir tabletteki en iyi bitlerle (dokunmatik ekran ve taşınabilirlik) birleştirerek, piyasadaki açık ara en güçlü ve yetenekli 2'si 1 arada tablet-dizüstü bilgisayar hibriti olduğunu gördük. ).

İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, Yüzey Kitabı 2 size sunacaktır.

İnanılmaz derecede ince ve hafif olmasına rağmen (dolayısıyla en iyi hafif dizüstü bilgisayarlar listesine dahil edilmiştir), Surface Book 2, AAA oyunlarını yüksek ayarlarda çalıştırabilecek noktaya kadar süper güçlüdür. Ekran mükemmel, pil ömrü tüm gün kolayca dayanıyor ve inanılmaz derecede taşınabilir.


Özellikle şu anda Amazon ve diğer perakendecilerde bulunan büyük indirimlerle Surface Book 2'yi tamamen öneriyoruz.

En iyi Microsoft Surface Book 2 fırsatları (ABD)


Yıldız anlaşması

Microsoft Yüzey Kitabı 2 | 13,5 inç (3000x2000) | Intel i7 | 8GB / 256GB |$1,999Amazon'dan 1.227 dolar
Herhangi bir yaştaki veya tanımdaki bir dizüstü bilgisayarda 750 $ tasarruf etmek, bizim gözümüzde kaçırılmayacak bir fırsat ve Amazon'un şu anda Intel'in 8. nesil i7, 8GB RAM ve 256GB SSD ile tamamlanan üst düzey Surface Book 2 için sunduğu şey tam olarak bu. Bugün daha iyi bir anlaşma bulmanız pek olası değil.

En iyi Microsoft Surface Book 2 fırsatları (İngiltere)

Fantastik, hafif, ultra taşınabilir bir dizüstü bilgisayar pazarındaysanız ve ekstra güç için bazı rakiplerinden biraz daha fazla harcamaya istekliyseniz, Surface Book 2, Pingtwitter tarafından şiddetle tavsiye edilir.