Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Microsoft Surface Duo ABD dışında piyasaya sürüldü ve etrafındaki en ucuz katlanabilir

Microsoft Surface Duo ABD dışında piyasaya sürüldü ve etrafındaki en ucuz katlanabilir

Microsoft, Eylül ayında ABD'de Surface Duo'yu piyasaya sürdüğü geçen yıl katlanabilir mücadeleye girdi. Beş uzun ay sürdü, ancak cihaz nihayet önümüzdeki haftadan itibaren diğer bölgelerde de satışa sunulacak.

Ve bir başka iyi haber de, ABD'li müşteriler 1.399$'lık lansman fiyatında 400$'lık bir fiyat düşüşü elde ediyor, yani bu sadece 999$; bu ondan bile daha ucuzyeni indirimliSamsungGalaxy Z ÇevirmeŞu anda Amerikalı müşteriler için 1199.99 dolarlık yeni bir fiyat etiketi sunan 5G.

Motorola ayrıca, Moto Razr'ın fiyatını 999 dolara düşürerek uygun fiyatlı bir katlanabilir arayan alıcıları cezbetmek istiyor. Şimdi Surface Duo, Moto Razr ile birlikte ABD'de bulunan en ucuz katlanabilir akıllı telefon.

Dünyadaki diğer herkes, 18 Şubat'ta Surface Duo'ya veya en azından İngiltere, Kanada, Fransa ve Almanya'daki müşterilere sahip olabilir. Çift ekranlı katlanabilir ekranın sizi ne kadar geride bırakacağını merak ediyorsanız, İngiltere'de 1.349 £ ve Almanya'da 1.549 €'dan fiyatlandırılıyor. Microsoft, henüz tüm bölgesel fiyatlandırmayı açıklamadı.


ABD'deki fiyat indirimi, Surface Duo'nun biçim faktörü yeterince benzersiz olsa da, Microsoft'a katlanabilir sektörde bir miktar geri adım atma şansı verebilir.pek değilkatlanabilir, ancak kendisini akıllı telefonlarla ne olursa olsun rekabet halinde bulur.

Başarı için bir plan hazırlamak için neredeyse yarım yıl kala, fiyat düşüşü, insanları 1.999 $ / 1.799 £ olan daha pahalı Galaxy Z Fold 2 yerine Microsoft Surface Duo'yu seçmeye teşvik etmenin kesin bir yolu gibi görünüyor. / 2,999 Avustralya Doları.


Kaynak: aracılığıylaifade etmek