Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Intel i7 ile Microsoft Surface Pro 6, Best Buy'da şimdi sadece 1049 $

Intel i7 ile Microsoft Surface Pro 6, Best Buy'da şimdi sadece 1049 $

Duydun muKara Cumaönümüzdeki hafta patlama yapmaya hazırlanıyor ancak Best Buy ve diğerlerinden anlaşmalar şimdiden yağmaya başladı. Neyse ki sizin için, Pingtwitter anlaşma avcıları en iyi indirimleri doğrudan kapınıza getirmek için gece gündüz çalışıyorlar.

Kara Cuma, yeni ve güzel bir dizüstü bilgisayar gibi normalde biraz fazla pahalı olacak bir şeyi kendinize almanız için en iyi fırsatlardan biri olmaya devam ediyor. Bu doğru geliyorsa, o zaman bugün sizin için 2018'in sonlarında piyasaya sürülen Microsoft Surface Pro 6 ile bir anlaşmamız var mı?

Microsoft Surface Pro 6 256 GB i7 | 1.499 $ oldu | Satış fiyatı 1.049 $ |Şimdi Best Buy'da mevcut
Ünlü Microsoft 2'si 1 arada dizüstü bilgisayar ve tablet, harika tasarım, güç ve kullanılabilirlik eşleştirmesiyle tanınır ve Intel i7 paketleme modeli, özellikle bu fiyata en üst sıralarda yer alır.


Yüzey Pro 6mutlak bir canavar ve burada indirdiğimiz model, 256GB SSD ve 8GB RAM ile en üst sınıf 8. nesil Intel Core i7 modelidir. Bunun gibi özelliklerle, tablet veya dizüstü bilgisayar modlarında temelde hiçbir şey istemeyeceksiniz. Burada bulunan model, nereye yerleştirilirse sığdırılacağından emin olan şık siyah versiyondur.

Yoldayken, gerçekten iyi görünmenin yanı sıra, Pro 6'nın yaklaşık 13,5 saatlik pil ömrü vardır, bu da bir fişten uzak olmanın asla sorun olmayacağı anlamına gelir. Microsoft, donanımdan gerçekten en iyi şekilde yararlanmak için Windows ile perde arkasında çok iş yaptı.


Bugünün en iyi Microsoft Surface Pro 6, 231 Amazon müşteri yorumu Microsoft Surface Pro 6 Core ... eBay749,99 Anlaşmayı GörüntüleAnlaşma 19 Aralık Cumartesi Düşük Stok Microsoft Surface Pro 6 ... Amazon Prime bitiyor 750 £ Anlaşmayı Görüntüle İndirimli Fiyatı Görüntüle Microsoft Surface Pro 6 Intel ... Amazon Prime 1.199,99 £ 789 Anlaşmayı Görüntüle İndirimli Fiyatı Görüntüle Microsoft Surface Pro 6 12.3 ... Amazon Prime 869,05 £ 839 £ Fırsatı Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz