Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Microsoft, Anma Günü satışlarından önce Surface Pro X 2'si 1 arada dizüstü bilgisayardan 300 dolardan fazla indirim alıyor

Microsoft, Anma Günü satışlarından önce Surface Pro X 2'si 1 arada dizüstü bilgisayardan 300 dolardan fazla indirim alıyor

Mayıs ayına girdik ve bu erken demekAnma Günü fırsatlarıalışveriş yapanlara tatil gelmeden önce büyük tasarruf etme şansı sunarak büyük hafta sonu öncesinde kendini gösteriyor.

Microsoft, Surface Pro X 2'si 1 arada dizüstü bilgisayar Pro Type klavye paketinde mükemmel bir fırsat sunuyor. Bugün en ucuz Surface Pro X fırsatlarından biri olan bu teklif, olağanüstü bir öğrenci dizüstü bilgisayarı olarak çalışan güçlü 2'si 1 arada tablet PC'de 360 ​​$'a kadar tasarruf sağlıyor.

Şimdi sadece 999 dolardan başlıyor, Surface Pro X'in çok yönlülüğü, aşağıdakilerden birini sunmak için daha da fazlaen iyi 2'si 1 arada dizüstü bilgisayarlarbu fiyat aralığında.


Microsoft Surface Pro X 2'si 1 Arada 360 $'a varan indirim
Microsoft'un Surface Pro X 2'si 1 arada ürünü, standart dizüstü bilgisayarlar ve tabletler ile eşsiz, çok yönlü bir mobil deneyim sunar. Taşınabilir ancak güçlü Surface Pro X, kişisel ev makinesi için bir öğrenci dizüstü bilgisayarı olarak mükemmel bir seçimdir.Fırsatı Görüntüle

Microsoft'un çığır açan başarısı ve muhtemelen onlarınen iyi 2'si 1 arada dizüstü bilgisayarSurface Pro X, bugüne kadarki en popüler 2'si 1 arada dizüstü bilgisayarlardan biridir. Farklı özelliklerde ve kurulumlarda – her biri farklı indirimlerle – bu fiyata satışa sunulan Surface Pro X mutlaka görülmeli.


Surface Pro X sık sık indirime girerken, bu indirim daha büyük indirimlerden biri ve tasarruf ediyorsanız mutlaka satın alın. Surface Pro X'in bundan daha ucuza gittiğini henüz görmedik.

Microsoft, aşağıdakilerden bazılarını sunar:en iyi dizüstü bilgisayar fiyatlarıSurface Pro X sizin için bir fincan çay değilse, göz atmak için çok daha fazlası ile çevrimiçi. Bulmak için fırsatlar bölümüne gidindizüstü bilgisayarlar, 2'si 1 arada ürünler, aksesuarlar ve daha fazlası için teklifler.


Bugün En İyi Microsoft Surface Pro X Fırsatları 413 Amazon müşteri incelemesi ☆☆☆☆☆ Microsoft Surface Pro 4... Amazon $534 İndirimli Fiyatı Görüntüle Surface Pro X - 13' Touch... Best Buy $999,99 $799.99 Anlaşmayı Görüntüle İndirimli FiyatMicrosoft Surface Pro X SQ1... Walmart $ 999 799,99 $ Fırsatı Görüntüle Microsoft Surface Pro X... QVC 1.229.96 $ Fırsatı GörüntüleDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruzEn İyi Microsft Surface Pro X Klavye Fırsatları Bugün İndirimli Fiyat Yeni Microsoft Surface Pro X... Amazon Prime 139,99 $89.99 Fırsatı Görüntüle İndirimli FiyatMicrosoft Surface Pro X... Walmart 139,99 $ $ 92.99 Fırsatı Görüntüleİndirimli Fiyat Microsoft - Surface Pro X... Best Buy $139,99 $95,99 Teklifi GörüntüleMicrosoft Surface Pro X... QVC 139,96 dolar Fırsatı GörüntüleDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bugünün En İyi Fiyatları

En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!


Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın:


İki haftadan az bir süre kaldı,en iyi Anma Günü satışları2021 yılı için uygun satış rehberimizde. Teknoloji, akıllı ev, dış mekan ve daha pek çok konuda erken fırsatlar ve teklifler ile önümüzdeki iki ay boyunca düzenli olarak güncellenecektir.

Diğer büyük haberlerde, bir zaman dilimiAmazon Başbakan Günübu yıl sızdırıldı! Büyük etkinliğin Haziran veya Temmuz aylarında gerçekleşmesini bekleyin, ancak o zamana kadar en son haberler, erken fırsatlar ve diğer harika teklifler için Prime Day merkezimize gidin.