Close
  • Ana
  • /
  • Bilgi Işlem
  • /
  • Microsoft Teams güncellemesi, toplantıları nasıl görüntülediğinizi kontrol etmek için bir araçla Zoom için sorun yaratıyor

Microsoft Teams güncellemesi, toplantıları nasıl görüntülediğinizi kontrol etmek için bir araçla Zoom için sorun yaratıyor

ile ilgili son haberleri görmüş olabilirsiniz.yaklaşan diyet versiyonuMicrosoft Teams deneyimini daha az güçlü makinelere genişletmeyi vaat eden Microsoft Teams.

Şimdi, Microsoft Teams, Microsoft Teams'deki kameramız aracılığıyla etkileşim kurma şeklimizi değiştirmek isteyen yeni bir özellik sayesinde, video konferans sırasında parlak, yeni bir kullanıcı görüntüleme revizyonu görebileceğini görebilecek başka haberleri duyurdu.

Görünüm değiştirme aracı, platformdaki video görüşmelerine katılan meslektaşların ve arkadaşların, belirli bir aramanın iş akışının çeşitli görünümleri arasında şu anda mevcut olandan çok daha esnek ve pratik bir şekilde geçiş yapmalarını sağlayabilir.

Başlatıldığında, platform Microsoft Teams gibi diğer son güncellemeler üzerine inşa edilmiş gibi göründüğü için, diğer arayanları etkilemeden bir toplantının içeriğini nasıl gördüğünüze ilişkin hükümler alabileceğiniz anlamına gelmelidir.AI kontrollü gürültü bastırmaaramaları engelleyen sesleri ortadan kaldırmak için.


Microsoft Teams görünüm değiştirici

(Resim kredisi: Microsoft)

Rapora göre, anahtarlama aracı birkaç yeni görüntüleme modu olarak kendini gösteriyor: Microsoft Teams'de iş arkadaşlarınızla doğal bir şekilde etkileşim kurmanıza olanak tanıyan Birlikte Modu'nu kullanarak görsel dikkat dağıtıcı şeylerden kurtulun; diğer bir ayar olan Galeri, tüm katılımcıların video beslemelerini toplantı penceresinin en üstüne kaydırarak diğerleriyle daha doğal bir bakış açısı sağlar.


Bu, video konferans yorgunluğu bir PC makinesinde ortaya çıktığında, bizimkilerden bir şey gibi iyidir.en iyi dizüstü bilgisayarrehber veya gerçekten de Pingtwitter'ün ultra prestijlien iyi hafif dizüstü bilgisayarlartaşınabilir bilgi işlemde en iyisi için.

Yakınlaştırma ayarını yapmak için ayarlanmışcanlı transkripsiyon özelliğiyalnızca premium aboneler için değil, tüm kullanıcılar tarafından kullanılabilir; Microsoft Teams'in A-oyununda kalması önemlidir. Bununla birlikte, sunulan daha çok şey var: Görünüm değiştirici aracı, Microsoft Teams'in video akışını gizleyen ve dikkati paylaşılan içeriğe kaydıran Focus adlı bir mod içeriyor.


Ağrıyan gözler için harika bir güncelleme gibi göründüğünü düşünüyoruz ve Microsoft Teams için bu yeni özellik, en iyi şekilde evde çalışan bir uzman üzerinde pratik olarak kullanılabilir.EIZO EV2795-BK FlexScansağlam bir ev ofis kurulumunun bir parçası olarak monitör. Sonunda yayınlandığında daha fazla bilgi için bizi izlemeye devam edin.

Kaynak:Teknoloji Radarı