Close
  • Ana
  • /
  • Bilgi Işlem
  • /
  • Microsoft Windows 365 Bulut PC hizmeti artık kiralamaya hazır

Microsoft Windows 365 Bulut PC hizmeti artık kiralamaya hazır

Microsoft dün, kullanıcıların akışa izin veren platform olan Windows 365'e erişilebilirliği açtıWindows 10(ve benzeri,Windows 11) bulut aracılığıyla iş ve kişisel cihazlarda.


Hizmet, özellikle pandemi sırasında hibrit bir işgücüne geçen veya uzaktan erişim seçeneklerine ihtiyaç duyan iş kullanıcılarına yöneliktir. Bulut kurulumu aracılığıyla kullanıcılar, kişisel, kurumsal bir bilgisayardan veya telefondan tüm verileri ve ayarları dahil olmak üzere tüm Windows deneyimini hızlı bir şekilde aktarabilir.

İşletmeler, Microsoft'un resmi olarak yayınlanmasının ardından bu yılın 2 Ağustos'undan itibaren Windows 365 bulut tabanlı kuruluma erişim elde edebilir.Temmuz ayında tekrar açıkladı. Windows 365 İş ve Kurumsal Bulut planları şu tarihte başlar:Kullanıcı başına aylık 31 ABD doları.

Bu ücret karşılığında, 4 GB RAM, iki CPU ve 128 GB depolama alanına eşdeğer bir bulut PC kurulumuna erişim elde edersiniz. Hizmetin tam bir dökümünü şuradan görüntüleyebilirsiniz:Windows 365 fiyatlandırma sayfası, daha fazla paket ve kurumsal kullanıma hazır abonelikler listeler.

Yeni Windows 365 kurulumu, modern çalışanlar için anında açılan mükemmel bir PC çözümü gibi görünüyor. İş ve kişisel kullanıcıların iş yüklerine hızla devam etmelerini sağlayarak, birçok işletmenin pandemi nedeniyle içinde bulunduğu hibrit çalışma ortamlarına uygundur.


Geleceğe bakıldığında, Microsoft Windows'a birtest edilecek beta sürümü, ayrıca Microsoft'un neden bir şeyler yapıyor olabileceğine bir göz atıyoruzWindows 11 için daha zorşu anda ihtiyaç duyduğundan daha fazla.