Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Microsoft'un muhteşem Surface Go, Black Friday'de Best Buy'da sadece 399 $

Microsoft'un muhteşem Surface Go, Black Friday'de Best Buy'da sadece 399 $

Kara Cumaüzerimizde ve anlaşmalar şimdiden solda, sağda ve merkezde akıyor. Best Buy'dan Walmart'a ve Amazon'a kadar tüm büyük perakendeciler, çok çeşitli ürünlerde ne yapacağınızı bildiğinizden daha fazla anlaşmaya sahip.

Kaosa bir düzen getirmek için, Pingtwitter haftalarca siperlerde sizin için her olası anlaşmanın değerlendirilmesini ve ele alınmasını sağlayarak, bir süredir istediğiniz şeyi yapmak için harcadı, ancak bütçe dahilinde çok pahalıydı. Hafta sonu ilerledikçe Pingtwitter'ü yenilemeye devam ettiğinizden emin olun.

Özellikle iyi bir teklif olarak göze çarpan bir anlaşma, Best Buy, üst düzey bir Microsoft Surface Go tabletinden 150 dolar keserek sadece 399 dolar yaptı.


Microsoft Surface Go (128 GB, Gümüş, Intel Pentium) | Oldu549 ABD doları| Satış fiyatı 399 $ |Şimdi Best Buy'da mevcut
Microsoft, Surface serisi tabletler, dizüstü bilgisayarlar ve aradaki her şeyle birkaç yıldır dalga yaratıyor. Go, bütçe seçeneğini temsil eder, ancak yalnızca fiyat açısından.

Surface serisi, son birkaç yılda teknoloji dünyasındaki yerini kazandı ve grubun bütçe seçeneği olan Go, bunun nedenini gösteriyor: yüksek kaliteli donanım ve iyi entegre edilmiş yazılım sadece 399 $ 'a. Buradaki model 10 inç ekrana, 128 GB depolama alanına, çoğu insan için fazlasıyla yeterli, 8 GB RAM ve Intel'in Pentium işlemcisine sahip.


Aksesuarlar - klavye ve ekran kalemi - ayrı satılır, bu nedenle karar verme sürecinizi etkiler, ancak tablet tek başına çoğu insan için yeterli olabilir, özellikle ihtiyaçlarınız Netflix ve kayan sosyal medya gibi daha hafifse.

Diğer yerlerde, S modunda Windows 10 Home sayesinde tek bir şarjla dokuz saate kadar pil ömrü ile bu, fişten uzak uzun günler için mükemmel bir arkadaştır.


Günün en iyi Microsoft Surface Go fırsatları 57 Amazon müşteri yorumu Microsoft Surface Go (Intel ... Amazon Prime 449 $ Teklifi Görüntüle Microsoft Surface Go Tablet, ... Amazon Prime 469,50 $ Teklifi Görüntüle Microsoft Surface Go - Tablet ... Walmart499,69 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleMicrosoft Surface Go - 128 GB Microsoft US549,99 Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz