Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Microsoft'un üst düzey Surface Book 2, Black Friday'den önce Best Buy'da 1.699 $

Microsoft'un üst düzey Surface Book 2, Black Friday'den önce Best Buy'da 1.699 $

Black Friday UK fırsatlarıköşede ama bu, anlaşmaların henüz başlamadığı anlamına gelmez. Pingtwitter'ün uzman fırsat avcılarından oluşan ekibi, haftalardır internetten ve dünyanın dört bir yanından en iyi teklifleri bulmak için çalışıyor ve önünüzde gördüğünüz tufanla sonuçlanıyor.


Bulduğumuz tüm anlaşmalar tam da şudur: Tüketici elektroniği cihazlarında, aksi takdirde çok pahalı olduğunu düşünebileceğiniz, ancak Black Friday nedeniyle, artık bütçenin oldukça dahilinde olan gerçekten iyi fırsatlar. İnsanları en iyi teknolojiyle, insanların hayatlarını daha iyi hale getirecek ve her gün neşe uyandıracak ürünlerle buluşturmak istiyoruz.

Ve bunu kesinlikle yapacak bir ürün, aşağıda görebileceğiniz gibi, şu anda Best Buy'da 300 $ indirimli olan Microsoft Surface Book 2'dir.

Microsoft Surface Book 2 13,5 inç Intel Core i7 | 1.999 $ oldu | Satış fiyatı 1,699 $ |Şimdi Best Buy'da mevcut
Microsoft, son birkaç yılda donanım konusunda oldukça itibar kazanmıştır ve Surface Book aygıt ailesi, bu sürücünün zirvesidir. Burada görülen en son model, bu kadar güçlü bir donanım için bu fiyata çalınmaktır.


Uzun bir süredir, Windows dizüstü bilgisayarların - en azından donanım açısından - Mac'lerden daha düşük olduğu yaygın olarak görüldü. Microsoft bunu fark etti ve Surface tabletler, dizüstü bilgisayarlar ve masaüstü bilgisayarları ile çıtayı olabildiğince yükseğe ayarlamaya karar verdi. Yakın zamanda yenilenen Surface Book, bu kararın doruk noktasını oluşturuyor ve esasen Windows'u çalıştırmak için en iyi taşınabilir donanımın ne olduğunu temsil ediyor.

Bu özel Surface Book ile, Microsoft'un kaputun altında yaptığı ince ayarlar sayesinde 256 GB depolama, sekizinci nesil Intel Core i7, 8 GB RAM, dokunmatik ekran, Windows 10 Pro ve 17 saate kadar devasa bir pil ömrü elde edersiniz. . Woof, gerçekten söyleyebileceğimiz tek şey. Ne hırsızlık.

Günün en iyi Microsoft Surface Book 2 fiyatları 403 Amazon müşteri yorumu Microsoft Surface Book 13.5 '... Amazon Prime 999 $ Anlaşmayı Görüntüle İndirimli Fiyat Microsoft Surface Book 2 ... Amazon Prime 1.853.21 $ 1.799.99 Anlaşmayı Görüntüle Microsoft Surface Book 2 15' ... Amazon Prime 1.820 $ Anlaşma Yüzey Kitabını Görüntüle 2 - 13,5 '... Microsoft US2.499,99 $ Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz