Close
  • Ana
  • /
  • Egzersiz Yapmak
  • /
  • Mike Tyson boyun kuvveti antrenmanı beklediğiniz kadar acımasız

Mike Tyson boyun kuvveti antrenmanı beklediğiniz kadar acımasız

Biz zaten parçalara ayırdıkMike Tyson vücut ağırlığı egzersizive bu sefer kendisi ve Anthony Joshua gibi diğer üst düzey boksörler tarafından tercih edilen başka bir vücut ağırlığı egzersizimiz var. Bu egzersizi yapmak size büyük kollar veya geniş bir sırt kazandırmaz. Hayır, güreşçi boyun köprüsü boynunuzu kuvvetlendirir, bu kuşkusuz boks yaparken iyi bir şeydir, ancak diğer durumlarda da işe yarayabilir.


•Yırtılmanın en verimli yoluBİLİM'e göre

Burada tartışacağımız vücut ağırlığı egzersizinin yeni başlayanlar için bir hareket OLMADIĞINI GERÇEKTEN belirteceğim. Aslında çoğu insan için ileri bir hamle bile değil. Adil bir süredir Tyson gibi antrenman yapmadan bunu denemenizi bile tavsiye etmiyorum. Bu, en aşırı ve / veya aptal haliyle jimnastiktir. Aşırı ya da aptal olma lütfen.

CROSS101 Ağırlıklı Yelek Arktik / Çöl Kamuflajı 20lbs - 80lbs |Amazon'da 42,42 $ 'dan başlayan fiyatlar
Ağırlıklı bir yelek giyerek vücut ağırlığı antrenmanınıza ekstra direnç ekleyin. Bu çok yönlü fitness ekipmanı, jimnastik dahil çeşitli egzersizler için ve aynı zamanda koşu için kullanılabilir. Amazon'daki bir yorumcu, '[Bu yelek] yüksek kaliteli, en güzellerinden biri ve muhtemelen çevrimiçi satın aldığım her şeyden daha uzun süre dayanacak' diyor.


Demir Mike, boyun güçlendirme eğitiminin bir parçası olarak güreşçi boyun köprüleri yapardı. Boynunu bu şekilde güçlendirmeye çalışması onun için mantıklı. Boksörler yüzlerine çok fazla yumruk atacaklar ve güçlü bir boyunları varsa, kırbaç etkisini azaltmaya ve onları daha uzun süre yerden uzak tutmaya yardımcı olabilir.

Bununla birlikte, güreşçi boyun köprüsü, profesyonel boksörler için bile zorlu ve tehlikeli bir vücut ağırlığı egzersizidir. Tyson, yalnızca & rsquo; güçlü bir boyun elde etmek için boyun rulosu yapın, ancak bir boyun kas eğitim rejimi de uyguladı. Başka güçlendirme egzersizleri olmadan, bu egzersizi kopyalamaya çalışırken kelimenin tam anlamıyla evde boynunuzu kırabilirsiniz. Tekrarlamak gerekirse, bunu evde denemeyin.


ONNIT Primal Kettlebell'ler |Onnit'te 42,95 $ 'dan başlayan fiyatlar
ONNIT Primal Kettlebells ile ilkel hale gelin. Bu yetenekli kettlebell'ler sadece iyi görünmekle kalmayıp aynı zamanda oldukça işlevsel oldukları için etrafta maymunluk yapmak için çok fazla vaktiniz olmayacak: çiplere dayanıklı demirden yapılmış ONNIT Primal Kettlebell'ler zamanın testine dayanacak. Ve aynı zamanda harika görünüyorlar.


Anthony Joshua gibi diğer profesyonel boksörler, yukarıdaki videoda görüldüğü gibi 90'lı yıllarda Tyson tarafından gerçekleştirildikten sonra kötü şöhretli güreşçi boyun köprüsü egzersizini yaptılar, ancak girişimi bile orijinal hareketin yoğunluğuyla eşleşmiyor. Tüm bu omuz silkme ve diğer boyun ve sırt güçlendirme egzersizleri Mike için karşılığını verdi, ancak temelde yıllarca tüm gün egzersiz yapıyordu.

  • 15 dakikalık dambıl tam vücut egzersizi
  • Kettlebell kalktek hareketle tam vücut egzersizidir

JTX Neopren Kapaklı Kettlebell |JTX Fitness'ta £ 29'dan başlayan fiyatlar
Nisan ayında 16 kiloluk kettlebell'ler yeryüzünden kayboldu. Onları tekrar stokta görmek, evde direniş eğitimiyle ilgilenen herkes için Noel erken gelmiş gibi. Sadece bir kettlebell kullanarak, bununla aynı anda hem zinde kalabilir hem de kilo verebilirsiniz.4 haftalık kettlebell antrenmanı. Hemen forma girin!

Mike Tyson vücut ağırlığı egzersiz calisthenics egzersiz güreşçi boyun köprüsü


(Resim kredisi: Getty Images)

Güçlü bir boyuna sahip olmak istiyorsanız, biraz daha az yoğun bir şey yapmanızı öneririz. Kettlebell / halter omuz silkme, yapı tuzaklarını, boyun çevresindeki kasları arttırmanın harika bir yoludur. Çiftçinin taşıma egzersizi eşit derecede iyi çalışıyor.Baş üstü preslersadece boynu güçlendirmekle kalmaz, aynı zamanda büyük deltalara (omuzlara) ve trisepslere de yardımcı olur.Halter sıraların üzerine eğildiayrıca üst sırt / boynu güçlendirebilir. Dik sıralar ayrıca hem omuzlarınızı hem de tuzaklarınızı eğitir.

Boks antrenmanlarıyla ilgileniyor musunuz? Bunu yoğun bir şekilde dene12 dakikalık boks tam vücut antrenmanıya dakilo kaybı için en iyi boks egzersizieğer planlıyorsanbiraz göbek yağını kaybetmek.yeni başlayanlar için en iyi vücut ağırlığı evde egzersizdaha sonra daha zorlu egzersizler yapmak için temelleri oluşturabilir, örneğinen zor jimnastik egzersiziya daNavy SEALs antrenmanı.

  • Chris Hemsworth antrenmanı: bu antrenmanla büyük kollar ve tanrıların bedenine sahip olun
Günümüzün en iyi Spor Salonu ve Fitness fırsatları Body 60 için İndirimli Fiyat Ölçüm Bandı ... RayTour Şerit Ölçü Amazon 6,99 $ 4,56 $ GörüntüleTüm fiyatları görünBlue Fitness Mad Full Yoga ... Yoga Mad Yoga Blok Amazon $ 7.30 GörüntüleTüm fiyatları görünSpor Salonu Ter Havlusu - Turuncu ... Clever Yoga Kaymaz Havlu Amazon $ 8.49 İnceleTüm fiyatları görünMuc-Off Islak YağlamaMuc-Off Islak YağlamaAls.com5 dolar Görünüm Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Vinsguir Süper Kararlı Ab ... Vinsguir Ab Roller Amazon $ 16.99 $ 14.99 GörüntüleTüm fiyatları görünFitbit Aria Air Smart -...Fitbit Aria HavaLenovo ABD49,95 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünBowflex SelectTech 840 ...Bowflex SelectTech 840 KettlebellBowflex149,99 Görünüm Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Egzersiz Bisikleti Katlama Bluetooth ... Egzersiz Bisikleti, Eğimli Katlanır Dik Egzersiz Bisikleti Macy's $ 319.99Tüm fiyatları görünXTERRA Fitness TR150 Katlanır ... Xterra Fitness TR150 Katlanır Koşu Bandı Amazon $ 391,53 GörüntüleTüm fiyatları görünExerpeutic ExerWorK 1000 ... Exerpeutic ExerWorK 1000 Amazon $ 470 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz