Close
  • Ana
  • /
  • Ses
  • /
  • Minx Air 100 incelemesi

Minx Air 100 incelemesi

Resim 1/5
Minx Air 100 incelemesi
Resim 2/5

Minx Air 100 incelemesi


Minx Air 100 incelemesi
Resim 3/5

Minx Air 100 incelemesi

Minx Air 100 incelemesi
Resim 4/5

Minx Air 100 incelemesi

Minx Air 100 incelemesi
Resim 5/5

Minx Air 100 incelemesi

Minx Air 100 incelemesi

Bir hi-fi şirketinden bir yuva her zaman dikkatinizi çeker ancak Minx Air 100, internet radyosu, AirPlay ve Bluetooth teknolojisi ve özel bir uygulamaya sahiptir.


Bağlantı istasyonu dünyası üç kategoriye ayrıldı - yakında çıkacak olan mini Bluetooth özellikli seyahat hoparlörleriSaf Jongogibi devasa ev hi-fi yuvalarıB&W Zeppelin Airve çok odalı hoparlörler gibiSonos ZonePlayer S5Evinizin her odasında müzik için ideal.

Cambridge AudioMinx Air 100 Kablosuz Müzik Sistemi, hi-fi yapıcı kimlik bilgilerine sahip kablosuz bir kurulum ve ses seviyesi için küçük bir ayak izi olması nedeniyle ilginç bir tekliftir. Parçaya da benziyor, bu da gadget hayranlarının onu salonda kurmak için partnerlerinden izin istemelerine yardımcı oluyor ...

Minx Air 100: İnşa Et

Arka tarafın etrafındaki düzgün tutacak, aslında Minx Air 100'ün tasarımının iyi planlandığının bir işareti olan bas portu. Bazı yeni rıhtımların hala 30 iğneli eski stille üretim hattından çıktığı bir zamandaIphone 4konektör (evet, gerçekten) siyah olmayan ve çirkin hissetmeyen bir Airplay yuvası görmek güzel.

Hepsi bir arada tasarım şıktır ve salon veya mutfaktaki yerine bakar. Hoş bir şekilde sağlam ve şaşırtıcı derecede ağırdır, bu genellikle güçlü sese işaret eder ve ağırlık / güç kuralı burada doğrudur.

Düğmeler sağduyulu ancak kapsamlıdır. Minx Air 100'ün üst kısmındaki kauçuk düğmeler hızlı tepki verir ve kırılgan olmak yerine rahat hisseder. Daha da önemlisi, akıllı telefonunuzla veya tabletinizle eşleştirildikten sonra onlara çok fazla dokunmayacaksınız, böylece küçükler ve sıradan gözlemciler için açık değiller.


Minx Air 100: Özellikler

AirPlay ve Bluetooth'un yanı sıra, wi-fi becerileri, internet radyo işlevlerine özel iOS veya Android uygulamasından veya Minx Air 100'deki beş 'favori' düğmeden erişilebileceği anlamına gelir.

Akıllı telefonunuz olmadan basitçe radyo almak isteyebileceğiniz fikrine dayanarak, önceden programlanmış radyo seçimi, ister BBC 6Music ister Amerika'nın etkileyici ülke radyo istasyonları seçimi olsun, en çok kullandığınız istasyonları içerecek şekilde özelleştirilebilir.

Spotify destek alıyor ve özel uygulama basit ve birçok rakibinden daha hızlı. fan.go2jump.org/aff_caynı zamanda akıllıca bir eklentidir ve olası hayal kırıklıklarından kurtarır. Wi-fi geek kimlik bilgilerinizi derecelendirseniz bile Airplay'in kurulumu her zaman kolay değildir (Bluetooth'un aksine), ancak Minx Air 100 bunu baştan kolaylaştırır.

Kutuda bir akıllı telefon ürünü için garip görünebilecek bir uzaktan kumanda da var, ancak giriş soketi, Minx Air 100'ün TV'nize bağlanabileceği anlamına geliyor, bu da küçük temel uzaktan kumandanın ne zaman için kullanışlı bir yedek olduğu anlamına geliyor. başka bir odada şarj olan akıllı telefonunuza veya tabletinize ulaşmadan ses seviyesini yükseltmek istiyorsunuz.

Minx Air 100: Ses kalitesi

Cambridge Audio'nun kullandığı özel 'BMR' (er, Dengeli Mod Radyatörü) teknolojisi, Minx Air 100'de daha küçük sürücülerden 'daha büyük' ​​bir ses olduğu anlamına gelir; bu, paranız için geniş bir ses alanı ve daha iyi netlik anlamına gelir.


Bas seviyesi Minx Air 100 veya uygulama aracılığıyla ayarlanabilir, bu da şaşırtıcı ve etkili bir eklentidir. Odanızın büyüklüğüne, bas tadına ve Minx Air 100'ü gerçekte nereye yerleştirdiğinize bağlı olarak, ayarı değiştirmeniz gerekecektir.

10 saniyelik deneye değer, ancak hafif ve bas ağırlıklı olmak yerine zevkinize göre dengelenmiş bir ses bulacağınız için, benzer sistemlerde Tim Westwood'un yatak odasından daha fazla bas istediğinizi varsayan yaygın bir sorun. Cumartesi gecesi.

Bir aracılığıyla testiPhone 5Spotify ayarlarında etkinleştirilen Spotify Extreme '320kbps' kalite modu ile Beth Orton'dan Last Leaves of Autumn, Minx Air 100'ün düşük ses seviyesinde bile sunduğu netliği gösteriyor.

Tersine, Arctic Monkeys'den RU Mine, gitar sololarını bas ve davullardan uzak tutar ve basitçe duyulduğunda basitçe bulanıklaşır.Apple EarPods. Minx Air 100'ü ev partileri için ya da hacimlerin daha düşük olacağı ev ofisiniz veya mutfağınız için bir sistem olarak sallamak veya kullanmakla ilgileniyorsanız, yetenek karışımı önemlidir.

Minx Air 100: Karar

329 £ fiyat seviyesinde bu mükemmel bir sistemdir. Elbette önemli ölçüde daha yüksek fiyatlarda daha iyisi var (daha büyük bir model geliyor) ancak bu fiyat aralığındaki gerçek rakipler, Sonos serisinin bebeği 259 £ Sonos Play 3 dahil Minx Air 100'ün altında oturuyor.

Ses kalitesi açısından daha yakın olan rakipler daha büyük, daha siyah ve 2013'te temelde yedekli olan ve iOS üzerinden Android ile oynarsanız hiçbir şey sunmayan iPod yuvalarıyla övünüyor.

Sonos Play 3'e karşı daha yüksek bir fiyat etiketi var, ancak minx Air 100, çok odalı bir müzik çözümünden ziyade farklı, genişletilmiş bir ürün. İnternet radyosu akışı ve AirPlay, Bluetooth ve TV'niz için bir hat girişi, onu özel bir uzaktan kumandayla birlikte çok yönlü bir bağlantı istasyonu, radyo ve Bluetooth hoparlörü melezi haline getirir.

Eski hepsi bir arada bütçe markalı hi-fi sisteminizi utandıracak şık bir tasarımda güçlü ancak dengeli bir sesin peşindeyseniz, Minx Air 100 mükemmel bir seçimdir ve yapım, kullanılabilirlik ve özellikleri. Evet, 299 £ 'dan yutmak daha kolay olurdu, ancak bu, geleceğe yönelik iyi bir yatırım.

Minx Air 100 çıkış tarihi: Şimdi çıktı

Minx Air 100 fiyatı: £ 329