Close
  • Ana
  • /
  • Fitness Teknolojisi
  • /
  • Dip Station incelemesi ile Mirafit M1 Katlanır Ağırlık Sehpası: yeni başlayan ev egzersiz hayranları için ince katlanabilir sehpa

Dip Station incelemesi ile Mirafit M1 Katlanır Ağırlık Sehpası: yeni başlayan ev egzersiz hayranları için ince katlanabilir sehpa

Dip Station incelemeli Mirafit M1 Katlanır Ağırlık Sehpası (TL;DR remix): Hafif ev egzersizleri için kompakt bir ağırlık sehpasına ihtiyacınız varsa, bundan başkasına bakmayın. Stoklara geri döndüğünde mümkün olduğunca hızlı bir şekilde sipariş ettiğinizden emin olun.

Mirafit, bazı ürünlerin üretimini ve satışını yapmaktadır.en iyi ağırlık tezgahlarıpiyasada; Aslında, ağırlık sehpası kılavuzumuzdaki 1 numaralı giriş, çok yetenekli Mirafit M2 Ayarlanabilir Ağırlık Sehpası olan bir Mirafit modelidir. Bununla birlikte, bu incelemede, M2 tezgahının daha küçük kardeşi olan Dip İstasyonlu Mirafit M1 Katlanır Ağırlık Sehpasına bakacağız. Bunun nedeni, çoğu ev jimnastiği ekipmanı gibi, ağırlık tezgahlarının tedariğinin kısa olmasıdır - bazen sadece bulabildiğinizi almanız gerekir.

M1, bütçesi düşük olup, yeni başlayan kaldırıcılara hitap eden hepsi bir arada bir modeldir.tezgah presleme220 lbs (100 kg) hemen.

Mirafit M1 sehpası çok fazla ağırlığı kaldırabilecek bir ağırlık sehpası gibi hissetmediği için muhtemelen en iyisidir. Ne yazık ki, tezgahın ağırlık kapasitesi hakkında bir bilgi yok ve ben tezgahı kullanırken sadece 40 kg'a kadar ağırlıklar kullandım, bu yüzden kullanıcı ağırlığı dahil sadece 125 kg'a kadar çalışacağını söyleyebilirim. Bununla birlikte, bu ağırlık sehpasının, Dip Station incelemesine sahip bu Mirafit M1 Katlanır Ağırlık Sehpası'nda ayrıntılı olarak açıklandığı gibi faydaları vardır.


Dip İstasyonlu Mirafit M1 Katlanır Ağırlık Sehpası: fiyat ve bulunabilirlik

Dip İstasyonlu Mirafit M1 Katlanır Ağırlık Sehpası, entegre raf ve dip istasyonlu bir ağırlık sehpası için oldukça ucuz olan 99,95 £ önerilen perakende satış fiyatı için Mirafit'ten satın alınabilir. Ne yazık ki, makul fiyatlı yüksek talep nedeniyle tezgah her zaman satın alınamaz.ev jimnastik ekipmanları. Mirafit web sitesinde stok bildirimlerine kaydolmanızı öneririz, böylece tezgah tekrar stokta olduğunda anında haberdar olursunuz.

Bugünün en iyi Mirafit M1 Dip İstasyonlu Katlanır Ağırlık Sehpası Benzerlerini Görüntüleyin Amazon ABD Amazon Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Dip Station incelemesi ile Mirafit M1 Katlanır Ağırlık Sehpası


(İmaj kredisi: Gelecek)

Dip Station incelemesi ile Mirafit M1 Katlanır Ağırlık Sehpası: montaj

Dip İstasyonlu Mirafit M1 Katlanır Ağırlık Sehpası, oldukça kompakt bir kutuda düz bir şekilde paketlenmiş olarak gelir. Yukarıdaki resmi çekebilmem için tüm parçaların döşenmesi dahil yaklaşık 10-15 dakika süren tezgahın her bir parçasını açtıktan sonra, tezgahı bir araya getirmek için tek yapmanız gereken IKEA tarzı kullanım kılavuzunu takip etmek.

Tek uğraştığım kısım plastik kapakları bacakların ucuna koymaktı: kapaklar biraz deforme olmuştu ve kabaca kesilmiş metal çubukların uçlarında onları kaydırmayı zorlaştırıyordu. Ellerimin derisini yüzdürmeyi planlamıyordum, bu yüzden metal çubukları düzgün bir şekilde kapatana kadar örtüleri yavaşça kıvırmak zorunda kaldım.


Bir parça IKEA mobilyası monte ettiyseniz, M1 ağırlık sehpasını bir araya getirmekte sorun yaşamazsınız.

Dip Station incelemesi ile Mirafit M1 Katlanır Ağırlık Sehpası

(İmaj kredisi: Mirafit)

Dip Station incelemesi ile Mirafit M1 Katlanır Ağırlık Sehpası: ergonomi

Mirafit M1, giriş seviyesi bir ağırlık sehpasıdır, bu nedenle ticari spor salonu ekipmanı gibi performans göstermesini beklemeyin. Birincisi, katlanabilir bacak biraz titriyor: Bench'i yere koyduğunuzda, tam olarak oturması için herhangi bir ağırlık olmadan oturmanızı tavsiye ederim. Bunun nedeni, pimin bacağın hafifçe hareket etmesine izin vermesidir; bu, ağırlık kaldırmak için tezgah kullanılmamış olsaydı sorun olmazdı.

M1 ayrıca çok dardır, o kadar kihalterspor salonunda bench press yaparken alışık olabileceğiniz şeyin aksine, rafların dışında. Ayrıca şunu da belirtmekte fayda var ki, Mirafit web sitesindeki bench tanımı bundan bahsetmese de M1 bench'i standart Olimpik halterler için pek uygun değil. Tezgahla ilgili video, aşağıdaki gibi 'herhangi bir 4 metrelik çubuk için uygun' diyor:


Bu, Mirafit'in M1 tezgahı ile aldığı yeni başlayanlara yönelik yaklaşımı daha da güçlendiriyor. Sorun değil, ancak satın almadan önce buna dikkat edin.

Ters tarafta, özellikle süper hafif olduğu için (yaklaşık 35 lbs/16 kg ağırlığında) tezgahı katlamak ve uzağa yerleştirmek kolaydır. Mirafit M1 bankı, kapının arkasına veya bir duvarın yanına gizlenebilir, daha küçük yaşam alanları veya arabalar/bisikletler için gerçek garajlar olarak da kullanılan garaj spor salonları için mükemmeldir.

Dip Station incelemesi ile Mirafit M1 Katlanır Ağırlık Sehpası

(İmaj kredisi: Gelecek)

Dip Station incelemesi ile Mirafit M1 Katlanır Ağırlık Sehpası: dip istasyonu

M1 tezgahı, bu fiyat için inanılmaz bir şey olan bir dip istasyonu olarak ikiye katlanır: göğüsleri bombalayabilirsinizvebir ev jimnastik ekipmanı kullanarak triceps. Söylemeye gerek yok, bu özellik uyarılar olmadan değildir.

Bu, daha önce de bahsettiğim gibi hafif ve kompakt bir tezgah. Bu, antrenmandan sonra onu kaldırmanız gerektiğinde harikadır: vücut ağırlığınızı bankın bir ucuna uyguladığınızda çok fazla değil. genellikle birkaç tane yerleştirdimhalterveyasu ısıtıcısıgüvenlik için bankın diğer ucunda. Daldırma yaparken gerçekten devrilmek istemezsiniz. Ya da hiç.

Ayrıca, tutamaklar yastıklı değildir ve bu da 12 vücut ağırlığı düşüşü setinin sonunda oldukça rahatsız olabilir. Rahatlığı artırmak için birkaç mikrofiber giysi sardım ve tutacakların etrafına bantladım ama bu kesinlikle bir düzeltme olarak tavsiye edeceğim bir şey değil. Belki bisiklet gidon bandı veya köpük gidon kılıfları daha iyi çalışır.

Dip Station incelemesi ile Mirafit M1 Katlanır Ağırlık Sehpası

(İmaj kredisi: Mirafit)

Dip Station incelemesi ile Mirafit M1 Katlanır Ağırlık Sehpası: karar

Eksikliklerine rağmen, Dip İstasyonlu Mirafit M1 Katlanır Ağırlık Sehpasını önermemek zor. Böyle bir ev jimnastiği ekipmanı satın alacak insanlar için çok sayıda özelliğe sahiptir ve hepsini çok rekabetçi bir fiyata sunar. Elbette, bench press PB girişimleriniz için Mirafit M1 bench'i kullanmayacaksınız ve daha büyük (gövde) bir çerçeveniz varsa, yetenekli olacağını düşünmediğim için muhtemelen bench'ten uzakta direksiyon kullanmanızı tavsiye ederim. tam yüklü bir halterin yanı sıra büyük vücut ağırlığını desteklemek.

Daha küçük ev spor salonları ve büyük bir fitness yatırımı yapmaya hazır olmayan, ancak ev egzersizlerine biraz daha fazla çeşitlilik eklemek isteyen yeni başlayanlar için Dip İstasyonlu Mirafit M1 Katlanır Ağırlık Bench'i tavsiye ederim. 4 fitlik barların standart Olimpik barbelllerden çok daha ucuz ve daha kolay erişilebilir olduğundan bahsetmiyorum bile.