Close
  • Ana
  • /
  • Fitness Teknolojisi
  • /
  • Mirafit M3 7ft 20kg Olimpik Halter incelemesi: birinci sınıf kaldırıcılar için birinci sınıf bir halter

Mirafit M3 7ft 20kg Olimpik Halter incelemesi: birinci sınıf kaldırıcılar için birinci sınıf bir halter

Mirafit M3 7ft 20kg Olimpik Halter incelemesi TL;DR: ciddi ev kaldırıcıları için uygun fiyatlı birinci sınıf bir halter. Emin olun, bu halter sizi yarı yolda bırakmayacak.


Mirafit M3 Olympic Barbell'i nakliye borusundan çıkardığım anı hatırlıyorum. Aylarca spor salonunda egzersiz yapamamak ya da evde ağır kaldıramamak gerçekten keyifli bir andı: sonunda benim zamanım geldi! Güzel tırtıklı siyah kulplara, kalın 2 inçlik manşona ve çubuğun seksi turuncu eklerine hayran kaldığımı hatırlıyorum. Artık en iyisine sahip olduğum için evde yaptığım antrenmanların bir daha asla eskisi gibi olmayacağını biliyordum.

İlk içgüdüm, halteri Pingtwitter'lere eklemekti.en iyi halteryönlendirmek ve uygun bir şekilde incelemek içinen iyi ağırlık plakasırehber: sonuçta, kas geliştirme için yararlı olması için halteri yüklemeniz gerekecek. ihtiyacın olabilirağırlık sehpasıböylece bench press ve birçömelme rafıböylece canavar glutes inşa edebilirsiniz.

Mirafit M3 7ft 20kg Olimpik Halter incelemesi: fiyat ve bulunabilirlik

Mirafit M3 7ft 20kg Olimpik Halter, Mirafit'te 179,95 £ tavsiye edilen perakende satış fiyatı için şu anda mevcuttur.

Test edilmiş Siyahın yanı sıra daha geleneksel Krom, benzersiz Siyah ve Krom ve MIrafit'e özel Turuncu ve Siyah da dahil olmak üzere çeşitli renk gruplarında mevcuttur, sonuncusu biraz daha pahalıdır (RRP £ 199,95).


Ayrıca 15 kg ağırlığında ve 6,6 ft uzunluğunda M3 halterin kadın versiyonu da var.

Mirafit M3 7ft 20kg Olimpik Halter incelemesi


(İmaj kredisi: Mirafit)

Mirafit M3 7ft 20kg Olimpik Halter incelemesi: tasarım ve yapım kalitesi

Mirafit M3 Olimpik Halter rekabet sertifikalı olmasa da, yine de son derece sağlamdır. Diğer barbelller daha yüksek gerilme mukavemeti sunabilir, ancak gerçekçi olarak, Mirafit M3'ün 680 kg'lık maksimum yük kapasitesinin yanına asla yaklaşmayacaksınız.

Herkesin parasının karşılığını almayı sevdiğini biliyorum ve biraz fazladan 750 kg alabilen benzer görünümlü bir halter varsa, Mirafit M3 yerine onu almak cazip gelebilir. Ancak deadlift dünya rekoru 'sadece' 501 kilo, yani Game of Thrones'tan The Mountain'dan daha fazlasını kaldıramazsanız, 680 kg yeterince ağır olacaktır.


Malzemelere ve yapıya gelince, Mirafit M3 Olympic Barbell, siyah çinko kaplamalı ve bronz burçlu yaylı bir çelik çubuktan yapılmıştır: seksi. Aynı zamanda sekiz parçalı iğneli rulmanlara sahiptir ve gerçekten de halter, tam olarak yüklendiğinde bile sorunsuz bir şekilde döner.

Çubuk, daha iyi kavrama için tırtıklıdır ve çift tırtıl işaretli 'hibrit' bir tutuş modeline sahiptir. Performans sırasında ellerinizi nereye koyacağınızdan emin değilseniz, bunlar kullanışlı olabilir.ölü asansörlerveya halter koparır. Merkez tırtıklı değildir, bu da Mirafit M3 Olimpik Halter'i aşağıdakiler için ideal kılar.ağız kavgasıfazla.

Mirafit M3 7ft 20kg Olimpik Halter incelemesi

(İmaj kredisi: Gelecek)

Mirafit M3 7ft 20kg Olimpik Halter incelemesi: egzersiz performansı

Evde halter egzersizleri biraz zor. Elinizde başka bir ev jimnastiği ekipmanı yoksa, onunla yalnızca sınırlı sayıda egzersiz yapabilirsiniz. Deadlifts bariz bir seçenektir ve Liftlerin Kralı oldukları göz önüne alındığında, çoğu insan için sadece deadlift yapabilmek yeterli olacaktır.


Ancak küçük bir alanda ölü kaldırmalar bile zor olabilir. Çoğu daire, özel bir egzersiz alanına sahip olmakla ünlü değildir ve bir oturma odasında 7 ft'lik bir halterde gezinmek, kullanışlı olmaktan başka bir şey değildir. Evde çok fazla yeriniz yoksa, bunun yerine daha kısa, 5 fitlik bir halter almanızı tavsiye ederim.

Daha da fazla egzersizin kilidini açmak için en azından bir ağırlık sehpası, ancak ideal olarak bir güç rafı+ağırlık sehpası kombinasyonu almak isteyebilirsiniz. Bunlarla, bench press ve yukarıda bahsedilen squat gibi tüm önemli bileşik egzersizleri yapabileceksiniz.

Evde sadece 100 kiloluk ağırlık plakalarım var, bu yüzden Mirafit M3 7ft 20kg Olimpik Halterin maksimum yük sınırına yakın bir yere gittiğimi söyleyemem. 100 kg'ın altında, dört set deadliftten sonra yardım için çığlık atan alt sırtımın aksine, bar hafifçe bükülmüyordu. Tanrıya şükür bodrum katında yaşıyorum yoksa alt kat komşularım pek mutlu olmazlardı.

Çubuğun tırtıklı yapısı kavramayı kolaylaştırır ve aynı zamanda mükemmel bir denge hissi verir.

Mirafit M3 7ft 20kg Olimpik Halter incelemesi

(İmaj kredisi: Gelecek)

Mirafit M3 7ft 20kg Olimpik Halter incelemesi: karar

Mirafit M3 7ft 20kg Olimpik Halteri tavsiye edebilir miyim? Bir yandan, bu harika bir ev jimnastiği ekipmanıdır ve bir tanesine sahip olmak, başka hiçbir ev jimnastiği ekipmanının yapamayacağı şekilde kas kütlesi oluşturmanıza olanak tanır.en iyi halterveyaen iyi su ısıtıcısı.

Öte yandan, sadece halteri yerleştirmek için çok fazla alana ihtiyacınız olmayacak, aynı zamanda yeni halterinizin potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için ek ev jimnastiği ekipmanına da ihtiyacınız olacak. Harcanabilir bir geliriniz ve fiziğinizi geliştirmek için güçlü bir dürtünüz olmadıkça, Mirafit M3 7ft 20kg Olimpik Halterden en iyi şekilde yararlanmanız pek olası değildir.

Evde bir garaj spor salonu, egzersiz kulübesi veya özel bir egzersiz odası olan kişiler için, Mirafit M3 7ft 20kg Olimpik Halter, muhtemelen kazançlarına yapabilecekleri en iyi yatırımdır. O olmadan, er ya da geç, hepimizin bir noktada sona erdiği o platoları veya ilerleme rutubetlerini asla zorlayamayacaksınız.

Unutmayın, plan barbell ile kas inşa etmekse, kas geliştirme çabalarınızı barbell ile desteklediğinizden emin olun.en iyi protein tozlarıveen iyi protein çubukları. Hatta belkikitlesel kazançlar, eğer kütle kazanmakta zorlanıyorsanız.

Mirafit M3 7ft 20kg Olimpik Halter incelemesi: ayrıca düşünün

Ağırlık plakaları satın almaktan rahatsız olamaz mısınız? NSCurl Bar ile Bowflex SelectTech 2080 Halteroturma odanızı barbell ve ağırlık plakalarıyla tıkamak zorunda kalmadan çeşitli egzersizler yapmanızı sağladığı için belki de nihai ev ağırlığıdır. Ek kıvrılma çubuğu gerçekten sadece pastanın üzerine krema.

Mirafit M3 Barbell kadar ağır gidemeyecek amaMuscleSquad 32.5kg Ayarlanabilir Dambılyine de düşünmeye değer. Şuna benzer bir egzersiz deneyimi sunar:Bowflex SelectTech 1090i Ayarlanabilir Dambılama fiyatının bir kısmı için. MuscleSquad'ın canavar dambıl şaşırtıcı derecede az yer kaplar, ancak ilerleme ve 'ağır gitmek' için çok yer bırakır.