Close
  • Ana
  • /
  • Sağlık
  • /
  • Saunanın dinginliğini mi özlüyorsunuz? Bunun yerine MiHigh'in Kızılötesi Sauna Battaniyesini deneyin

Saunanın dinginliğini mi özlüyorsunuz? Bunun yerine MiHigh'in Kızılötesi Sauna Battaniyesini deneyin

İngiltere'deki saunalar salgın nedeniyle altı ay süreyle kapandı. Onları 'Covid güvende' tutmaya yönelik yeni kısıtlamalar - bir seferde girmesine izin verilen kişi sayısını yarıya indirmek dahil - yer bulmanın hala zor olduğu anlamına geliyor. Neyse ki, Avustralya şirketi MiHigh şu cevaba sahip olabilir:Kızılötesi Sauna Battaniyesievde kullanabilirsiniz.


Ünlüler ve spor yıldızları tarafından popüler hale getirilen kızılötesi saunalar (bazen 'uzak kızılötesi saunalar' olarak da adlandırılır), son yıllarda kaplıca tedavisinin sıcak trendi olmuştur. Geleneksel bir buhar odasının aksine, vücudu dışarıdan gelen hava yerine içeriden ısıtmak için ışığı kullanırlar. Bu, saunaların çok daha düşük sıcaklıklarda çalışabileceği anlamına gelir - 70 ° C yerine yaklaşık 50 ° C. Maliyetleri düşürmenin yanı sıra, saunaları yoğun sıcağa dayanamayan insanlar için daha erişilebilir hale getirir.

Evde spa deneyimini ikiye katlamak ister misiniz? Bunlaren iyi masajcılar, veen iyi yağ difüzörü... veya hatta birjakuzi.

Özel bir odada sık sık kızılötesi saunanız olsa da, MiHigh bunu bir sonraki seviyeye taşır. Kızılötesi Sauna Battaniyesi 374 £ maliyeti. Battaniye olarak adlandırılsa da, daha çok büyük boy bir uyku tulumuna benziyor - kendinizi omzunuzun aşağısından içine koyuyorsunuz.

MiHigh Kızılötesi Sauna Battaniyesi


(Resim kredisi: MiHigh)

Haftada üç gün 30 dakika ile bir saat arasında kullanabilirsiniz. Elde taşınan bir kontrolör, sıcaklığı 25-80 ° C arasında ayarlamanıza izin verir, böylece ısıyı tam istediğiniz gibi alırsınız. İşiniz bittiğinde, su geçirmez astarı kolayca silinebilir. Ve toplanır, böylece saklaması kolaydır.

MiHigh, sağlığınızı ve zindeliğinizi artırabileceğine dair birçok cesur iddiada bulunur. 30 dakikada 600 kalori yakabileceğinizi söylüyor. Cildinizi gençleştirin. Stresi azalt. Mutluluk kimyasallarını serbest bırakın. Ve uykunuzu iyileştirin (peşinde olduğunuz şey buysa, aynı zamandaen iyi ağırlıklı battaniyeler). Şirket bunların hiçbirini kanıtlarla desteklemese de, bilim bu ifadeleri genel olarak desteklemektedir. Bununla birlikte, kızılötesi ısının 'yedi kat daha fazla detoksifiye' olduğu iddiası yanlıştır. Bunu yeterince sık söyleyemeyiz:detoks bir efsanedir.


Ancak tatmin edici bir terlerken sadece rahatlamak ve gevşemek istiyorsanız, bu yüksek teknoloji ürünü uyku tulumu bir göz atmaya değer olabilir.

  • Hazır olunKara Cuma 2020veSiber Pazartesibu kullanışlı kılavuzlarla
  • Veya göz atınen iyi Noel hediyesiilham için rehberler