Close
  • Ana
  • /
  • Fitness Teknolojisi
  • /
  • Mo Salah ve Benzema’nın yeni Adidas X Ghosted botları daha yüksek hız + hassasiyet için vakumla mühürlendi

Mo Salah ve Benzema’nın yeni Adidas X Ghosted botları daha yüksek hız + hassasiyet için vakumla mühürlendi

Ayakkabı bağcığı kullanmaen iyi futbol botlarıgeçmişte kaldı. Salah ve Benzema gibi üst düzey oyuncular tarafından giyilen yeni krampon Adidas X Ghosted, ayakların etrafını kapatan benzersiz bir vakum teknolojisi kullanıyor. Yeni Adidas X Ghosted, yarı saydam üst kısım ve tabanın önündeki görünür karbon plakalar sayesinde oldukça vahşi görünüyor.


• Yeni Adidas X Ghosted'inizi 1 Eylül'den itibaren 179,95 £ fiyatla Adidas'tan ön sipariş verin

Adidas'ın da belirttiği gibi, X Ghosted'in yeni özelliklerinin çoğu pistten geldi, örneğin 'talep üzerine çizgisel patlamalara izin veren ancak aynı zamanda patlayıcı, futbola özgü çevik hareket için destek sağlayan' sivri uçların yapımı gibi. Bunun anlamı, pist koşucularının aksine, futbolcuların ileri doğru hareket etmekten başka bir yönde hareket etmeleri gerektiğidir ve teoride, X Ghosted oyuncuların tam da bunu yapmasını sağlayacaktır.

adidas X Ghosted çıkış tarihi

(Resim kredisi: adidas)

Adidas X Ghosted: karbon plaka geliyor

Daha iyi itme gücü için tabana bir karbon plaka yerleştirmek, koşu ayakkabısı çemberlerindeki tüm öfke ve en iyi koşu ayakkabılarının çoğu bunlara sahip.Nike ZoomX Vaporfly SONRAKİ%,Hoka One Bir Karbon X,ASICS Metaracer,Saucony Endorphin Prove liste devam ediyor.


Futbolculara uygun olması için Adidas, Carbitex karbon plakasını sahaya uyarlamak zorunda kaldı. Sonuç, daha büyük bir plakaya sahip olmanın aksine, birbirine yakın yerleştirilmiş çok sayıda küçük plakadan oluşan dinamik bir karbon plaka olan CARBITEX SPEEDFRAME'dir ve bu yalnızca ileri momentum oluşturmak için yararlı olacaktır.

adidas X Ghosted çıkış tarihi

(Resim kredisi: adidas)

Adidas X Ghosted: Tasarımın içinden bakın

Çok yönlü Sprint Construct ve Caritex plakasının yanı sıra, Adidas X Ghosted'de yer alan çok dikkat çekici bir diğer yenilik ise Yarı Saydam Mirageskin. Bu tek katmanlı 'yüksek performanslı' malzeme, 'hafif stabilite ve destek' sağlayan bir üst kısım oluşturmak için bir tel çerçeve üzerine katmanlanmıştır.


Bunun yanı sıra, üç şeritli yerleşim, görünüşe göre dünyadaki en hızlı yaratık olan alaca şahinin kanatlarından ilham alıyor. Çünkü fark etmiş olabileceğiniz gibi, her şey hızlı olmak ve hissetmekle ilgili, özellikle de yeni Adidas ayakkabılarında.

Ve Adidas X Ghosted, ayaklarınızın ayakkabıların içinde kilitli kalmasını sağlamak için ayağınızın etrafındaki havayı tam anlamıyla vakumlayacak. Türünün ilk örneği olan bir Vakum Uyum Deneyimi, 'oyunculara giyildiğinde havanın hızla emildiğini hissetmelerini sağlayarak, ayağın kıvrımlarına olan yakınlığı sayesinde patlayıcı hareketleri destekleyen süper rahat bir oturma sağlar.'

adidas X Ghosted çıkış tarihi

(Resim kredisi: adidas)

Adidas X Ghosted: fiyat, çıkış tarihi

Adidas X Ghosted 1 Eylül'den itibaren tüm dünyada şu adreste satışa sunulacak:Adidas. Ön siparişler 5 Ağustos'tan itibaren başlayacak.


Adidas X Ghosted'in RRP'si 229,95 £ / 280 €.

Adidas X Ghosted: resim galerisi

Resim 1/7

(Resim kredisi: adidas)
Resim 2/7

(Resim kredisi: adidas)
Resim 3/7

(Resim kredisi: adidas)
Resim 4/7

(Resim kredisi: adidas)
Resim 5/7

(Resim kredisi: adidas)
Resim 6/7

(Resim kredisi: adidas)
Resim 7/7

(Resim kredisi: adidas)