Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Modern Warfare 3 DLC fragmanı, yeni Spec Ops görevlerini geride bıraktı

Modern Warfare 3 DLC fragmanı, yeni Spec Ops görevlerini geride bıraktı

En son Call of Duty: Modern Warfare 3 fragmanı, yeni çok oyunculu haritanın ve ilk indirilebilir Spec Ops görevlerinin ilk oynanış videosunu sunuyor

Devam eden koşusuCall of Duty: Modern Warfare 3 DLCiçerik şu şekilde devam ediyorAktivasyonBir sonraki yayın sonrası içerik düşüşü hakkında ilk bilgileri sunan yeni bir oyun fragmanı çıktı.

Xbox 360 lafı için başlayacakCall of Duty EliteÜçüncü Call of Duty: Modern Warfare 3 DLC teklifi olan 13 Mart'taki premium aboneler, birinci şahıs nişancı oyununun hevesli hayranlarının 'Black Box' adlı tek bir yeni çok oyunculu harita ve 'Black Ice' adlı bir çift Spec Ops görevi sunduğunu görecek. 've' Müzakereci '.

Kara Kutu çok oyunculu harita, ABD Başkanının özel uçağı olan Air Force One'ın enkazında savaşan oyuncuları görecekken, Black Ice Spec Ops misyonu, MW3 hayranlarının ilk kez lanse edilen şeyde Rus sanatçısına atıldığını görecek. Özel Operasyonlar, franchise tarihinde çevrimiçi olarak indirilebilir hale getirildi. & Rdquo;

Son Özel Operasyon görevi olan Müzakereci Hindistan'da geçti. Activision'ın resmi duyurusuna göre, Müzakereci & ldquo; VIP'lerinizin güvenliğini sağlamak için odaları ihlal edip temizleyeceğiniz ve yüzey sokaklarında dolaşacağınız yepyeni bir Özel Operasyon görevidir. & Rdquo;

COD Elite Premium aboneleri için özel bir süre sunan yeni içerik düşüşü, ilk iki ek içeriğin yanı sıra 20 Mart'tan itibaren hiçbir aboneye Xbox Live aracılığıyla sunulacak olan ilk Call of Duty: Modern Warfare 3 DLC paketinde de yer alacak. teklifler.

Activision'ın küresel olarak hakim COD franchise'ında olduğu gibi, PS3 ve PC oyuncuları yeni harita ve görev tekliflerinden yararlanmak için henüz duyurulmamış bir tarihe kadar beklemek zorunda kalacaklar.

Özel bir Call of Duty: Modern Warfare 3 oyuncusu musunuz? Önümüzdeki hafta yeni MW3 DLC içeriğini yakalayacak mısınız? Pingtwitter aracılığıyla bize bildirinTwitterve www.facebook.com/Pingtwittermagbeslemeleri.

Üzerinden: CVG