Close

Audio AirStream MA100 incelemesini izleyin

Audio AirStream MA100 fiyatlarını izleyin Resim 1/4

Audio AirStream MA100 incelemesini izleyin


Audio AirStream MA100 incelemesini izleyin
Resim 2/4

Audio AirStream MA100 incelemesini izleyin

Audio AirStream MA100 incelemesini izleyin
Resim 3/4

Audio AirStream MA100 incelemesini izleyin

Audio AirStream MA100 incelemesini izleyin
Resim 4/4

Audio AirStream MA100 incelemesini izleyin

Audio AirStream MA100 incelemesini izleyin

Monitor Audio AirStream MA100 incelememiz, AirPlay özellikli A100 amplifikatörü iki Audio MASS hoparlörü ile gerçek anlamda kablosuz bir hi-fi ve Wi-Fi evliliğinde birleştiriyor


Bu kıyafetin beyni,Sesi İzlemeA100 amplifikatör, muz benzeri kasasının içinde, cihazınızdan akış yapabilen kablosuz bir alıcıdır.iPhoneAirPlay veya Wi-Fi üzerinden herhangi bir DLNA müzik çalar aracılığıyla, daha az mobil cihazınız için bağlantı sağlar.

Ve iyi bir DAC ve 50W p / c amplifikasyonu ile audiophile iddialarına sahiptir. Hi-fi ve Wi-Fi arasındaki boşluğu doldurduğunu düşünün.

Sırt üstü yatırın ve hatta bir köprüye benziyor - bir nevi. Kesin olan şey, bu özelliklerin ve bağlantıların karışımının MA100'ü Sonos BRIDGE gibi kablosuz harikalarından daha esnek kıldığıdır.Denon Ceol Sony CMT-SBT100B gibi sistemler ve yayıncılardan daha iyi performans gösterir.

Audio AirStream MA100'ü izleyin: Boyutlandırın ve oluşturun

MA100 sistemi, AirStream A100 amplifikatörü ve bir çift MASS 10 hoparlörü içerir, ancak hepsi ayrı ayrı mevcuttur ve isteğe bağlı bir subwoofer da vardır.

Bir set üstü kutu gibi görünmeme çabasıyla, A100, verilen standın üzerinde dik durduğu için göründüğü kadar pratik olmayan belirgin bir kavis sergiliyor, muazzam bir kitap sonu yapıyor.

Hi-fi'nizin üzerine kolayca yerleştirilir ve siyah veya beyaz kaplama seçenekleri ile gelir. 33 cm x 9,2 cm x 26,9 cm (GxYxD) ölçülerindeki kasa büyük ölçüde metaldir, bu nedenle sağlamdır ve 1,9 kg ağırlığında A / B sınıfı amplifikasyonla doludur.

MASS 10 uydusu, 124cm x 128cm x 128cm (GxYxD) ölçülerinde ve 1.65g ağırlığında, elmas şeklinde iki yönlü kompakt bir hoparlördür. Kablolarınızı hoparlörün arkasına yönlendiren sağlam kablo konektörlerini örten fırçalanmış çelik plakalarla iyi tasarlanmış ve iyi bir şekilde bir araya getirilmiş görünüyor.

Audio AirStream MA100'ü izleyin: Özellikler

GibiSonosBridge, A100 stereo amplifikasyon, dijital kaynaklarınızı dönüştürmek için bir DAC, analog ve dijital girişler ve bir Wi-Fi vericisi içerir.

AirStream'in sunduğu şey, daha da önemlisi, hem AirPlay hem de DLNA akışıdır, böylece iOS ve Android cihazlarını ev ağınız üzerinden bağlayabilirsiniz. Cihazlar arasında doğrudan kablosuz bağlantı kurma seçeneğiniz var, ancak bununla sınırlı değilsiniz.

Çeşitli girdilerinizi kanalize etmenin yanı sıra, özellikler zeminde zayıf. Örneğin ses modu yoktur, sadece ses açma ve kapama. Yaprak şeklindeki küçük bir uzaktan kumanda bununla ilgileniyor.


Audio AirStream MA100'ü izleyin: Bağlantılar

Arka panel bağlantıları seyrek. Örneğin Ethernet bağlantı noktası yoktur, bu nedenle ev ağınızın kesintileri önlemek için makul ölçüde sağlam olması gerekir.

Kendi fono sahnenizi getirmeniz koşuluyla, bir döner tabla için analog girişleriniz ve gerektiği gibi bir subwoower eklemek için analog çıkışlarınız, ancak TV / Blu-ray / konsolunuzun sırayla alması gereken tek bir optik dijital girişiniz vardır.

En büyük sürpriz / hayal kırıklığı, ön taraftaki tek USB bağlantı noktasıdır. Yalnızca iOS cihazlarını tanıyacaktır. Android telefonlar, USB flash sürücüler vb. Basitçe göz ardı edilir.

Ancak kablosuz bağlantı daha kapsayıcıdır. AirPlay ve DLNA ile iPhone'umuz veSamsung Galaxy Note 3ikisi de kablosuz partiye biraz telaşla katıldı (tabii ki birer birer).

Bu USB bağlantı noktası, iDevice'inizle hızlı bir şekilde kablosuz bir bağlantı kurmak için kullanılabilir ve Android telefon tek bir tıklamayla gemiye atlar.

Audio AirStream MA100'ü izleyin: Ses kalitesi

Monitor Audio, bazı üne sahip bir İngiliz hi-fi markasıdır ve ses kalitesi, MA100 sistemi için açık bir önceliktir. Hoparlör kablonuzu sıkıştırmak için buruşuk yay klipsleri yerine, A100 amplifikatör ve MASS hoparlör üzerinde 4 mm banana fişler için sağlam bağlama direkleri vardır. Stereo amplifikatör güçlü bir 50wpc ve dahili DAC, audiophile kalitesidir.

Hepsi küçük kutulardan büyük bir ses performansı sağlıyor. Uyduları yaklaşık altı fit uzağa yerleştirdiğinizde harika stereo görüntüleme ve geniş bir odayı ayrıntılı sesle dolduran bir ses elde edersiniz.


İyi kalitede indirmeler veya yüksek çözünürlüklü rip'ler çaldığınızı varsayarsak, tizler net bir şekilde çalar, vokaller çok yönlü ses çıkarır ve bas hatları hızlı ve sıkıdır.

Eksik olan bir şey alt uç bas ve bu uydular, Monitor Audio'nun kendi MASS W200'ü gibi bir subwoofer'dan biraz yardım alarak gerçekten yapabilirler.

Ayrıca A100'ü bir çift Monitor Audio Studio 12 zemin standına bağlamayı denedik ve oldukça mutlu bir şekilde şarkı söylediklerini duymak bizi şaşırttı. 12'ler biraz daha fazla güç tercih ettiğinden eksik bas sorununu çözmedi, ancak kendi tam aralıklı hoparlörlerinizi kullanabileceğinizi kanıtlıyor.

Audio AirStream MA100'ü izleyin: Karar

Çevrimiçi çalma listelerinize telefonunuzdan erişebilen şık bir kablosuz hi-fi arıyorsanız, aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey vardır, ancak Monitor Audio MA100, iOS, Android, analog ve dijital cihazlar arasında kolaylıkla geçiş yapma esnekliğine sahiptir. ve her birinin hakkını verecek nitelik.

Audio AirStream MA100 çıkış tarihini izleyin: Şimdi çıktı

Monitor Audio AirStream MA100 fiyatı: £ 549