Close

Monster DNA Pro incelemesi

Monster DNA Pro, Amazon UK ile anlaşıyor Image 1/4

Monster DNA Pro incelemesi


Monster DNA Pro incelemesi
Resim 2/4

Monster DNA Pro incelemesi

Monster DNA Pro incelemesi
Resim 3/4

Monster DNA Pro incelemesi

Monster DNA Pro incelemesi
Resim 4/4

Monster DNA Pro incelemesi

Monster DNA Pro incelemesi

Monster'ın sonuncusu pahalı bir çift teneke kutu, ama paraya değer mi? Monster DNA Pro incelememizde öğrenin


Monster piyasadaki en iyi kulaklıklardan bazılarını yapıyor, ancak hiçbir zaman en ince tasarımları tercih etmedi.CanavarDNA Pro, şirketin atılgan yaklaşımına uyuyor, ancak önceki bazı modellerden daha şık bir his veriyor.

250 £ 'da, tüketicinin kulak üstü alanının orta üst kısmında bir yerdeler. Rekabet sıkıntısı çekmiyorlar, benzerlerini üstleniyorlar.BoseSessiz Konfor 3,Papağan Zik, veS&B P7. Ama bunu en iyileriyle karıştırabilirler mi? Hadi bulalım.

Monster DNA Pro: Boyutlandır ve inşa et

Monster DNA Pro, kesinlikle birinci sınıf bir kutu gibi hissediyor. Söylediğimiz gibi, incelik tam olarak Monster'ın ayırt edici özelliği değil ve bu kutular oldukça kalın. Ancak kulaklıkların artık çok daha şık görünmelerini sağlayan üçgen bir kasası var. Tasarım fikirleri ikiye bölebilir ama biz hayranız. Kesinlikle çok daha şık görünüyorlar.Beats ExecutiveveyaBeats Pro.

Çok iyi inşa edilmişler ve birkaç darbeye dayanacaklar. Ayrıca katlanırlar, böylece hiçbir şeye takılmadan bir çantaya kolayca sığarlar. Birlikte geldikleri taşıma çantası bile uygun şekilde lüks hissettiriyor.

Daha ucuz Monster DNA kulak üstü kulaklıklar bir dizi renkte (bazıları oldukça ürkütücü) gelirken, DNA Pro daha hafif mat siyah veya smokin beyazı (test ettiğimiz çift) olarak gelir.


Monster DNA Pro: Rahatlık

Monster DNA Pro'da bol miktarda yastıklama bulunur. Kulaklıklar, temelde dokunmaya karşı çok yumuşak olan sentetik bir malzeme olan 'yastık gibi yumuşak ses yalıtımlı yastıklarla' kaplanmıştır. Yine de uzun süreli dinledikten sonra kulaklarımızı biraz kızdırdılar. Çoğu kutunun böcek taşıyıcısı olduğunu bulduk. Yılın bu zamanında çok kötü değil, ama yazın geleceğini bilmeniz gereken bir şey.

Kafa bandı uzatsanız bile biraz aşağı bastırır ve bu bir süre sonra rahatsız edici olabilir.

Monster DNA Pro: Dayanıklılık

Dışı sert plastik ile bu çift çok dayanıklıdır, bu yüzden onları düşürme konusunda endişelenmenize gerek yok. Kafa bandı, birkaç yıl dayanacak kadar sağlam hissederken, en büyük kafalara uyacak kadar yeterli veriye sahiptir.

Kablo da dolaşmaz, bu da gerçek bir artı.


Monster DNA Pro: Ses kalitesi

Bu fiyat için beklediğiniz gibi ses kalitesi mükemmel.

Orta aralıkta bol miktarda kick var, tiz net ve bas, ne kadar tıknaz oldukları düşünüldüğünde beklediğimiz kadar olmasa da bir miktar güç sağlıyor.

Monster DNA Pro'nun Bluetooth'u yok - bunun için Monster DNA Pro Wireless için yaklaşık 100 £ ekstra para ödemeniz gerekecek, yıl sonunda piyasaya sürüldüklerinde - ancak birkaç harika özelliği var.

Gürültü engelleme teknolojisi kadar etkili olmayan ses yalıtımı yapıyorlar, ancak bunun tersi, pillere ihtiyaç duymamaları. Arka plan gürültüsünü engellemek için iyi bir iş çıkarırlar. Kaldırımı delen birinin yanından geçtiğinizi anlarsınız, ancak günlük şehir gürültüsü için iyidirler.

Müziğinizi başka bir kulaklık kullanıcısıyla da paylaşabilirsiniz. Monster DNA Pro'nun iki bağlantı noktası vardır, böylece başka bir çift kulaklık üzerinden papatya zinciri yapabilirsiniz. Her gün kullanmayacaksın, ama olması güzel.

Monster DNA Pro, kontrollere sahip ikinci bir kablo kutuya dahil edildiğinden eller serbest kiti olarak da ikiye katlanıyor.

Monster DNA Pro: Karar

Monster DNA Pro, çok iyi ses kalitesine sahip, iyi yapılmış bir kutu çiftidir. Biz de açısal tasarımın hayranlarıyız. B&W P3 ve Sennheiser HD558, paranızın karşılığını biraz daha fazla alabilir, ancak Monster DNA Pro, dikkate almaya değer sağlam bir çift.

Monster DNA Pro çıkış tarihi: Mayıs 2014

Monster DNA Pro fiyatı: 250 £