Close

Monster iSport Strive incelemesi

Monster iSport fırsatları Resim 1/4

Monster iSport Strive incelemesi


Monster iSport Strive incelemesi
Resim 2/4

Monster iSport Strive incelemesi

Monster iSport Strive incelemesi
Resim 3/4

Monster iSport Strive incelemesi

Monster iSport Strive incelemesi
Resim 4/4

Monster iSport Strive incelemesi

Monster iSport Strive incelemesi

Spor kulaklıklar ya iyi ses çıkarmaya ya da sabit durmaya eğilimlidir, ancak bu kulak içi her ikisini de yapabilir mi? Monster iSport Strive incelememizde öğrenin


Son zamanlarda, yeni Sol Republic Relays'den spora özel bir avuç kulaklık denedik veYurbuds-eDr Dre Powerbeats tarafından Beatsve Jaybird'ün Bluetooth Bluebuds X.

Monster iSport Strive, markanın giriş seviyesi kulak içi spor kulaklığıdır ve Universal'ı test ettik - tüm akıllı telefonlarla uyumlu - ancak Apple'a özgü bir tasarım da mevcuttur veya sıralı düğmeden 20 £ daha ucuza satın alabilirsiniz. bir mikrofon.

65 £ 'da rekabetçi fiyatlara sahipler, iyi tasarlanmışlar ve iyi görünüyorlar, ancak kaldırımları vururken iyi ses çıkarmayı ve yerinde kalmayı başarabilirler mi?

Monster iSport Strive: Boyutlandır ve inşa et

İSport Strive harika görünüyor ve parlak ama gösterişli olmayan mavi, mat siyah ve metal efektinin kombinasyonu, onları olduğundan daha pahalı gösteriyor.

Sıralı kontroller, pek çok spor telefonda bir hata olan çıngırdama yapmaz ve düz kablo neyse ki karışmaz.

Kutuda markalı küçük bir kasa ve iki farklı boyda kulak içi kulaklık var; Hepsi bir arada kulak tomurcuğu / kanca tasarımı sayesinde çok önemli olan küçük, orta ve büyük seçenekleriniz var.

Monster iSport Strive: Konfor

Tam bir kulak içi kulak tomurcuğunun kavraması olmadan iSport Strive, onları yerinde tutmak için silikon kulak kancasına güvenir. Farklı boyutları denemek için zaman ayırın, ancak kavrayan bir tane bulduğunuzda ne kadar güvende hissettiklerine şaşıracaksınız.

Kulak kanalımızın derinliklerine gömülü bir tomurcuğun olmaması başlangıçta garip görünüyor - kulaklıklar, kulağımızın içindeyken karşı oturuyormuş gibi hissediyor - ancak yarı açık tasarımın düşmeyeceğine güvendiğinizde Onları görmezden gelin.

Kabloyu üstümüze tutturacak bir klips olmadan, kulaklıkların koşarken çıkacağından endişeliydik, ancak kablo ve hat içi kontroller bir soruna neden olmayacak kadar hafif.


Monster iSport Strive: Dayanıklılık

Beklediğiniz gibi iSport Strive ter geçirmezdir ve o zamanlar bunun bir özellik olduğunu bilmiyor olsak da, makinede de yıkanabilir oldukları ortaya çıktı. Onları bu kadar sık ​​sıkma döngüsüne sokmanızı tavsiye etmiyoruz, ancak (bizim gibi) şort cebinizde olduklarını unutursanız, her şeyin kaybolmadığını bilmek yararlıdır.

Birkaç koşudan sonra test etmek zor olabilir, ancak kulaklıklara ter girdiğinde herhangi bir çatırtı yaşamadık. Yarı açık tasarım, kulak içi tasarıma göre biraz daha fazla terlemeye izin veriyor, ancak testlerimizde görünürde bir hasar olmadı.

Monster iSport Strive: Ses kalitesi

İSport Strive'ın yarı açık tasarımı, içeri bol miktarda gürültü sağlar; trafiği duymak ve egzersiz yaparken çevrenizdeki dünyanın daha fazla farkında olmak için harika, ancak beynin tıkırdayan bas hatlarını istiyorsanız o kadar iyi değil.

Bununla birlikte, ses kalitesi, etkileyici bir şekilde büyük bir açık performans ve özellikle orta aralıkta harika ayrıntılarla mükemmel kalır. Bas performansı düşüyor - daha fazla vuruş istiyorsanız, 129,99 sterlinlik gürültüyü izole eden Monster iSport Victory'yi deneyin - ancak fiyatına Strive bizi çok eğlendirdi.

Spor salonundaki borulu tekno cürufu bastırmak için bol miktarda ses var, ancak çok yüksek sesle bastırın ve işler biraz tiz ses çıkarmaya başlayabilir. Bir PB'yi (veya başka bir şeyi) parçaladığınızda sorun olmaz, ancak günlük işe giderken sizi ve çevrenizdekileri kızdırmaya başlayabilirler.

Monster iSport Strive: Karar

Monster iSport Strive, harika bir çift spor kulaklıktır. Kulak kancası tasarımı ve hafif kablo, aktivite ne olursa olsun, işin çoğunu bir kulak içi tomurcuğa ihtiyaç duymadan yerinde tutan harika bir iş çıkarır. Aynı zamanda birçok benzer tasarımdan daha ucuzdurlar, ancak daha iyi yapım kalitesi ve daha uzun bir ömür beklentisi sunarlar.

Kasıtlı olarak yarı açık tasarım, güçlü bir bas ağırlıklı ses arayanlara uymaz, ancak bir baloncuğa hapsolmuş gibi hissetmeden mükemmel genel ses kalitesi isteyen herhangi bir yol koşucusu için idealdir.

Monster iSport Strive: Çıktı

Monster iSport Strive: 59,95 £