Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Mophie Powerstation Wireless XL ve Choetech T511: Hangi kablosuz şarj cihazını satın almalısınız?

Mophie Powerstation Wireless XL ve Choetech T511: Hangi kablosuz şarj cihazını satın almalısınız?

Bizim gibiyseniz ve telefonunuzun endişe verici bir düzenlilikle gücünün bittiğini görüyorsanız, ciddi bir şekilde bir değişiklik düşünmeye değer. bulmak için pek çok test yaptık.en iyi kablosuz şarj cihazlarıve bugün Mophie Powerstation Wireless XL ve Choetech T511'i karşılaştırıyoruz.


Kablosuz şarj üst düzey, fütüristik bir özellik gibi görünse de, akıllı telefonlar bir süredir fişe takılmadan şarj olabiliyor. Qi kablosuz şarj standardı sayesinde, 2021'deki hemen hemen her büyük akıllı telefon kablosuz şarj içerir.

Eğer birSamsung Galaxy S21veyaiPhone 12, sadece bir kablosuz şarj pedi alarak kablosuz şarja anında erişebilirsiniz. Kelimenin tam anlamıyla bu kadar basit. Masanızı kablolarla karıştırmaktan ve hatta şarj kablonuzu bir daha yanınızda getirmekten endişelenmenize gerek yok.

Mophie'nin Powerstation Wireless XL ve Choetech'in T511'i arasındaki karşılaştırmaya geçelim.

Bugünün en iyi Mophie Powerstation XL fırsatları İndirimli Fiyat Mophie powerstation XL -... Amazon Prime 23,49 $ $19.99 İndirimli Fiyatı GörüntüleMophie Powerstation XL... Walmart 69,95 dolar 27.64 $ Görünümİndirimli fiyatpowerstation PD XL (Siyah) Görünmez KALKAN $ 79.95 39,95 dolar Görünüm powerstation XL 10000 - Gül... Verizon Kablosuz 69,99 $ GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruzBugünün en iyi Choetech T511 fırsatları 8 Amazon müşteri incelemesi ☆☆☆☆☆ Benzer Amazon ABD Amazonlarını Görüntüle Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Mophie Powerstation Wireless XL ve Choetech T511


(Resim kredisi: Mophie)

Mophie Powerstation Wireless XL ve Choetech T511: Özellikler

Unutulmaması gereken ilk şey, Mophie ve Choetech'in temel bir şekilde farklılık gösterdiğidir: Mohpie'nin Wireless XL'si tam da bu, tamamen kablosuz, Choetech'in T511'inin tamamının çalışması için duvara takılması gerekiyor. Hareket halinde olmak ve kablosuz olarak şarj olmak istiyorsanız, daha fazlasını okumanıza gerek yok.

10.000 mAh pil sayesinde Mophie's Powerstation, Qi özellikli olması dışında diğer tüm taşınabilir şarj pilleri gibi çalışır; bu, akıllı telefonunuzu pil takımına yerleştirip şarj etmeye başlayabileceğiniz anlamına gelir. Bu gerçekten güzel bir özellik ve çok takdir etmeye başladığımız bir özellik.


Bir diğer önemli fark: Choetech'in şarj cihazı iPhone'lara 7.5W ve Samsung'lara ve diğer her şeye 10W güç sağlarken, Mophie'nin 5W gücüyle derecelendirildi ve Choetech'in cihazınızı şarj etmek için genel olarak daha hızlı olmasını sağlıyor. Bir duvar prizinden güç sağladığı göz önüne alındığında bunu bekleyebilirsiniz, ancak yine de kayda değer.

Bu farklılıkların yanı sıra – Mophie daha taşınabilir, Choetech biraz daha güçlü – ikisi de ideal kablosuz şarj cihazlarıdır.


Mophie Powerstation Wireless XL ve Choetech T511

(İmaj kredisi: Choetech)

Mophie Powerstation Wireless XL ve Choetech T511: Tasarım

Mophie'nin teklifi, taşınabilir bir şarj parçasına çok benziyor çünkü, işte bu. Hiçbir gösteriş veya heyecan yoktur, yalnızca kablosuz şarjını tamamlamak için USB-A ve USB-C bağlantı noktalarına sahip sağlam bir dikdörtgen ve genel şarj seviyelerini gösteren bir aydınlatma şeridi vardır.

Öte yandan Cloetech'ler gerçekten iyi tasarlanmış ve düşünülmüş: küçük kare şarj diski arka plana sorunsuz bir şekilde uyuyor ve çoğunlukla akıllı telefonunuz tarafından kaplanıyor, özellikle de daha büyük bir modeliniz varsa.iPhone 12 Pro Maks.

Sonuç olarak, seçiminiz cihazla ne yapmak istediğinize göre yönlendirilmelidir: çoğunlukla masa tabanlıysanız, Choetech'inki bariz seçimdir; Hareket halinde olmayı planlıyorsanız, Mophie's en iyisidir ve hareket halindeyken çok fazla güç sunar.


Mophie Powerstation Wireless XL ve Choetech T511

(Resim kredisi: Mophie)

Mophie Powerstation Wireless XL ve Choetech T511: En iyisi hangisi?

Bu iki model arasında seçim yapmak, çok farklı şeyler sundukları için nispeten kolaydır. Birçok yönden birbirlerini tamamlarlar: Ofisiniz için Cloetech'i ve seyahatleriniz için Mophie'yi alabilir, gittiğiniz her yerde kablosuz şarjın keyfini çıkarabilirsiniz.

Seçmek zorunda kalsaydık, hareket halindeyken ek şarj özellikleri nedeniyle Mophie'yi seçerdik; Her zaman yanınızda 10.000 mAh pil olması, dizüstü bilgisayarınız, akıllı telefonunuz veya tabletiniz azalmaya başladığında, özellikle de seyahat tekrar açılmaya başladığında çok faydalıdır.

Ancak aynı zamanda, Mophie'nin maliyeti, daha fazla özellik için de olsa, Choetech'in maliyetinin yaklaşık iki katıdır. Bir masa üzerinde oturuyorsanız veya bir gecede şarj etmek istiyorsanız, Chloetech's gerçekten iyi, gösterişsiz bir seçimdir.

Günümüzün en iyi Mophie Charge Stream Powerstation Wireless XL fırsatları 33 Amazon müşteri incelemesi ☆☆☆☆☆ İndirimli Fiyat mophie Charge Stream... Amazon Prime $119,95 $29,95 İndirimli Fiyatı GörüntüleMophie PSWRLXL10KBK Şarj... Walmart 109,95 dolar 37.69 $ Görünüm mophie powerstation kablosuz... elma $ 99.95 Görünüm şarj akışı güç istasyonu... Görünmez KALKAN $ 99.95 GörünümEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruzBugünün en iyi Choetech T511 fırsatları 8 Amazon müşteri incelemesi ☆☆☆☆☆ Benzer Amazon ABD Amazonlarını Görüntüle Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz