Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Mophie kablosuz şarj tabanı VS Belkin Boost Up kablosuz ped

Mophie kablosuz şarj tabanı VS Belkin Boost Up kablosuz ped

Kablosuz şarj pedleri, neredeyse tüm büyük akıllı telefon üreticilerinin yeni telefonlarına kablosuz şarjı dahil etmesiyle artık ana akım bir üründür. Bu, kaçınılmaz olarak piyasaya çıkan Qi kablosuz şarj pedlerinin miktarında büyük bir patlamaya yol açtı.


Yine de tüm kablosuz şarj pedleri eşit üretilmemiştir. Burada, önde gelen iki kablosuz şarj cihazı üreticisini, Mophie ve Belkin'i, aynı fiyatlı pedleri bir dizi önemli performans kriterinde kafa kafaya çarpışan birbirleriyle karşılaştırdık.

Mophie kablosuz şarj tabanı

Mophie kablosuz şarj tabanı VS Belkin Boost Up kablosuz ped

Tasarım:Mophie’nin şarj cihazı çoğunlukla kauçuk kaplıdır, bu nedenle masa üstünde kavrayıcıdır. Belkin'den daha küçük bir çapa sahip olduğundan daha büyük telefonlar çıkıntı yapıyor. Pratikte, hangi matı seçerseniz seçin, telefonunuzun çarpmasını önlemek için yer bırakmak isteyeceksiniz.

****


Güç adaptörü:Mophie’nin tabanının yuvarlak bir dış kenarı vardır. Kablo, girintili bir bağlantı noktasına girer ve paspasın kenarında düz bir yüzeye sahiptir. Belkin'den farklı olarak, kablo fişin altından geçer. Üssün ön tarafındaki ışık muhtemelen daha sağduyulu, ancak görülmesi biraz daha zor.

***


Değer:Dış görünümlerinin ötesinde, iki paspas aynı fiyat etiketi ile çok benzerdir, bu nedenle kolaylık için ödeme yapmak istiyorsanız hepsi birbirine bağlıdır. Ancak, bu paspasın boyutu 5,5 inçten büyük ekrana sahip telefonlar için biraz muhafazakar.

***


Doluyor:Qi standardı 5W şarj gücüdür, ancak bu pedlerin ikisi de yalnızca iPhone 8 / X için 7,5 W sağlar. Qi uyumlu herhangi bir şey, daha düşük aralıkta her iki ped ile çalışacaktır. Bir iPhone X, bu pedden üç buçuk saat içinde% 0'dan% 100'e çıkıyor.

****

KARAR

İPhone'lar için de daha hızlı şarj olmasının yanı sıra masa başında harika olan daha küçük boyuttan etkilendik. 7.5W maksimum şarj hızını iyileştirdik, bu o kadar hızlı değil ve ayrıca kablonun fişin altına nasıl girdiği, ki bu çok zor.


Günümüzün en iyi mophie Kablosuz Şarj Üssü fırsatları 3 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat Mophie Şarj Üssü Walmart59,95 ABD doları 32,87 ABD doları Görünümmophie Kablosuz Şarj ... Ofis Deposu49,95 ABD doları GörünümBenzer Amazon US Amazon'u Görüntüleyin Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Belkin Boost Up kablosuz ped

Mophie kablosuz şarj tabanı VS Belkin Boost Up kablosuz ped

Tasarım:Boost Up'a bir göz atarsanız, bunu bir fincan tabağıyla karıştırabilirsiniz. Gövdesi alttan biraz daha geniştir, telefonunuz için üstte kavrayıcı bir lastik halka ve altta kaymayı durdurmak için aynı malzeme bulunur. Daha büyük telefonlar için harika.

****

Güç adaptörü:Pedin kenarının altında, şebeke kablosunu bağlamak için küçük bir boşluk vardır. Fişin üst kısmına bağlanmak, düşük duvar prizi ile sorun yaşamayacağınız anlamına gelir. Jantın yanında, üstte iğne deliği büyüklüğünde bir ışık yalnızca güç aktarılırken yanar.

*****

Değer:Endüktif şarjın rahatlığı bir prim taşır: çoğu telefonun ya bir adaptörle birlikte geldikleri hızlı şarj seçeneği vardır ya da daha hızlı şarj etmek için yaklaşık 20 £ 'a satın alabilirsiniz. Kuşkusuz çok daha az havalı.

***

Doluyor:Bu, bir iPhone X'i Mophie ile şarj etmek için aynı süreyi aldı, ancak yine iyi çalıştı. Kablosuz gücün nasıl çalıştığının bir işareti olarak, kablolu 5W iPhone adaptöründen sadece biraz daha hızlıdırlar, beklediğiniz% 50 daha hızlı değildir.

****

KARAR

Bu şarj cihazının daha büyük telefonları nasıl işlediğinin yanı sıra üst konumdaki fiş girişi ve süper hızlı iPhone şarjından etkilendik. Oldukça yüksek olan fiyatı ve diğer akıllı telefon markaları için genel şarj hızını iyileştirdik.

Günün en iyi Belkin Boost Up 7.5W Kablosuz Şarj Pedi fiyatları 457 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat Belkin Kablosuz Şarj Cihazı Amazon Prime $ 39.99 $ 22.43 Belkin'i Görüntüle F7U027DRWHT Indoor ... Amazon $ 59.99 İncele En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz
  • Apple HomePod incelemesi