Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Smyths, GAME ve Amazon'da daha fazla PS5 stoku yolda

Smyths, GAME ve Amazon'da daha fazla PS5 stoku yolda

Sony bunlarla oynamıyorMart PS5 stokları, bölgelerdeki perakendecilerin piyasaya sürdüğüPS5Şimdiye kadar ayın her haftası envanter ve daha fazlası var! Bir avuç İngiliz perakendeci bu hafta ve önümüzdeki hafta daha fazla PS5 hissesi düşürmeye hazırlanıyor, bu yüzden kimin neyi ne zaman yaptığına bakalım.


İngiltere dışındaki oyuncular için, bu sabah Amazon UK PS5 stokunun (dakikalar içinde tükendi) hemen ardından gelmesi,Amazon ABD PS5 hisse senedi düşüşüyarın için ayarla; PS5 bölge kilitli değildir, bu nedenle uluslararası gönderi yapan perakendeciler, nakliye komisyoncuları veya yurtdışında size yardımcı olacak arkadaşlar ve aile bulursanız, seçeneklerinizi önemli ölçüde açacaksınız.

Amazon İngiltere ile birlikte ShopTo, bu sabahki AO ile dün PS5 stokunun tetiğini çekti. Birden fazla PS5 stok takip hesabına göre, Smyths Toys sıradaPS5Stok Uyarısıİngiltereolası bir aday olarak yarın, 18 Mart Perşembe öneriyor. Amazon UK PS5 stokunda olduğu gibi, Smyths Toys'un PS5 sayfalarının yarın sabah 08:00 / 9AM civarında yayınlanması bekleniyor.

Gelecek hafta, GAME'in daha fazla stok almak için uçtuğu bir PS5 kapmak için başka bir değişiklik sunuyor.Ps5Instantstok takipçisi Aynı hesap, John Lewis'in de bir PS5 stokunun olacağını tahmin ediyor, bu nedenle 22 Mart Pazartesi gününden itibaren her şey hazır olacak. Amazon İngiltere'nin PS5 stok düşüşünü kaçıranlar, ertesi hafta perakendecide tekrar deneyebilir, Nisan ayının ilk haftasında yayınlanacak başka bir envanter yüküyle.

Bu arada,Currys PS5 Öncelikli Geçişİngiltere'deki oyunculara, oyun için kullanılan BOX'a benzer bir oylama sistemiyle PS5 almanın alternatif bir yolunu sunuyor.Xbox Serisi Xstoklar.Sony benzer bir şey yapıyorMüşterilere PS5'i doğrudan satın alma ve çevrimiçi kuyrukların ve çöken web sitelerinin karmaşasından kaçınma şansı veren e-posta haberleriyle.


Her iki konsolun stokları hakkındaki güncellemeleri şu adresten takip edebilirsiniz:PS5 stok takipçisiveXbox Series X stok takipçisi, yaklaşan indirimler hakkında bilgi ve İngiltere, ABD ve Avustralya'daki perakendeci web sitelerine bağlantılar içeren.

Bugünün en iyi Sony PlayStation 5 DualSense Kablosuz Denetleyici fırsatlarıSony PS5 DualSense Kablosuz... monokowell 64.99 $ GörünümPlayStation DualSense... Amazon Prime 69 $ Görünüm Playstation DualSense... Amazon Prime 69 $ GörünümSony DualSense Kablosuz... QVC $ 89.96 GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz