Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Noel'i kurtarmak için daha fazla PS5 stoğu yolda!

Noel'i kurtarmak için daha fazla PS5 stoğu yolda!

Geçtiğimiz iki hafta içinde, yeni nesil konsolların çıkışını yaptıklarını gördük ve hemPS5veXbox Series Xhızlı tükendi! Ancak, Sony'nin daha fazla konsolun yolda olacağına söz verdiği bir Noel mucizesi için hala umut var.


PS5 ön siparişleri bir fiyaskoydu ve Sony'ninözür dilemekhayranlara. Bu takdir edilse de, Sony patronu olduğunda işler bir anlığına kasvetli görünüyordu.Jim Ryan hayranlarına söylediPS5 lansman gününde eli boş bırakılabileceklerini söyledi.

Bakabileceğimiz haberlerle çiftaylık Xbox açığıiçine dökülmekgelecek yılÖn sipariş vermemiş olsaydınız yeni nesil bir sistemi ele geçirme şansı dakika geçtikçe azalıyordu. Ancak Jim Ryan, lansman günü stoğunu kaçırmış olsanız bile bir PS5 satın alabileceğiniz haberiyle Noel'i kurtarıyor.

  • PS5 nereden alınır: PlayStation 5 hisse senedi kılavuzu
  • PS5 sorunları: PlayStation 5 çökmelerinden PS5 hatalarına - bilinen tüm başlatma sorunlarını nasıl çözeceğiniz aşağıda açıklanmıştır
  • iPhone 13 hayallerimizin yükseltmesini alıyor

İle konuşmakBBCRyan, 'Noel öncesi ve sonrasında' daha fazla PS5 hissesi sözü verdi ve Sony'nin aldığı ön siparişlerin hacmi karşısında 'hayrete düştüğünü' sözlerine ekledi.

Bu zor ortamda daha fazla PS5 yapıyoruz ve ardından o lansmanda PS4'ler yaptık. İnsanlar lansman sırasında bulamazlarsa, bunun için çok üzgünüz ve özür dileriz.


Noel'den önce ve sonra piyasaya önemli miktarda malzeme sağlamak için gerçekten çok çalıştığımızdan emin olabilirler.

Bu, [PS4'ten] daha büyük bir lansman olacak. Ve bence içinde bulunduğumuz koşullar göz önüne alındığında, bu sessizce gurur duyabileceğimiz bir şey. ''

Microsoft'un tedarikçilerden daha fazla birim alabileceği şüpheli görünüyor, ancak perakendeciler Black Friday için stoklarını tutuyor olabilir.Best Buy'ın Kara Cuma reklamıstok yenilenmesini öneriyor.


O yüzden henüz bu PS5'i Noel listenizden çıkarmayın! Listemizi kontrol ettiğinizden emin olun.PS5 oyunlarıveXbox Series X oyunlarıböylece nihayet elinize aldığınızda konsolunuzda başlatmanız gereken bir şey var.

Bugünün en iyi Sony PlayStation 5 fırsatları Benzer Amazon ABD Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Kaynak:BBC