Close
  • Ana
  • /
  • Bisiklet Sürmek
  • /
  • Bir postacı çantasından daha fazlası: Chrome Industries Citizen, şehir içi bisikletçiler için en iyi askı çantasıdır

Bir postacı çantasından daha fazlası: Chrome Industries Citizen, şehir içi bisikletçiler için en iyi askı çantasıdır

Yeni Chrome Industries Citizen postacı çantanızı teslim aldıktan sonra fark edeceğiniz ilk şey, ne kadar sağlam ve ferah olduğu.en iyi bisiklet çantalarıBirçok şekil ve boyutta gelir ancak postacı çantalar her zaman en sevilen türlerden biri olmuştur çünkü havalı görünürler ve tüm bisikletli postacılar da onları kullanır (bu nedenle adı).


• Citizen postacı çantasını doğrudan Chrome Industries'den satın alın

Kurye çantalarının bisiklet teslimatı yapan kişiler arasında bu kadar popüler olmasının temel nedeni, çantayı omuzlarının etrafında sallayarak çantanın içindekilere kolayca erişebilmeleridir. Bu, Chrome Citizen için de geçerli, ancak bir adım daha ileri gidiyor: omuz askısındaki emniyet kemeri tarzı tokayı kullanarak, sırtınızın çantasını göz açıp kapayıncaya kadar götürebilirsiniz. Tokanın şişe açacağı olarak da çalıştığını söylemiş miydim?

Chrome Industries Citizen postacı çantası

Aynı zamanda şişe açacağı işlevi gören ikonik hızlı açılan toka


(Resim kredisi: Chrome Industries)

Chrome Industries Citizen postacı çantasını neden satın almalısınız?

Citizen postacı çantasıChrome Industries'i yapan çanta. Şehirli bisikletçiler arasında o kadar popülerdi - ve hala da öyle ki, ilk birkaç koşunun tamamı raflardan tam anlamıyla uçtu. Şimdi, 25 yıl sonra, Citizen hala her zaman olduğu kadar iyidir, ancak doğal olarak, başlangıçta tasarlandığından bu yana bazı yükseltmeler aldı.

Geriye, hava koşullarına dayanıklı tente astarı ve dayanıklı naylon kabuk gibi çantayı oluşturmak için kullanılan yüksek kaliteli malzemeler kaldı. Aslında, Vatandaş o kadar su geçirmez ve kalındır ki, bir dondurucu torbası olarak ikiye katlanır: torbaya bir torba buz ve bazı içecekler bırakın ve onları uzun süre serin tutacaktır (sonsuza dek değil) .


• Citizen postacı çantasını doğrudan Chrome Industries'den satın alın

Doğal olarak, Chrome Citizen'da soğuk içeceklerden başka şeyler de taşıyabilirsiniz. Örneğin, çanta 15 inçlik bir Macbook Pro'yu barındıracak kadar büyüktür ve ayrı bir dizüstü bilgisayar bölmesi olmamasına rağmen, ana bölmede cırt cırtlı bir ayırıcı vardır, böylece ıslak ve kuru malzemeleri ayrı ayrı tutabilirsiniz. dilek. Sonuç olarak, tüm eşyalarınız, şişeleriniz, brolileriniz, ayakkabılarınız, dizüstü bilgisayarlarınız ve diğer şeyleriniz için 24 litrelik depolama alanı vardır.


Chrome Industries Citizen postacı çantası

Yeni süper akıllı donanma renk grubu, Chrome Citizen'ın 25. yıl dönümü için piyasaya sürüldü

(Resim kredisi: Chrome Industries)

Ön tarafta, cırt cırtlı kapağın altında bir sürü küçük cep ve küçük değerli eşyaları saklamak için bir fermuarlı bölme bulacaksınız. Kalem ceplerini oldukça kullanışsız buluyorum - bu tür kalemleri kim saklar? - ama sanırım bulmaları daha kolay ve kendi ceplerinde ana bölmeden daha güvenli. Askı kayışında, küçük eşyaları takmak için papatya dizimi dağ döngüleri vardır.bisiklet ön ışığı.

Ve Citizen postacı çantasının bisiklet sürerken takılması gerektiği içinen iyi bisikletlerve sele üzerindeyken güvenlik ana endişeniz olması gerektiğinden, çantada bazı yansıtıcı kayışlar da vardır, böylece sürücüler, diğer bisikletliler ve yayalar sizi her türlü aydınlatma koşulunda daha iyi görebilir. Hala almalısınbisiklet kaskıve birbisiklet arka lambası, rağmen.


Bulunduğunuz yere göre bugünün en iyi bisiklet çantası fırsatları Altura Men's Sector 30, Black Altura Sector 30 Amazon $ 100,04 GörüntüleTüm fiyatları görünKuzey Yüzü Keşfedin ...North Face Fusebox Sırt Çantası S'yi KeşfedinBackcountry.com89 $ Görünüm Tüm fiyatları görünBrooks İngiltere - Dalston ...Brooks İngiltere Dalston Tex NaylonBay Porter US & CA110 $ Görünüm Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Osprey Paketleri Talon 22 Erkek ... Osprey Talon 22 Amazon $ 119.95 $ 88.76 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Ortlieb Banliyö-Sırt Çantası Şehir ...Ortlieb Banliyö Sırt Çantası ŞehriREI.com175 $ 129,73 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz