Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Moto E4 Plus incelemesi: gerçekten büyük bir batarya ile bir bütçe pazarlığı

Moto E4 Plus incelemesi: gerçekten büyük bir batarya ile bir bütçe pazarlığı

Motorola Moto E4 Plus fırsatları147 Walmart müşteri yorumlarıMotorola E4 Plus Cep Telefonları ... Amazon Prime 119 $ Görüntüle Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz.

Moto E4 Plus, büyük ölçüde başarılı ve son derece ucuz Moto E4'ü alır ve ona daha büyük bir pil bağlar. Elektrik prizinden uzakta dolaşmaya yatkınsanız, bu son derece uzun pil ömrü E4 Plus'ı çok cazip hale getirir. Yine de yapmazsanız, daha güçlü ve yalnızca biraz daha pahalı olan Moto G5'i tercih edebilirsiniz.

Moto E4 Plus incelemesi: tasarım

Moto bir süre için tasarım mojo'sunu kaybetti - E3 oldukça korkunçtu - ama yeniden keşfetti: Moto E4 Plus, aslında olduğundan çok daha pahalı hissettiren iyi görünümlü bir telefon, en azından parmak izi olduğu için değil Birçok bütçe cihazının olmadığı tarayıcı.

Konforlu bir şekilde kavisli arkası olan tamamen metal bir kabuk vardır, ancak ödünleşim ağırlıktır: 200 gramın biraz altında, benzer büyüklükteki rakiplerden önemli ölçüde daha ağırdır. Daha büyük bir pilin varlığı, 9,6 mm kalınlığıyla daha kalın olduğu anlamına da gelir. Karşılaştırıldığında, E4 9,3 mm'dir ve 151 g ağırlığındadır.

MicroSD ve SIM yuvaları kasanın içindedir ve zahmetlidir.


Moto E4 Plus incelemesi: özellikler ve kullanılabilirlik

Moto E4 Plus incelemesi

Buradaki en belirgin kesik köşe ekrandır: 4K, 2K ve hatta 1080p'yi unutun. Bu, 5.5 inçlik bir ekranda çok düşük çözünürlüklü hissettiren 720p ile eski usulü tekmeliyor. Piksel yoğunluğu 267 ppi, bu da çok rahatsız edici olmadığı anlamına geliyor. Ancak birçok 1080p Moto cihazla karşılaştırıldığında farkı göreceksiniz. Bunun tersi, 720p ekranların daha az güç çekmesidir.


Kamera 13 MP'dir, ancak 720p video kaydı ile sınırlandırılırsınız ve diğer bazı cihazların gee-whiz özelliklerinden bazılarına sahip değildir. F / 2.0 diyafram açıklığı kağıt üzerinde çok yüksek görünüyor, ancak pratikte G4 Plus düşük ışıkta kabul edilebilir derecede iyi başa çıkıyor; normal ışık koşullarındaki fotoğraflar iyi renk ve netlikle iyidir. Ön sensör 5MP'dir.

Yazılım, Android 7.1.1 Nougat'tır, ancak bir Oreo güncellemesi planlanmamaktadır. Diğer Motoslar gibi, el fenerini bir karate pirzolası ile açmanızı veya kamerayı başlatmak için telefonu çevirmenizi sağlayan Moto Actions'a sahip olursunuz. Eğlenceliler.


Moto E4 Plus incelemesi: performans

Pil ömrü burada en büyük satıştır: Büyük 5.000 mAh pilden iki tam günlük ortalama kullanım beklemelisiniz ve gerçekten vurursanız yine de yaklaşık bir buçuk gün elde edeceksiniz. Bu, onu özellikle seyahat ve açık hava etkinlikleri için çok uygun kılar. Kablosuz şarjı desteklemez ancak hızlı şarjı destekler.

Uzun ömürlülüğün nedeni, pilin çok fazla çalıştırılmamasıdır: 2K veya 4K ekran kullanma konusunda endişelenmenize gerek yoktur ve işlemci görece düşük güçlüdür. Nokia 3'tekine benzer bir MediaTek MT6737'dir ve Moto'da daha iyi optimize edilmiş olsa da bir güç merkezi değildir. Yine de 3 GB RAM ile çoğu şeyle iyi başa çıkıyor, ancak bir oyuncuysanız bu muhtemelen sizin için doğru telefon değil.

Moto E4 Plus incelemesi: karar

Moto E4 Plus incelemesi

Hayat iğrenç, acımasız ve kısadır, ancak buradaki pil öyle değil: Bir şarjdan iki gün sonra, bütçeyi bırakın herhangi bir telefonda olağanüstüdür. Ödün verilmiş olan ekrandadır, bu mükemmel değildir ve çığlık atan olmayan işlemci ve bu kadar büyük bir pili telefona sokmak onu çoğundan biraz daha ağır hale getirir. Yine de E4 Plus, özellikle elektrik prizlerinden uzakta dolaşan serbest menzil türleri için iyi olan sağlam bir akıllı telefon.