Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Moto X ve Nexus 6 fiyatları Moto satışında düştü

Moto X ve Nexus 6 fiyatları Moto satışında düştü

Eğer arıyorsanızyeni telefon, Motorola'nın satışı kontrol edilmeye değer. Yeni bir üfleyicide yüzlerce tasarruf edebilirsiniz.

Giriş seviyesiMoto X166 sterlin normal fiyatından düşmüştür. Şimdi sadece 229 sterline mal oluyor. 32GB modeline bir adım atmak istiyorsanız, size yine de oldukça makul bir 269 sterlin getirecektir. Yine, bu normalden 166 £ daha ucuz.

Ancak fiyatını düşüren sadece Moto X değil.Nexus 6ayrıca satışın bir parçasıdır. 32GB'lık versiyon size 399 £ (479 £ 'dan düşük), 64GB ise 469 £ (549 £' dan düşük) tutacak.

Pazarlık etmek.


Satış şu anda başladı ve 30 Haziran gece yarısından bir saniye öncesine kadar devam ediyor. Ancak hisse senetlerinin bu kadar uzun sürüp sürmeyeceği ise başka bir konu.

Bütün bunlar söylenti ateşini körükler. Motorola'nın çalışmalarda başka bir Moto X'e sahip olduğu söyleniyor, bu bir parmak izi tarayıcı ve geliştirilmiş kamera ile. Bununla birlikte, mevcut Moto X ile neredeyse aynı göründüğü söyleniyor, bu yüzden radikal bir yeni tasarım beklemeyin. Moto Maker programının da bir geri dönüş yapması düşünülüyor, böylece isterseniz telefonunuza tahta bir geri verebileceksiniz.


Motorola geçen ay bir satış daha yaptı, ancak bu sadece 48 saat sürdü. Yeterince eski stoğu temizlememiş olabilir ve yeni Moto X geldiğinde rafları boşaltmak istiyor olabilir. Gerçi bu şu anda sadece spekülasyon.

Son satış, muhabirinizin bir Moto X için ponponlu kalmasından sadece bir hafta sonra başladı. Bu biraz can sıkıcıydı. En son ne zaman olduNexus 4Google, son zamanlarda tam fiyat ödeyenlere bir indirim teklif etti. Ancak Motorola'nın böyle bir anlaşması yok.


Şimdi neden kılavuzumuza göz atmıyorsunuz?en iyi akıllı telefonlar?