Close

Motorola Edge yedekleri sızdırıldı

Dört yeni kod adıMotorola'nınEdge cihazları, kameralarıyla ilgili ayrıntılarla birlikte çevrimiçi olarak sızdırıldı. Edge ve Edge+ cihazları ilk olarak 2020'de piyasaya sürüldü ve ABD'de hala satıştayken artık İngiltere web sitesinde listelenmiyor.


Yeniakıllı telefonlarBerlin, Berlin NA, Sierra ve Kyoto olarak adlandırılmıştır, ancak bunlar büyük olasılıkla nihai ürün adlarından ziyade geliştirme aşamasındaki kod adlarıdır. İsimler başlangıçta kullanıcıdan gelen bir Twitter gönderisinde göründü@evleaks2021 için aksi takdirde bulanık ürünler listesinde.

Alman haber sitesiTeknolojik Haberlerbu telefonlarda bulunan özellik sayesinde kamera birimleri hakkında da bilgi edinmeyi başarmıştır. Edge'in yerini alacağı düşünülen Berlin telefonu, 8MP telefoto, Makro işlevli 16MP geniş açı ve 32MP ön kameranın yanı sıra 108MP ana kameraya sahip olacak.

Edge'in Kuzey Amerika versiyonu olduğu düşünülen Berlin NA, daha düşük çözünürlüklü 2MP telefoto ve 8MP ultra geniş kameraya sahip olacak. Bu muhtemelen son derece rekabetçi ABD pazarına uyacak bir fiyat elde etmek içindir.

Edge'in hafif bir sürümü olduğu düşünülen Kyoto modeliyle ilgili ayrıntılar geçen hafta yayınlandı. Kuzey Amerika Berlin gibi, 2MP telefoto ve 8MP ultra genişliğe sahiptir. Ön kameranın da daha düşük bir 16MP olması mümkündür.


Son telefon olan Sierra – olası bir Edge+ yedeği – teknik özellikler açısından gizemini koruyor. Bununla birlikte, bunların en azından Berlin baskısına uyması ve muhtemelen ekstra bir şey sunması muhtemeldir.