Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Motorola Moto G30 ve G10, nefes kesen ucuza BÜYÜK Android özellikleri sunuyor

Motorola Moto G30 ve G10, nefes kesen ucuza BÜYÜK Android özellikleri sunuyor

Motorola, 10. nesil Moto G serisini başlatmak için iki yeni giriş seviyesi telefonu piyasaya sürdü: Motorola Moto G30 ve Motorola Moto G10, her ikisi de 22 Şubat'tan itibaren İngiltere ve Avrupa'ya iniyor ve her biri müthiş bir değer sunuyor. Motorola G30 ve Motorola G10, 6,5 inç 720p ekrana, NFC bağlantısına, 5.000 mAh pillere sahip ve yalnızca Motorola'nın çekebileceği türden güzel bir görünüme sahip.


Bu bütçeyi zorlayan fiyatlar ile, cihazların mümkün olduğunca ucuz olma saf arayışında teknik özelliklerden vazgeçmesini beklersiniz - yani, yanılıyorsunuz. Daha iyi özelliklere sahip Motorola Moto G30, 15W hızlı şarj ve ayrıca paranızın karşılığını şaşırtıcı derecede iyi olan 90Hz yenileme hızı içerir.

Hızlı yenileme oranları bu yıl daha yaygın hale geldi ve yalnızca markaların amiral gemileri yerine daha geniş bir cihaz yelpazesine damladı. GibiOnePlus Nord N10 5G90Hz yenileme hızıyla Pingtwitter'ün radarına giren; bu arada, OnePlus Nord N1 5G biryepyeni bütçe modelisüper hızlı bir yenileme hızıyla övünebilir; ne yazık ki öyle görünüyormükemmel orta menzilli, Samsung Galaxy A52, Samsung bunu yakın zamanda artırmayı seçmedikçe 90Hz yenileme hızı almayacakkapsamaGalaxy A52'nin lansman tarihi.

  • Sonos, 9 Mart etkinliğini onayladı: Bluetooth hoparlör veya gürültü önleyici kulaklıklar mı geliyor?
  • Philips Hue, bankayı kırmayacak akıllı aydınlatma için Wyze Bulb Color tarafından gölgede bırakıldı
  • Google Pixel fotoğraf avantajları diğer Android telefonlara gidiyor - ancak ödemeniz gerekiyor

Moto G30'un 720p ekranı biraz cansız gibi görünse de – genel özellikleri açısından daha geniş bir bağlamda ele alındığında – kabul edilebilir bir takas gibi görünüyor. Telefon, Snapdragon 662 yonga seti ile görevlerin üstesinden gelecek; aslında, Motorola'nın Moto G30 ahizesi için mükemmel bir şekilde konumlandırılmış alt-orta SoC'dir, diğer daha güçlü yongaların ihtiyaç fazlası olacağı yerlerde.

64 megapiksel ana kameranın yanı sıra 8 megapiksel ultra geniş ve 2 megapiksel makro kamera ile bu özel anları yakalamak çok kolay. Motorola Moto G30, tümü microSD yuvası aracılığıyla genişletilebilen 6 GB Ram, 128 GB yerel depolama alanına sahiptir. Listemizdeki Apple'ın çok sevilen tüm telefonlarında trajik bir şekilde sonsuza kadar eksik kalacak bir şey.en iyi iPhone'lar. Tüm bunlar 179 €, yaklaşık 215 $/150 £/280 AU $ gibi ağız sulandıran bir maliyetle.


Daha az güçlü olan Moto G10, Snapdragon 460 SoC'yi seçerek ilgi odağından düşüyor. Hala başarılı bir yonga seti, 2020'nin başlarında daha ucuz telefonlar için piyasaya sürüldü, ancak özellikle daha düşük özellikli bir setle eşleştirildiğinde Snapdragon 662'den belirgin şekilde daha yavaş. Moto G10, 149,99 €, kabaca 129 £/178 $/230 AU $ olarak fiyatlandırılır.

Moto G10, 4 GB RAM'e, 720p ekrana ve daha yavaş 60 Hz yenileme hızına sahiptir. Daha düşük çözünürlüklü, 48 megapiksel bir kameraya sahip; Moto G30 ile aynı pili barındırmasına rağmen, 10W'da daha yavaş şarj oluyor. Bu özellikler, Pingtwitter'lere kıyasla açıkça soluken iyi Android telefonadaylar, ancak belki de ülkemizde bir yerde rahatça oturan güzel bir ultra bütçeli alternatif sunuyor.en ucuz telefonlarliste.


NSMotorola Moto G9harika pil ömrüne sahip ve süper uygun fiyatlı; yine de iyileştirme için her zaman yer vardır ve Motorola bu yeni piyasaya sürülen onuncu nesil çift haneli modellerle doğru yönde ilerliyor gibi görünüyor. Umarım, önümüzdeki yıl ritmini bulmaya devam edebilir.

Kaynak:cep tiftiği