Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Kenara çekil, Motorola RAZR (2019): Bu HTC One M7 yeniden başlatması son derece muhteşem görünüyor

Kenara çekil, Motorola RAZR (2019): Bu HTC One M7 yeniden başlatması son derece muhteşem görünüyor

HTC, HTC One (M7) ile kafasına çiviyi vurdu ve raflara gelmiş en şık, çok yönlü akıllı telefonlardan birini yarattı. Ne yazık ki, yenilik akışını tam olarak sürdüremedi ve HTC One (M9) ortaya çıktığında, bir zamanlar çok sevilen One (M) serisi, HTC gibi bir dodo kadar ölü hale geldi.

  • Bir kenara çekil Samsung Galaxy Fold: Sony Xperia XZ4 geleceğin gerçek tadı
  • Motorola Razr (2019) hemen köşede

Ancak, tüm bu üreticilerin hit hitlerini yeniden canlandırmasıyla ilgili tüm bu konuşmalarla (Motorola,Motorola RAZR'ın modern versiyonu, örneğin), yardım edemiyoruz ancak bir HTC One (M7) yeniden başlatmanın nasıl görüneceğini merak ediyoruz. Neyse ki, Concept Creator kalem kağıda koyup bir tasarım ortaya çıkardığı için fazla düşünmemize gerek yok.

Çarpıcı, ha?

İlginç olan, Concept Creator'ın iki varyant öngörmesidir - biri orijinal HTC One (M7) metal arkası ve diğeri kablosuz şarjın kapısını açacak daha güncel buzlu cam kaplamalı. Hepsinden iyisi, her iki model de cihazın en ikonik özelliğini koruyor: sevilen çift öne bakan hoparlör kurulumu.


Şimdi, bu render için kesinlikle bir dayanak olmadığını not etmeliyiz; HTC'nin, HTC One (M7) olmasını bir kenara bırakıp, HTC'nin eski bir telefonu yeniden başlatmayı bile düşündüğünü iddia eden tek bir söylenti (güvenilir bir kaynaktan) çıkmadı. Bu sadece bir kişinin yapıp yapmadığını görmek isteyeceği bir şey - ve harika görünüyor.

Bugünün en iyi Samsung Galaxy S10 ve Samsung Galaxy S10 Plus fırsatları Kilitli Olmayan Kriket ABD PlanlarıHiçbir sözleşme Samsung Galaxy S10 (128 GB) 599,99ön ödeme55 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızdata Aramalar: ABD, Meksika ve Kanada'dan / ABD'den Metinler: 37 ülkeye Yurtiçi ve Uluslararası Metin Veri: Kullanıcılar, ağ sıkışık olduğunda hızların düştüğünü fark edebilirGörünüm-deKriketMint Mobile ABDHiçbir sözleşme Samsung Galaxy S10 (128 GB) 699ön ödeme25 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler12 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)Görünüm-deMint MobileKriket ABDHiçbir sözleşme Samsung Galaxy S10 (128 GB) 599,99ön ödeme50 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızveri Çağrılar: ABD, Meksika ve Kanada'dan / ABD'den Metinler: Yurtiçi ve Uluslararası 37 ülkeye mesaj gönderGörünüm-deKriketEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz